Boży

Wpisy zawierające słowo kluczowe boży.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Mk 4, 21-25 bierziczytaj

Boży Duch cię oświeca. Bądź prawdziwym świecznikiem. Pokazuj drogę do prawdziwego i cudownego Światła. ...   Boże Słowo rozświetla mroki serc. Przekazuj Boże światło wszystkim spotkanym w życiu. ...   Wiara nie jest sprawą prywatną. Pociąga za sobą podwójne zobowiązanie. Przykładaj wagę do tego, co słuchasz i oglądasz. Właściwie dobieraj lekturę, filmy i audycje, które karmią duchowość. Jesteś odpowiedzialny przed Bogiem i ludźmi za zachowanie i rozwój wiary. Uważaj na to, jakie dajesz świadectwo. Nie bądź dla bliźnich przyczyną upadku. Bądź dla nich jak światło latarni, które wiedzie do bezpiecznego portu. Nie stawaj się błędnym ognikiem na skalistym brzegu, który wiedzie okręt do rozbicia. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
MISTRZOSTWO W ŚWIETLE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MISTRZOSTWO W ŚWIETLE 227. Osiąga ludzki duch przez oświecenie, dążąc do poznania światłej Prawdy podczas pobytu na tej ziemi, będąc świadkiem swej wewnętrznej całkowitej przemiany. Wszystko, co n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PUŁAPKI CIEMNOŚCI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PUŁAPKI CIEMNOŚCI 224. Gęsto na ziemi na ludzkie duchy zastawione, wyglądają jak pola minowe. I gdy ziemski człowiek rozumem w życiu tylko się kieruje, to rozbraja minę za miną, sam na nie wstępuje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEPOWIADACZ SNÓW Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PRZEPOWIADACZ SNÓW 221. Gdy zmierzch nastaje i zagęszcza się w noc, ludzki duch uwolniony od ziemskiego ciała, będąc z nim tylko połączony, zaczyna wysoki swój ruch duchowy, zaczyna żyć, gdyż na ziemi podczas dnia śpi w ciele okryty troskami ziemskimi dnia codziennego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRACIA I SIOSTRY W SENSIE DUCHOWYM Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BRACIA I SIOSTRY W SENSIE DUCHOWYM 482. Już czas wam przypomnieć o Bogu Moim, o którym wy swoim nieszczęśliwym rozumowym życiem już dawno zapomnieliście, nie wiecie co znaczy duchowe życie. Powymyśliwaliście sobie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEST NA ZIEMI BOŻY ZNAK! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

JEST NA ZIEMI BOŻY ZNAK! 480. To Ja Syn Boży, Jezus Chrystus największe objawienie Prawdy, Miłości na ziemi. I chociaż wy niczego widzieć i słyszeć nie chcecie, to Prawda staje wam przed oczami gdziekolwiek je zwrócicie. Wy jesteście wręcz zmuszeni, aby Prawd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS 476. Ten, który posiada władzę w Wielkiej Materii, panuje nad Istotnym i w Duchowości. Światło w swoim rodzaju łączy się z jednorodnym. Co czyni Syn, to czyni z Ojca, w Ojcu i dla Ojca, bez swojego Ojca Jestem niczym. Dlatego po obudzeniu się w Materii i uzyskaniu z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO, WY LUDZIE WIECIE O WIELKOŚCI SWEGO BOGA? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO, WY LUDZIE WIECIE O WIELKOŚCI SWEGO BOGA? 204. Nic, niewiele, w ogóle nie wierzycie w istnienie Najwyższego, a wszystko dlatego, że zbyt mocno jak ryba denna przywarliście do ziemskiego i wszystko co pochodzi z góry, a takie jest Światło, dla waszego ziemskiego rozumu nie istnieje, pojąć nawet nie możecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

JEZUS CHRYSTUS 334. JEST dziś na ziemi, a niebo gwiazdami się mieni. Nadchodzi czas zmian dla ziemskich ludzi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZASY OSTATECZNE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZASY OSTATECZNE 193. Obecnie dobiegają końca, to jak wiecie naturalny proces rozkładu wszystkiego, co w materii osiągnęło najwyższą dojrzałość. Opr&o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBJAWIENIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OBJAWIENIE 292. Wszelkie objawienia płyną wartkim nurtem, gdy duch piszącego czystym swoim duchem czujnie stoi na warcie. Zatem, jak powiada Boży poseł, czas zwiastować ziemskim duchom o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OGNISKO WASZYCH MYŚLI TRZYMAJCIE W CZYSTOŚCI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

OGNISKO WASZYCH MYŚLI TRZYMAJCIE W CZYSTOŚCI 150. Ognisko waszych myśli trzymajcie w czystości, nie ściągajcie na siebie negatywnych energii, dziś skutki zwrotne są natychmiast. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZUM ŚCIĄGA W CIEMNOŚĆ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ROZUM ŚCIĄGA W CIEMNOŚĆ 108. Rozumowo nie udało się nikomu i nie uda się rozpoznać i pojąć Słowa PANA naszego jakie pozostawił nam Abd-ru-shin tu na Ziemi. Przesłanie Świętego Grala »W ŚWIETLE PRAWDY« można zrozumieć poprzez wewnętrzne o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZY WY LUDZIE WIECIE JAK ŻYJECIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZY WY LUDZIE WIECIE JAK ŻYJECIE? 276. Z życia swego codziennego piekło sobie robicie swymi wyborami niewłaściwymi, niewłaściwymi słowami, myślami i czynami. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYJECHALI DZIENNIKARZE Z WARSZAWY NA WYWIAD Z SYNEM BOŻYM Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

PRZYJECHALI DZIENNIKARZE Z WARSZAWY NA WYWIAD Z SYNEM BOŻYM 445. Szukali sensacji, a otrzymali Prawdę logiczną, aż do bólu. Długo się będą zastanawiali z kim się spotkali; z Synem Bożym, Jezusem Chrystusem, czy z Romualdem Statkiewiczem, ziemskim ciałem, nacz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »