Animals

Wpisy zawierające słowo kluczowe animals.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Hello summer! ENGLISH ADVENTURES

Drodzy Rodzice!   Czerwiec minął nam we wspaniałym letnim nastroju! Był to jednak bardzo pracowity miesiąc dla dzieci.       W czerwcu mieliśmy także zajęcia poświęcone instrumentom muzycznym. Nauczyliśmy się jak nazywać pianino (piano), skrzypce ( (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Happy Mother's and Father's Day! ANGIELSKI Z BIEDRONKAMI

Drodzy Rodzice!   Kolejny bardzo pracowity miesiąc za nami.   Maj zaczęliśmy od wysłuchania opowieści o słonicy Ellie, która chciała pobawić się wspólnie z kotem (cat), psem (dog) i myszką (mouse), ale do wszystkich zabaw była za duża (too big).   Dzi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Let's be planes! ENGLISH ADVENTURES

Drodzy Rodzice! Kolejny bardzo pracowity miesiąc za nami. Maj zaczęliśmy od wysłuchania opowieści o słonicy Ellie, która chciała pobawić się wspólnie z kotem (cat), psem (dog) i myszką (mouse), ale do wszystkich zabaw była za duża (too big). (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Farm animals - online lesson 3 ENGLISH ADVENTURES

  Proszę kliknąć na ten napis :)   Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!   Na dzisiejszych zajęciach poznamy farm animals (zwierzęta żyjące na farmi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Farm animals - online lesson 3 ANGIELSKI Z BIEDRONKAMI

  Proszę kliknąć na ten napis :)    Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!   Na dzisiejszych zajęciach poznamy farm animals (zwierzęta żyjące na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Lockdown w Grecji - cz.1 Cztery łapy w Grecji

Hau   To znowu ja   Psijaciele, wiecie, że ja cały czas muszę siedzieć w domu z człowiekami, bo w Grecji nadal jest lo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
some thoughts about live in zoo. polish blog in english

I don’t like zoos. When i was a child i seen that’s cruel to keep wild animals in small cages. If animals lived in more natural environment I wouldn’t have a problem with this kind of human entertainment. Many years later I realised, that zoos have some good sides as well. Some species are danger of (...)

Zobacz cały wpis na blogu »