Cuckold

Wpisy zawierające słowo kluczowe cuckold.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kiedy seks z innym nie jest zdradą? Blog erotyczny: Seks Opowiadania

O ile zdrady małżeńskie/partnerskie mają miejsce, o tym są przypadki, gdzie kobieta uprawia seks z kimś innym niż mąż/partner, ale nie jest to zdrada.     Mowa tu oczywiście o cuckoldzie, którego polskie tłumaczenie jest niezbyt fortunne i jest określane jako zdrada kontrolowana - o wiele lepszym określeniem byłoby rogaczenie czyli przyprawianie rogów. W wypadku zdrady mamy do czynienia z działaniem bez zgody i najczęściej bez wiedzy partnera i jest to działanie bez wątpienia złe. Nie można tego jednak powiedzieć o udostępnianiu żony/partnerki, gdzie do takiej sytuacji dochodzi z inicjatywy męża, który jest określany mianem rogacz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początki Cuckoldysta

Przede wszystkim witam wszystkich na moim blogu. Coś mi mówi, że takie powitanie już dawno wyszło z blogowej mody. Cóż mam jednak tę przewagę, że to moje miejsce i gramy tu według moich zasad. Jakiego charakteru będzie to blog? To kluczowe pytanie. Chciałbym się dzielić w tym miejscu swoimi doświadczeniami, fantazjami i tym wszystkim co wyzwala we mnie największe emocje - szeroko rozumiany klimat cuckold i zabaw w większym gronie. Kluczowy jest właśnie klimat, bo tak naprawdę to od niego się wszystko zaczyna i to on wyzwala emocje. Zastanawiam się jak zacząć. I dochodzę do wniosku, że najlepiej od samego początku. To jednak w kontekście takiego tematu nie jest tak oczywiste. Jak się więc to wszystko u mnie zaczęło? Moje zamiłowanie do klimatu? Tak naprawdę od podglądania. Jakkolwiek na to nie patrzeć to właśnie podglądanie i obserwowanie jest stałym elementem łączącym różne klimaty.  Niezręcznie pisać o swoich młodzieńczych doświadczeniach, ale to właśnie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Seks opowiadania - nowy adres bloga erotycznego Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Opowiadania erotyczne dostępne są na stronie: https://mojasypialnia.prv.pl/   Serdecznie zapraszamy!    

Zobacz cały wpis na blogu »
Seks z nowymi kolegami Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Właśnie rozpoczęliśmy studia. Nie wiedzieliśmy nic na temat ich funkcjonowania, dlatego za obowiązkowe. Wynajęliśmy tani motel - tak, by zdążyć na poranne zajęcia... przeczytaj cały artykuł >>  

Zobacz cały wpis na blogu »