Auto

Wpisy zawierające słowo kluczowe auto.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Samochód Wilk [archiwalny] Samochód Polski

      ...w połowie lat dziewięćdziesiątych w Polsce podjęto próbę uruchomienia produkcji niewielkiego auta terenowego. Chociaż samochód Wilk nie był w pełni polskim projektem, to stanowił jednak szansę na urozmaicenie oferty rodzimych pojazdów. W poniższym tekście postaram się nieco przybliżyć sylwetkę tego auta. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witamy! Samochód Polski

  Witamy serdecznie na nowej stronie serwisu Samochód Polski! Zapraszamy wszystkich fanów polskiej motoryzacji - zarówno tej dawnej, jak i współczesnej! Jeśli interesuje Cię jakiś temat związany z rodzimymi samochodami - napisz w komentarzu. Miłej lektury!

Zobacz cały wpis na blogu »
Zen w samochodzie czyli Joe Bonamasa "Drive" O muzyce dla której warto żyć

Kiedyś przeczytałem, że prawdziwa sztuka medytacji polega na braku myślenia o tym, co było i o tym, co będzie i skupieniu się na "tu i teraz". Zaraz ucieszyłem się, bo wychodzi, że jestem prawdziwym mistrzem zen. Przecież to wypisz wymaluj prowadzenie auta. Droga za mną- już nieistotna. To, co za następnym zakrętem-jeszcze niewidoczne. Koncentruję się na najbliższym otoczeniu, takiej bańce, która porusza się wraz z autem. I tak się jedzie, czasem 50 km, czasem 550. To dla mnie nie jest męczące, teraz zrozumiałem, że to taka forma medytacji. Ciekawe, czy prawdziwa medytacja dopuszcza słuchanie muzyki. Pewnie tak. Jest taki kawałek, pasujący tu najbardziej :  https://youtu.be/euMNVyuqmwo  

Zobacz cały wpis na blogu »
Auto- domino Kreatywne nauczanie

Zobacz cały wpis na blogu »
MATEMATYKA MATEMATYKA

Kupiłem sobie nowe auto audi rs7 z salonu.Po 3 dniach sie popsuło

Zobacz cały wpis na blogu »
ferrari f40 lego-chatka

To moja ostatnia praca. Małe, eleganckie ferrari f40 ze świetną sylwetką. Kolejny raz użyłem wrotki tym razem jako wydech.

Zobacz cały wpis na blogu »
Fiat126p Stare auta

  FIAT126P Samochód osobowy skonstruowany w zakładach Fiat (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najdroższy samochod świata Najdroższe samochody świata

Fiat Multipla – samochód osobowy typu kompaktowy miniv (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najdroższy samochod świata Najdroższe samochody świata

Fiat 126 – samochód osobowy skonstruowany w zakładach Fiat, produkowany we Włoszech w latach 1972–1980, a w Polsce od 6 czerwca 1973 do 22 września 2000 roku (Polski Fiat 126p). Polska wersja licencyjna produkowana była p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wynajem samochodów w Szczecinie Ubezpieczenia - Odszkodowania - Moto

Szczecin to jedno z najładniejszych polskich miast. Bardzo często kojarzone jest jako miasto morskie pomimo tego powinno się podkreślić, że od brzegu Morza Bałtyckiego dzieli je przeszło 60 kilometrów. Niemniej jednak zjawisko, iż jest to jeden z najogromniejszych polskich portów wpłynął prawdopodobnie na taką, a nie inną opinię. Nie licząc rozwiniętej łączności morskiej do dyspozycji podróżników jest również lotnisko Szczecin-Goleniów. Położone jest ono kilkadziesiąt kilometrów od centrum, ale nasza autowypożyczalnia w Szczecinie proponuje dla podróżujących wypożyczenie czy podstawienie pojazdu. Dzięki temu można dotrzeć do Szczecina i przystąpić do zwiedzania w komfortowych warunkach. Atrakcje a na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Podlasie prawdziwe życie Uwaga Kierowcy Podlasie prawdziwe życie

Uwaga Kierowcy!!! Dostaliśmy zdjęcia samochodów zaparkowanych na Podlsiu!!! UWAGA WSTRZĄCAJĄCE!!!!!!! 18+   Rysunki od ludzi pierwotnych lub neandertalczyków.

Zobacz cały wpis na blogu »
Prosto z salonu czy używane auto? Porady Dietetyczne

Jak wiadomo, każdy chciałby mieć w swoim posiadaniu najbardziej szykowny, wygodny a często także taki samochód, którym mógłby się pochwalić swoim znajomym. Przed kupnem nowego samochodu musimy zdecydować się, czy wolimy dokonać tego zakupu w salonie samochodowym, czy też kupić używane już auto. Powstaje również pytanie, skąd weźmiemy pieniądze na nasz zakup? Jeśli nasze źródła finansowania są dość mizerne dobrą opcją jest skorzystanie z kredytu samochodowego. Co prawda, kredyt samochodowy, jak każdy inny kredyt musi być udzielony na podstawie określonych warunków, ale jednak jest to dość prosta metoda uzyskania pieniędzy na nowy samochód. Jeśli chodzi o kredyty samochodowe, to lepiej decydować się na zakup samochodu z tak zwanej drugiej ręki. Może się bowiem okazać, że nawet najtańszy kredyt samochodowy uzysk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wypadki i pierwsza pomoc Żyjemy zdrowo

W dzisiejszych czasach niemalże każdego dnia jesteśmy narażeni na różnego rodzaju niebezpieczeństwa oraz zagrożenia, choć często nie zdajemy sobie z tego całkowicie sprawy. Sytuacja może stawać się nawet jeszcze bardziej niebezpieczna w momencie, gdy dana osoba uważa, że skoro do tej pory nic złego jej się nie stało to tak naprawdę nie ma szans na to, że stanie jej się coś w przyszłości. W takim przypadku często tracimy uwagę i nie zwracamy uwagi na to, co dzieje się wokół nas. Pomoc poszkodowanym Trzeba zdawać sobie sprawę, że w niemalże każdej sytuacji może dojść do nieprzewidzianego zdarzenia, które może stanowić dla nas niemałe zagrożenie. Jednym z przykładów mogą być tutaj chociażby wypadki samochodowe. W ich przypadku konsekwencje mogą być naprawdę poważne, więc zdecydowanie lepiej jest unikać tego typu zdar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wypadki drogowe i pierwsza pomoc Powrót do zdrowia

W dzisiejszych czasach narażeni jesteśmy na wiele niebezpieczeństw oraz zagrożeń mimo tego, że tak naprawdę rzadko kiedy zdajemy sobie z tego sprawę. Należy jednak o tym pamiętać, ponieważ w wielu przypadkach bagatelizowanie zagrożenia może mieć bardzo poważne konsekwencje. Mimo tego wiele osób uważa, że skoro do tej pory nic im się nie stało to tak naprawdę nie ma szans na to, że stanie się im w przyszłości. Jest to jednak bardzo nierozsądne myślenie, bowiem nigdy nie możemy mieć pewności, że nie będziemy mieć do czynienia z niebezpieczną sytuacją. Powody wypadków Jednym z najczęstszych tego typu przypadków są między innymi wypadki drogowe. To właśnie w nich każdego roku ginie naprawdę spora liczba osób, a statystyki z roku na rok wcale nie ulegają znaczącej poprawie. Powodów wypadków może być bardzo wiele, lecz bardzo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Opony zimowe czy całoroczne gwardiusz-blog

Chociaż większość europejskich kierowców używa zamiennie opon letnich i zimowych, co dwudziesty wciąż korzysta z ogumienia wielosezonowego. - Opony całoroczne to połączenie niektórych zalet zimówek i ogumienia letniego. Jak w przypadku każdego kompromisu, rozwiązanie nie jest idealne. Zimą i latem warunki na drogach są tak odmienne, że nie da się przygotować mieszanki i bieżnika, który spisywałby się znakomicie zarówno na śniegu, jak i na rozgrzanym asfalcie – tłumaczy Filip Fischer, Większość stawia na bezpieczeństwo Z obserwacji producentów opon i fachowców z branży motoryzacyjnej wynika, że obecnie 95 na 100 europejskich kierowców posiada dwa komplety opon. W temperaturach powyżej plus siedmiu stopni Celsjusza używają ogumienia letniego, w sezonie jesienno-zimowym, kiedy jest znacznie chłodniej decydują się na zimówki. Dzięki temu, latem dysponują ogumienie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »