Cele

Wpisy zawierające słowo kluczowe cele.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

1.2 Życie w chaosie Dziennikark0mana

Tak sobie teraz myślę że jest odpowiednia pora aby wrócić do planu i zabrać się ostro za pisanie. Mówiąc wrócić do planu mam na myśli realizację celu przewodniego jakim się kierowałem tworząc bloga a więc przenosimy się do dzisiejszego poranka który zainspirował mnie do przelania kilku myśli na "papier". Nie jestem w tym dobry zdecydowanie ale chociaż nazwa dobrze wypada :P  Rozsądna a i nie do końca. Nie zagarniając całej chwały dla siebie dodam myślę 

Zobacz cały wpis na blogu »
Życie nie jest w porządku..... TRUDNY WYBÓR

Usłyszałem od pewnej osoby takie stwierdzenie: życie nie jest w porzadku...... A co zrobiłeś takiego w swoim życiu, żeby to zmienić....spytałem. Próbowałem wszystkiego i nic mi się nie udało...dalej próbuje i nie wszystko mi się udaje....inni to mają lepiej....powiedział.... Ale właśnie to Ci inni, też tak jak ty próbują cały czas aż do skutku....mają wiecej odwagi i determinacji, dlatego też im się udaje....a Ty poddajesz się za szybko.....dodałem.... Dalej uważam, że życie nie jest w porządku....uparł się mój rozmówca..... Popatrz na osoby, które urodziły się kalekami.....co One mają powiedzieć? Jaką szansę mają już na starcie? A ty urodziłeś się zdrowy, jesteś zdrowy i narzekasz? Masz rację życie nie jest sprawiedliwe.....dodałem... Mój rozmówca przestał kontynuować dyskusję, wycofał się nagle ......myślę, że zrozumiał....

Zobacz cały wpis na blogu »
Zyciowa forma TRUDNY WYBÓR

Robert czeka na swoją życiową szansę.....myśli, że wygra w lotto bądź też w gry sportowe....przeznacza spore sumy pieniedzy na grę na zakłady, lecz bez wiekszego sukcesu....jest w tym dobry.....( tak myśli przynajmniej) lecz pomimo upływu 5 lat nic wiekszego nie wygrał.....zastanawiające co go jeszcze trzyma przy tych grach? Jakieś przeświadczenie o wygranej? złudne marzenia.....przecież nie wygrał nic większego jeszcze a cały czas gra....Każdego roku powtarza sobie, że ma życiowa formę, że już jest blisko......a przecież szansa trafienia głównej wygranej jest 1: 14mln.......więc na co On liczy? Przegrywa wszelkie pieniądze,  jakie tylko przeznacza na ten cel......żyje złudzeniami....mówi, że to nie jest hazard ....to inwestycja....że pewnego dnia wszystko się zwróci....też tak myślicie?

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe etapy.... Milioner z przypadku

W swoim życiu każdy z nas przechodzi przez te same etapy : narodziny , chrzest , komunia , nauka , pierwsza praca , obchodzone imieniny , urodziny , rocznice i jubileusze  , zaręczyny , ślub itd.. Ale nie u każdego z nas wyglądają one podobnie...nie każdego z nas zycie jest takie same.....inny jest standard tego życia  .....inne jest środowisko w ktorym żyjemy i inni są otaczajacy nas ludzie....  Również moje pisanie będzie docierać tylko do pewnego kręgu osób.....bo przecież jestesmy tak różni tak inni..... Niby tak bardzo  podobni a jak bardzo inni....różnimy sie na każdym kroku....i to właśnie dlatego powinniśmy docierać do wszystkich ....dawać im swoje rady i przemyślenia.....nawet gdyby teraz każdy chciał dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami zyciowymi....czy w formie pisanej.....czy innej....to może zgromadzić wokół siebie grupę ludzi....sympatyków....myślących podobnie i podazajacych w ta sama stronę..... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Koniec 2019 roku....poczatek Nowego 2020.. Milioner z przypadku

