Choroba afektywna dwubiegunowa

Wpisy zawierające słowo kluczowe choroba afektywna dwubiegunowa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Koronawirus :( Chadowy facet

Każdego dnia martwię się czy mama wróci z pracy ze szpitala , w którym pracuje. :( Oprócz dwubiegunowki mam dziedziczne nadciśnienie i jestem w grupie podwyższonego ryzyka jeśli chodzi o koronawirus. Najbardziej boję się o zdrowie najbliższych, może jak ja bym umarł to nastąpiłby kres mojego cierpienia. Jestem zerem, nic nie osiągnąłem w życiu,a mam prawie 30 lat do tego te długi codziennie powodują, że nie chce mi się żyć. :(

Zobacz cały wpis na blogu »
Coś jest nie tak Chadowy facet

Kolejny dzień czuję się fatalnie . :( Dziś słyszałem w głowie krzyki , dźwięk karetki. Nie jest dobrze, nie wiem jak to wytrzymam. :(

Zobacz cały wpis na blogu »
:((((( Chadowy facet

Mam już dość :( koło 9 obudził mnie dźwięk domofonu, nie odebrałem , ktoś ponownie zadzwonił. Zszedłem na dół klatki schodowej , bo myślałem, że to listonosz. Nikogo nie było. Ciągle mam wrażenie, że ktoś mi chce zrobić krzywdę. Od wczoraj rozmawiam w głowie z sądem - zaczynam się martwić , parę razy słyszałem głosy w głowie,ale nie tak wyraźne jak ostatnio. Boję się,że mam jakieś omamy słuchowe.

Zobacz cały wpis na blogu »
Jest źle Chadowy facet

Jest źle. Od jakiegoś czasu myślałem, że czuję się lepiej. Chciałbym wrócić do aktywności zawodowej, ale chyba przeliczyłem swoje możliwości. Od ok 2 tyg wysyłam CV, niestety z długą przerwą w aktywności zawodowej , małym doświadczeniem zawodowym i orzeczeniem o niepełnosprawności ciężko znaleźć pracę. Byłem na 2 rozmowach , jedna wydawała się obiecująca,ale niestety nie dostałem pracy, to wszystko się skumulowało i spowodowało poczucie totalnej beznadziei , czuję,że jestem do niczego. Żyje z zasiłku z MOPSU , na dodatek mija 4 miesiąc od rozprawy o upadłość i cisza. Kancelaria adwokacka , która wzięła 4300 jak do tej pory za moją sprawę nawet się ze mną nie kontaktuje. Pieniądze na wniosek pożyczyła mi rok temu osoba, z którą byłem,a ja nawet nie mam jak zwrócić pieniędzy.  Napisałem pismo do sądu co z moją sprawą ,ale bez odpowiedzi. Nie mam już sił. Jeśli nie uwolnie się od długów nie chcę nawet myśleć co zrobię. Przez chorobę brałem pożyczki i kredyty bez opamięt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przyszłość Chadowy facet

Nie wiem co tam naprawdę mnie czeka. Nastrój mam zmienny, na szczęście już nie tak zmienny jak kiedyś. Wysłałem pismo do sądu w sprawie mojej upadłości, bo od ostatniej rozprawy minęły 4 miesiące , martwi mnie to. Mam wrażenie.,że Pani sędzia , ma mnie za kogoś kto jest nieudacznikiem , że moja choroba to nic poważnego. Już sam nie wiem co myśleć, mam dość takiego życia

Zobacz cały wpis na blogu »
Zdrowie :( Chadowy facet

Nie pisałem tutaj dość długo , bo nie miałem na to siły. U mnie raz lepiej raz gorzej z przewagą na gorzej. Od 2 tygodni męczą mnie bóle głowy. Mam dziedziczne nadciśnienie , którego z własnej głupoty nie leczyłem. Wczoraj dostałem skierowanie do szpitala, bo miałem ciśnienie 185 na 91. Puls 139. Puls ponad 100 to u mnie norma. Dostałem leki na ciśnienie,ale zbijają do 144 na 80. Jutro idę do lekarza , czuję się bardzo źle. Tydzień temu byłem w sądzie zapytać o moją sprawę dot. upadłości, niestety od ostatniej rozprawy nic nie ruszyło. Czuję się jakbym był kompletnym zerem. :( dla ludzi, dla sądu. :(

Zobacz cały wpis na blogu »
Jest dziwnie Chadowy facet

Jest dziwnie... Czuje dziś jakbym dostał czymś w głowę. Zawsze tak miałem przy derealizacji , mam nadzieję,że do tego nie dojdzie. Do tego mój kot chyba ma depresję, jest dziś strasznie przybity. Dziś też dowiedziałem się, że 19 letni syn bliskiej znajomej mojej mamy popełnił samobójstwo, zostawił list pożegnalny. Moja mama powiedziała, że ból matki kiedy jej dziecko odbiera sobie życie musi być niewyobrażalnybi delikatnie zasugerowała mi, że gdybym ja odebrał sobie życie pękło by jej serce. Mam czasem myśli samobójcze, ale nie wiem czy mam na tyle odwagi by sobie coś zrobić. Idą święta ,a nic mnie nie cieszy.

