Cząstka boga

Wpisy zawierające słowo kluczowe cząstka boga.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

#325_1: Jak indywidualne "drobiny Boga" (tj. inteligentne "drobiny przeciw-materii") ilustrują prawdę wersetu Biblii, że Bóg stworzył mężczyznę i kobietę na swój obraz i podobieństwo (część 1) Totalizm i Koncept Dipolarnej Grawitacji (Kodig)

Motto: "Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył, stworzył mężczyznę i niewiastę" (Biblia Tysiąclecia, werset 1:27 z "Księgi Rodzaju")   #325_1: Jak indywidualne "drobiny Boga" (tj. inteligentne "drobiny przeciw-materii") ilustrują prawdę wersetu Biblii, że Bóg stworzył mężczyznę i kobietę na swój obraz i podobieństwo (część 1)   Moja teoria naukowa będąca pierwszą faktyczną i nadal jedyną istniejącą na Ziemi naukową "Teorią Wszystkiego z 1985 ro (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
#325_2: Jak Kabała księgi Zohar potwierdza prawdę z 1:27 bibilijnej Totalizm i Koncept Dipolarnej Grawitacji (Kodig)

  (Kontynuacja poprzedniej części tego wpisu #325)   #325_2: Jak Kabała księgi Zohar potwierdza prawdę z 1:27 bibilijnej "Księgi Rodzaju" (o stworzeniu mężczyzny i kobiety na obraz Boga) oraz korzyści techniczne jakie ludzkość może czerpać z tej prawdy (część 2)   Na długości od 27:46 do 28:45 minuty naszego filmu o tytule "Napędy Przyszłości" dostępnego w YouTube pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=lBVQfl2bbtI pokazane jest sześć stopni jakby "schod&o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Molekuła? Cząstka Boga? Medaliony Bogów? O wszystkim chciało by sie pisać, ale klawiatur nie starczy powiadam Wam!

Cząsteczka (cząsteczki) [1] - elektrycznie obojętne grupy dwóch lub większej liczby atomów utrzymywane razem za pomocą wiązania kowalencyjnego chemicznego [2], [3]. Cząsteczki są różne od cząstek stałych (np. Jonu) brak ładunku elektrycznego. Jednakże, mechaniki kwantowej, chemii organicznej i biochemii, cząsteczka termin jest powszechnie stosowany do określenia wieloatomowym jonów. (cząstka Boga?) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »