Aranżacje wnętrz

Wpisy zawierające słowo kluczowe aranżacje wnętrz.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Styl glamour, czy warto? Wszystko o remontach i wyposażeniu domu!

Mieszkanie urządzone w stylu glamour staje się dla niektórych pociągającą wizją na stworzenie własnej aranżacji, lecz dla innych to niemalże oczywisty synonim kiczu i przesady. Mieszkanie, czy też tylko salon w stylu glamour to przede wszystkim miejsce, w którym odnajdziemy niecodzienny blask, bardzo żywe barwy oraz stylowe i bogato dekorowane meble. Oczywiście po części jest to kompozycja „na pokaz”, lecz przecież meble, stoły bądź kanapy, mogą w istocie być bardzo wygodne. Natomiast utrzymane w jasnej tonacji, drewnopodobne lub białe, płytki podłogowe o powierzchni imitującej marmur, dodają wnętrzu autentycznej elegancji. A jaka jest wasza opinia?

Zobacz cały wpis na blogu »
Hokery niskie pozwolą na stworzenie ciekawych wnętrz Get-In-Meble meble do wnętrz

W nowoczesnych kawiarniach i restauracjach, często zamiast zwykłych krzeseł widujemy hokery niskie. Jest to najnowsza forma ciekawej aranżacji pomieszczeń, która doskonale sprawdza się w praktyce. Hokery niskie to zgrabe i wygodne krzesełka, które przyciągają uwagę i wprowadzają przytulny nastrój do pomieszczenia. Z takimi meblami można bardzo ciekawie urządzić wnętrze, pozwalają one na wykorzystanie wyobraźni i posłużenie się inwencją twórczą. Tak czy inaczej, w każdej sytuacji wyglądają bardzo stylowo.    

Zobacz cały wpis na blogu »
Meble z charakterem Meble z Meblolandu

Meble powinny posiadać swoją własną osobowość. Wtedy łatwiej będzie nam wybrać coś, co będzie dobrze komponowało się z naszym charakterem. Większość produktów przemysłu meblowego ma swój własny, indywidualny styl. Jeżeli chcemy, aby nasze wnętrze określało nas samych, musimy działać wedlug własnych gustów.  Idealny zestaw mebli to taki, który sprawi, że w pomieszczeniu będziemy się dobrze czuć. Nasz dom jest naszym azylem, powinien więc dawać nam poczucie bezpieczeństwa oraz swobody.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Foteliki wąskie doskonale wyglądają w domach Dom-Art-Styl

Dobre wrażenie w jadalni lub salonie robią foteliki wąskie. Są to meble tapicerowane w najlepsze tkaniny tapicerskie, które dopełniają wystrój pomieszczenia, wprowadzając do niego przytulną atmosferę. Fotelik wąski wygląda zgrabnie i oferuje dobre standardy wygody wszystkim użytkownikom. Nowocześnie wykonane foteliki doskonale nadają się do domowych wnętrz. Tak urządzone pomieszczenie przyciągnie uwgę, gdyż będzie emanowało świeżością i doskonałym stylem.      (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mieszkanie w stylu minimalistycznym Świat Wnętrz

Minimalizm to obecnie modny termin, choć do niego akurat trudno odnieść kategorię “modny”, gdyż niejako z założenia przeciwstawia się temu co modne i chwilowe, skupiając się na tym co podstawowe i niezbędne. Faktem jest jednak, że coraz więcej ludzi interesuje się tą tematyką i zaczyna wprowadzać w życie rozwiązania charakterystyczne dla filozofii minimalistycznej - również w kontekście aranżacji wnętrz.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Optyczne powiekszanie mieszkania Świat Wnętrz

Człowiek z natury przyzwyczajony jest do większych przestrzeni. Z tego też powodu znacznie lepiej czujemy się w dużych, przestrzennych mieszkaniach, dlatego mieszkania z dużym metrażem cieszą się powodzeniem i budzą szacunek. Istnieje jednak kilka sposobów, by nawet małe mieszkanie wydawało nam się przestrzenne i większe niż w rzeczywistości.   Istotną rolę odgrywa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kominek, czyli jak dodać mieszkaniu “ciepła” Świat Wnętrz

Centralnym punktem salonów w wielu domach od wieków było palenisko, a później piec i kominek. To wokół niego organizowało się życie rodziny (a nie wokół telewizora jak jest teraz w wielu domach), ogień zapewniał przytulność, działał na wyobraźnię, relaksował i dodawał mieszkaniu “ciepła” - dosłownym i przenośnym znaczeniu.   Dziś czasy się nieco zmieniły i nie każdy może sobie pozwolić na pie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DOMO tv ABC gaga, czyli dadaizm nju century

Dość oryginalnym kanałem telewizyjnym jest DOMO. Można go odbierać za pomocą telewizji cyfrowej Cyfra+ przez antenę satelitarną (bądź kablówkę). Jak na razie stacja proponuje jako jedyna tyle programów poruszających tematy budowy domu, remontów, dekoracji i projektowania. DOMO wychodzi także poza mury i pokazuje ciekawe inspiracje projektowania ogrodów. Nie da się ukryć, że wiele produkcji sponsoruje Leroy Merlin, ale w polskich edycjach popularnych programów nie ma nachalnej reklamy i promocji tej marki, do czego sieć marketów miałaby prawo, gdyż jest głównym partnerem telewizji DOMO. Z ciekawych propozycji warto obejrzeć  EKSCENTRYCZNE DOMY ŚWIATA. To program pokazujący najbardziej oryginalne domy i realizacje niesamowitych projektów z całego świata. Fascynując (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Aranżacje wnętrz Jest dobrze, co nie?

Zastanawia mnie, dlaczego taki fajny sklepik jak piogia decorativa jest trudno dostępny w Sieci. Fajne dziwactwa sprzedaje. Moja żonka buszowała już po sklepie i czuję, że cos zamówiła. Pewnie przyjdzie jakies awizo za kilka dni;)

Zobacz cały wpis na blogu »