Aplikacje

Wpisy zawierające słowo kluczowe aplikacje.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Oszczędności Zwiększanie oszczędności

Chcesz zaoszczędzić na zakupach ? Pisz do mnie, wyjaśnie działanie nowej aplikacji dzięki której dostaniesz zwrot pieniędzy z zakupów spowrotem na twój rachunek bankowy. Wszystko legalne, w działalność strony zainteresowane juz ok 4000 polskich sklepów.po wiecej informacji pisz pod adrs : jagna.oszczednosci@onet.pl 

Zobacz cały wpis na blogu »
Mapy Windows 10 z nowymi dodatkami laptopowbateria

Zaktualizowana aplikacja Map dla Windows 10 pozwoli na zaplanowanie skomplikowanej nawigacji, tworzenie wielopunktowych tras czy odręcznie pisanych notatek. Aplikacja ma także wsparcie dla konsoli Xbox One oraz HoloLens. Aktualizacje dla map są częścią długo zapowiadanego Creators Update. Microsoft opisał już dokładnie przeróżne usprawnienia do swojej aplikacji nawigacyjnej dla Windows 10. Wiele z tych dodatków koncentruje się na planowaniu co bardziej skomplikowanych tras. Od teraz możemy np. tworzyć trasy z wieloma punktami pośrednimi. Dla użytkowników Google Maps żadna to nowość, ale przyda się osobom, które korzystają akurat z Map dla Windows 10. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Windows 10 pozwoli wypróbować aplikacje bez instalowania laptopowbateria

Microsoft ogłosił, że wprowadza do Windows 10 nową funkcję, Playable Apps. Dzięki niej będzie można zobaczyć w akcji aplikacje pochodzące ze Sklepu Windows bez potrzeby ich instalowania, jak to jest obecnie. Program ogłoszono w zeszłym tygodniu i w ten sposób będzie można strumieniować aplikacje na Windows 10, aby je zobaczyć przez trzy minuty. Microsoft wprowadza kolejną nowość dla deweloperów aplikacji - Playable Apps. W zeszłym tygodniu gigant z Redmond ogłosił pilotażowy program w Windows Dev Center, który pozwoli strumieniować aplikacje w systemie Windows 10 . W ten sposób użytkownicy będą je mogli zobaczyć w akcji bez potrzeby instalowania. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Recenzje Programów: Sprzęt Kryptos

Od dawna zdajemy sobie sprawę z wagi oprogramowań, programów, a także aplikacji, stworzonych z myślą o przyszłości. Głównym naszym celem jest przedstawienie najefektywniejszych programów, które mają na celu pomóc Tobie. Recenzje Programów

Zobacz cały wpis na blogu »
Recenzje Programów Kryptos

Jesteśmy miłośnikami innowacyjnych środków technicznych. Od zawsze interesujemy się nowościami dotyczącymi nowych sprzętów, oprogramowań, aplikacji, a także systemów. Dzięki swojemu doświadczeniu postaramy dostarczyć się najnowszych wiadomości z świata przemysłu, bądź technologii.  Recenzje programów

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak zacząć programowanie? PC Komputer

  Programowanie jest obecnie jedną z najbardziej intratnych umiejętności. Dzięki niej możliwe jest tworzenie oprogramowania na przeróżne urządzenia, które otaczają naszą rzeczywistość. Mogą to być różnego rodzaju sterowniki, biblioteki, programy, aplikacje czy gry. Możliwości jest naprawdę wiele. Współczesne programowanie jest bardzo mocno specjalizowane. Oznacza to, że jedna osoba jest w stanie zgłębić jedynie wąski dział, który później wykorzystywany będzie na przykład do stworzenia większej całości. To automatycznie wymusza pracowanie w większych grupach, gdzie każda osoba będzie odpowiedzialna za coś konkretnego. Dawno już minęły czasy, gdy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsze wrażenie Bramki SMS

Przy pierwszym kontakcie Reina robi bardzo dobre wrażenie. Jest to telefon w bardzo ładnej obudowie, na głównym panelu mamy przejrzysty spory ekran 2.4” o rozdzielczości 240x320 pikseli. Znajdziemy tam osiem mądrze rozmieszczonych i łatwo dostępnych przycisków do nawigacji oraz guziki z zieloną i czerwoną słuchawką. Po Darmowe Gry na Telefon rozsunięciu telefonu ukazuje się klawiatura, która również nie sprawi nam kłopotów w obsłudze. Z tyłu telefon jest bramka sms fotograficzny z imponującą rozdzielczością 8 Mpix, optyką Schneider-Kreuznach oraz matrycą CMOS. Obok jest lampa błyskowa z małym lusterkiem, dzięki któremu będziemy mogli stanąć po obu stronach obiektywu, mając pełną kontrolę nad tym, co na fotografii się znajdzie. Całość jest zamknięta w bardzo cienkim, jak na taki bramka sms plastikowym pudełku w kolorze szarym. Niestety, obudowa telefonu jest bardzo podatna na uszkodzenia, szczególnie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Aplikacje są przyszłością muzyki Kasza nut

 W sieci komórkowych i domowych systemów rozrywki, aplikacje zmieniają sposób, w jaki słuchać, odkryć, dystrybucji i korzystania z zapisu, remix, i czegokolwiek innego, co dotyczy muzyki. Większość ludzi czyta ten pewno znają "rewolucji cyfrowej muzyki", które zapalają się w późnych latach 90, ale dopiero teraz jest to, że rewolucja osiągając najbardziej twórczy etap. W tym pierwszym etapie, wykonane MP3 muzyka lekka i niewidzialne - to nie lada wyczyn, a który zmienił świat. Aplikacja jest druga, duża inwestycja w rewolucji cyfrowej muzyki. To sprawia, że odtwarzacz muzyki niewidoczny i lekkie, zbyt. Nigdy nie kupiłbym 20 sprzętowych odtwarzaczy MP3, każda z wyspecjalizowanych funkcji. Ale możesz zainstalować wiele aplikacji na różnych urządzeniach słuchania utworu ulubionego zespołu, można powiedzieć o lokalnych wynika, określić muzykę, zapisać się do milionów utworów, strumień dostosowane radiowe, stacje moni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Multiplatformowe aplikacje My Mandriva

Czasami zdarza się, że u znajomych instaluję system operacyjny. Miałbym ochotę zainstalować Linuksa, ale niestety mógłby to być "strzał w stopę". Najczęściej jest to Windows XP lecz ważne jest jakie jeszcze oprogramowanie będę instalował. Multiplatformowe aplikację mogą znacznie ułatwić ewentualną przesiadkę na Linuksa w przyszłości. A więc oto aplikacje, które instaluję: Mozilla Firefox - bardzo popularna i multiplatformowa przeglądarka. Flash oczywiście też obowiązkowo. OpenOffice.org - wieloplatformowy pakiet biurowy. Do pakietu instaluję również Javę. Adobe Reader - przeglądarka PDF'ów od Adobe dostępna niestety na Linuksa w wersji anglojęzycznej (oraz innych, ale polskiego nie ma), dlatego na Windows też instaluję wersję english ;-) VLC - odtwarzacz multimediów, radzi sobie z większością odtwrzanych filmów. QMPlay - jeszcze nie instalowałem, ale zamierzam. Odtwarzacz muzyki dostępny zarówna na Windowsa jak i na Li (...)

Zobacz cały wpis na blogu »