Bezimienni

Wpisy zawierające słowo kluczowe bezimienni.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Bezimienne wkurzenie ręceprecz odTybetu

Od wczoraj chodzę jakby mi pół wsi wypalili. Dwuletnie dziecko pod tytułem Bezimienni poszło w dal. Mało tego, Bezimienny Fret Killer podobnie - żadnych informacji o nim nie można znaleźć w polskim necie. A przecież zasługuje na kilka ciepłych słów, choćby ze względu na ogromny talent w łapach. Ale nie, wielki Dżi wie lepiej.... OSIOŁ!!!  

Zobacz cały wpis na blogu »
oxymoron Pozycjonowanie stron

Stało się. Trzy tygodnie temu miała miejsce premiera kolejnej płyty Bezimiennych, tym razem pod tytułem Oxymoron. Tytuł przyjemny i sprzeczny zarazem. Oxymoron nawiązuje do oksymoronu - za wiki: Oksymoron (z gr. oksýmōron, od oksýs ostry i mōros głupi), antylogia, epitet sprzeczny – figura retoryczna, którą tworzy się przez zestawienie wyrazów o przeciwstawnych, kłócących się ze sobą znaczeniach.Oksymoron najczęściej składa się z rzeczownika i określającego go przymiotnika (np.niewinna Heidi, mądra Heidi, żywy trup), albo z czasownika i określającego go przysłówka (np. śpieszyć się powoli). Jest odmianą paradoksu o znaczeniu metaforycznym. Boszzzzz, co za definicja. Pisownia jednak otwiera kolejne drzwi do kolejnej interpretacji. Oxy i moron. Chyba wszyscy wiemy, co znaczą te słowa: powietrze i idiotę;)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zadanie na dziś ręceprecz odTybetu

Zadanie na dziś zostawiam tutaj, bo niewiele tego do roboty. Trzeba wpisać ładnie do spisu o Bezimiennym Koncercie no i przydałoby się też ten drugi wpis dorzucić - ten o recenzji koncertu Poza tym, żeby nie tracić weekendu, to wrzucam kilka linków i spadam do cienia. Na początek ręceprecz odTybetu, żeby nie polecieć za daleko w dół. Aha, i trochę muzyki: Snoop dogg   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ranking chyba przekłamuje ręceprecz odTybetu

Kolejny dzień zmagań i nowe wątpliwości. Pod frazą wyskakuje 2 miliony wyników i pozycje ostro przetasowały się. Bezimiennym chłopakom jakoś idzie, choć to pewnie tylko chwilowe wahania. Tymczasem w Chinach mamy zapowiedź Olimpiady bez zakłóceń, czyli zaczynają zamiatać śmieci pod dywanik: "Rząd postawił w całych Chinach władze wszystkich szczebli w stan pogotowia, każąc im zapewnić spokój w czasie igrzysk. Powinne m.in. mieć na oku tych, którzy chcieliby jechać na skargę do najwyższych władz w Pekinie, i ich powstrzymać. Tych biedaków, ofiar niesprawiedliwości urzędników z torbami pełnymi odpisów wyroków, przyjechało roku temu ponad dwa miliony. Turyści zapewne nie zobaczą ich w trakcie olimpiady - podobnie jak żebraków, ulicznych fryzjerów czy naprawiaczy rowerów, którzy nie mają stałego meldunku w Pekinie. Policja kazała im już wyjechać." (gazeta.pl) Dokłądnie za miesi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
receprecz odtybetu ręceprecz odTybetu

W konkursie bierze udział coraz większa ilość uczestników. Każdy wykorzystuje to co ma oraz zaprzęga do roboty wiedzę na temat pozycjonowania. Każdego dnia pozycje poszczególnych stron się zmieniają na frazę "ręceprecz odTybetu". Naprawdę, z tej strony pragnę wyrazić swój podziw dla organizatorów, za wybranie takiej frazy. To ona, RĘCEPRECZ ODTYBETU, spowodowała, że postanowiłem wziąć udział w konkursie. Bez większych szans nawet na pierwszą stronę, ale w zamian za dobrą zabawę i w słusznej sprawie. Sprawa Tybetu musi nabrać rozgłosu, choćby dlatego, aby wzbudzić zainteresowanie zwykłych ludzi sytuacją w Tybecie. Wiadomości przechodzą odTybetu przez odpowiednią cenzurę (nasze wolne media również w pewien sposób naświetlają temat i w ten sposób kreują rzeczywistość), by w ci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »