Bambus

Wpisy zawierające słowo kluczowe bambus.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Gdzie są propagatorzy projektu Modern Farmer? Modern Farmer hit czy kit

Jeżeli jesteś wśród osób, które "kupiły" plantację bambusa w Meskcyku w firmie Operadora Mexlun, to ciekawe czy zastanawiasz się gdzie są propagatorzy tego projektu? Jeżeli nie wiesz to odpoweidź jest taka, wszyscy są w Meksyku. Jarosław Ogrodziński sprzedał bajeczkę, że tak mu się złożyło, że był w Meksyku, tak mus ię spodobało i już tam został. Grzegorz Burian i Rita Kurpisz nie karmili ludzi bajeczką, tylko się spakowali i wyjechali. Teraz puszczają filmiki, zwłaszcza Rita jak to tam fajnie jest.  Policzmy teraz jakie pieniądze firma zarobiła dzięki wpłatom. Informacja od promotorów : jest około 5 tys farmerów. Jeżeli każdy z farmerów kupił średnio 3 plantacje to jego wpłata wynosiła średnio 150$  Miesięczne wpływy od 5 tys farmerów: 750 000 $ Roczne wpływy: 9 000 000 $ Jeżeli firma pobierała wpłaty przez 3 lata to zebrana kasa wyniosła 27 000 000 $ Czy 27 000 000 $ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Coraz bardziej czuję, że to nie hit lecz kit Modern Farmer hit czy kit

Mam coraz większe wrażenie, ze Nowocześni Farmerzy zostali w nowoczesny sposób zrobieni w bambus. Powody: 1) promotorzy uciekli do Meksyku ( Jarek Ogrodziński i Grzegorz Burian z partnerką), 2) platformy brak (zapowiedź na lipiec 2020, ale informatyk się zwinął i brak w Meksyku innych specjalistów), 3) nie wiadomo ile ha mają plantacje bambusa (firma sadzi tę roślinkę i powiększa plantację od 2014r., ale z filmów widać, że to w dalszym ciągu plantacje testowe), 4) nie wiadomo ilu jest farmerów, 5) MikroLinki mają odz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czekam wolna_suka

Nie udało nam się spotkać, to nie łatwa sytuacja. Tęsknota, pożądanie, potrzeba służenia, bliskości czasami aż boli. Chcę być blisko, najbliżej jak się da, czuć Twoj oddech na plecach, wzrok w najbardziej intymnych miejscach, rozkoszny ból kiedy ściskasz sutki, dłoń na karku. Chcę usłyszeć jak mówisz Moja suka, grzeczna suka, pięć suko...pisząc to robię się mokra dla Ciebie. Niezależnie od sytuacji, chwili, każda myśl o Panu powoduje ucisk w podbrzuszu, gorąca, pulsująca cipka, sterczące sutki, jestem gotowa do użycia. Jestem gotowa cały czas, nie walczę z tym, akceptuje to kim jestem i choć to czasem trudne nie chcę żyć inaczej. Nie przeraża mnie myśl, że możesz ze mną zrobić wszystko, ta myśl mnie nakręca, powoduje dreszcze, Panie rób co chcesz. Pragnę na kolanach jak prawdziwa suka w obroży z opuszczoną głową i wypiętym tyłkiem czekać na znak. Czekać, aż pociągniesz za smycz, przyciagniesz moją głowę, wtedy podniosę wzrok, obliżę lubieżnie usta i oszaleje z radości, podniecenia i du (...)

Zobacz cały wpis na blogu »