Koniec roku.... Konczy sie 2019 rok , ustepuje miejsca 2020. Czas na nowe cele , marzenia, plany i postanowienia. Realizacja ich zalezy od sposobu w jaki do tego podejdziemy , jak powaznie potraktujemy to czego chcemy..i..ile wysliku chcemy w to wlozyc w nadchodzacym 2020....Kazdy z nas ma takie same szanse i tyle samo 365 dni przed soba....nie zmarnujmy tego i uczynmy 2020 innym , lepszym.....tego zycze sobie i Wam wszystkim...

Zobacz cały wpis na blogu »
Cześć! Blondynka w drodze na szczyt

Jestem tytułową blondynką, która jest w trakcie wspinaczki na szczyt tego burdelu, zwanego życiem ;) Pozwolę sobie nie zdradzać imienia, ale zapewniam Cię - poznasz mnie znakomicie! Mam zaledwie 21 lat - mało, prawda? Uwierz mi, że wiek to tylko liczba, i że już bardzo dużo zdążyłam przeczyć ale również osiągnąć. W tym blogu postaram Ci się pokazać jak można coś (nie)łatwo osiągnąć, jak iść z uniesioną głową mimo przeciwności losu oraz co zrobić, żeby nie zwariować.   Zaglądaj! :)

Zobacz cały wpis na blogu »
nowy rok Zaczynam od początku

  Witajcie po dłuższej przerwie :)               Na początku chcę Wam życzyć przemyślanych postanowień noworocznych oraz efektywnej realizacji.               Tematem dzisiejszego wpisu będą właśnie postanowienia noworoczne. Dość często coś sobie obiecujesz, np. „od poniedziałku chodzę spać o 22:00”, „od nowego miesiąca wydaje m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
I have a dream - real dream ⚪️ Pracuj z radością!

10.10.2018   Martin Luter King miał marzenie i to marzenie zmieniło Amerykę. Co się stało? "I have a dream" dało początek do wyznaczenia celów i w efekcie do zmian!   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O stronie i o mnie :) Dla wszystkich zafascynowanych Koreą

Witaj. Co mnie zainspirowało? Cóż od jakiegoś czasu interesuję się Koreą. Uczę się też Koreańskiego i chcę wyjechać tam na studia :) Chcę także podzielić się z wami moją wiedzą i pasją. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Cele Idź do przodu

Zanim pozostawisz komentarz pod tym postem, zastanów się, w jaki sposób Ty ustalasz i realizujesz własne cele?! A może zechcesz się podzielić swoimi doświadczeniami w tej kwestii z innymi czytelnikami?! Ja chciałbym przedstawić Tobie swoje podejście do ustalania i realizacji planów zawodowych, ale i nie tylko. Pewne metody sprawdzają się zarówno na tle zawodowym jak i prywatnym. W kolejnym poście bliżej opiszę metodę ustalania celów, którą stosuję. Tą techniką jest SMART. Zanim napiszę następnego posta traktującego o tej metodzie, chciałbym zwrócić uwagę na pewne kwestie. Jeśli podejmujesz wyzwanie i wyznaczasz sobie jakiś ambitny cel, co się dzieje, jeśli nie masz pewności, że uda się go Tobie zrealizować? W takiej sytuacji pewnie często nie udaje się go Tobie zrealizować albo na pewnym etapie rezygnujesz z jego realizacji twierdząc, że nie potrafisz, a może nie masz odpowiednich możliwości, kompetencji. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wypowiedzcie się...!!! Droga do sukcesu

Witam, Dziś króciutko... Chciałbym poznać Wasze metody planowania, ustalania celów oraz sposoby ich realizacji. Jeśli chcecie podzielić się własnymi metodami piszcie.... Pozdrawiam M

Zobacz cały wpis na blogu »