Zobacz cały wpis na blogu »
Piątek Chadowy facet

Dziś odpukać czuję się w miarę dobrze. Robię przedświąteczne porządki. Piorę swoje rzeczy. Terapeutka na ostatnim spotkaniu zasugerowała, że za bardzo żyłem zawsze cudzym życiem i zamiast sobie pomóc , zrobić coś dla siebie chłonę jak gąbka cudze problemy. Szkoda, że wcześniej nie byłem od razu leczony na Chad. Nie brałbym żadnych kredytów itp. , ale to były zachowania kompulsywne , tak samo jak robienie absurdalnych badań i objadanie się nie potrafiłem tego kontrolować. Teraz zalekowany staram się nad tym panować. Niestety, jeśli sąd nie ogłosi mojej upadłości pogrąże się w narastających długach i nie wiem czy moje życie się nie zakończy. Nie jestem w stanie tak żyć. Żyje w ciągłym strachu, że ktoś mi coś zrobi czy to komornik, czy firma windykacyjna. Może absurdalne,ale boje się.

Zobacz cały wpis na blogu »
Poczta Polska to dramat Chadowy facet

Poszedłem odebrać awizo z mamą ( sam bym nie poszedł , bo było mi słabo z nerwów ) . Pani z okienka była chamowata, spytałem czy mogę już odebrać , bo widzę, że już ma przygotowane awizowane przesyłki, a ona na to "17:00 to 17:00 , szanujmy swoją pracę " odparłem, że poprzednia Pani wydawała mi wcześniej bez problemu , że stresuję się , bo to przesyłka sądowa , pokazałem, legitymację niepełnosprawnych " , a ona dalej swoje ,że nie będzie wydawać wcześniej , bo każdy by tak chciał i ktoś może zobaczyć" pomijam fakt, że byłem sam z mamą. Wróciliśmy o 17:00 było pismo od komornika o umorzeniu postępowania i list, którego ktoś ode mnie nie odebrał, mówię, że nie chcę go odbierać, bo płaciłem za wysyly i nie będę płacić za to,że ktoś nie odebrał,a ona do mnie ,że to tylko 5,80 i nie przesadzajmy i, że nie ucieknę od zwrotu listu. Ja na to, że za 5,80 to mamxhleb i bułki. Nienawidzę takiego chamstwa i utrudniania ludziom życia.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mam dość Chadowy facet

Mam do odebrania dwa awiza 7 dniowe. Kolejne długi, nie chce mi się żyć , skończę ze sobą , nie mam siły , żyć z długami i ciągłymi pismami od komorników.

Zobacz cały wpis na blogu »
:((((( Chadowy facet

Spada mi gwałtownie nastrój, chce mi się płakać. Osoba z którą byłem 5 lat jest już w drugim związku 6 miesięcy od rozstania. Nie spodziewałem się, w wielką miłość nie uwierzę serio 2 związek? Żenada. To inna osoba, niż ta którą kochałem. A może 5 lat żyłem z kims kto był kimś zupełnie inny? Nie chce mi się żyć. Zero dni ,z długami , je*any śmieć ze mnie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Co się dzieje tak Chadowy facet

Sam nie wiem co się ze mną dzieje mam takie lęki, że bałem się wyjść wyrzucić śmieci. :/ Jutro na 8:00 jadę do psychoterapeutki na konsultacje, nie wiem czy dojadę , bo miejsce ,w którym mieści się poradnia jest oddalone ode mnie około 1 godz. tramwajem. Modlę się żebym nie szedł zbytnio w dół , a wszystko na to wskazuje. :( Na dodatek nie ma wieści z sądu w sprawie upadłości , czuję, że jestem nikim dla sądu , zwykłym zerem , chorym psychicznie nieudacznikiem. :(

Zobacz cały wpis na blogu »
Ehhhh Chadowy facet

No właśnie ehhh... Myślałem, że zaczynam się czuć dobrze, niestety. Czuję jakiś bezpodstawny lęk , chce mi się płakać, ale nie mogę uronić ani jednej łzy. Spałem znów bardzo długo. We wtorek kolejna wizyta u psychoterapeutki, nie wiem czy znajdziemy wspólny język, nie jest mi łatwo się otwierać przed obcą osobą. Mam ogromne zaufanie do psychiatry u której się leczę,ale zanim nabrałem zaufania, też zajęło to dużo czasu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Not ok Chadowy facet

Udało się przespać noc. Niestety dziś chyba mańka sprzątam wszystko,przestawiam meble , grzebie w starych pudłach i do tego jestem tak podirytowany , że nie wiem jak to ogarnąć

Zobacz cały wpis na blogu »
Ograniczenie myślowe Chadowy facet

To, że ktoś choruje na chorobę psychiczną nie zwalnia go z bycia człowiekiem. Na jednej z grup wsparcia na Facebooku dziewczyna dodała posta , o tym, że rozpoczyna prowadzenie bloga. Wchodzę na jej Instagram ,a tam tekst "Chad to nie HIV". Dziewczyna oczekuje tego, aby społeczeństwo nie piętnowało jej z powodu chadu, a sama piętnuje osoby chore na HIV. - gdzie tu logika? Czuję niesmak. Post skomentował chłopak , który ma HIV, Chad, borderline i jest gejem , nie dziwię się, że jest mu przykro. Uważam, to za coś skandalicznego i dziewczynie powinni odciąć dostęp do internetu.  - ja po górce i nieprzespanej nocy czuję się jak wrak wziąłem właśnie leki , mam nadzieję, że usnę.

Zobacz cały wpis na blogu »