Animacje

Wpisy zawierające słowo kluczowe animacje.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pakiety urodzinowe Najlepsze urodziny EVER!

Urodziny to niezwykle ważny dzień w życiu każdego człowieka. Dzieci czekają na ten dzień dwa razy bardziej niż dorośli. Organizacja urodzin to nie jest prosta sprawa. Warto wynająć firmę animacyjną, któa dopełni wszelkich szczegółów. Taka firma zorganizuje dekoracje urodzinowe, zaproszenia urodzinowe oraz dop[ilnuje by sala zabaw była w pełni przygotowana. Ponad to Animatorzy zaplanują genialne gry urodzinowe oraz konkursy urodzinowe, które nie pozwolą dzieciom siedzieć w miejscu. Imprezy dla dzieci Warszawa to jedne z najlepszych imprez jakie Twoje dziecko mogłoby sobie wyobrazić. Atrakcje dla dzieci są teraz na tyle dostępne, że już dziś możesz spełnić marzenia swojego dziecka! Zorganizuj mu przyjęcie urodzinowe ze snu ;)    Zajęcia animacyjne stymulują rozwój dzieci, pobudzają ich kre (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zmysł artystyczny

Nowoczesne animacje w dzisiejszych czasach potrafią zaskoczyć. Umiejętności ludzi którzy je tworzą przechodzą ludzkie pojęcie. Ten talent nie dość że piękny to jeszcze jakże opłacalny. Za animacje można ładnie zarobić a dodatkowo można robić coś co się lubi wykorzystując swój zmysł artystyczny. Kto by nie chciał takiej pracy? Jeśli ma się takie zdolności to dlaczego ich nie wykorzystać? Zapewne taka praca wymaga pewnej wprawy i poznania różnych tajników, ale dla chcącego nic trudnego.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień zmarłych w animacjach Meksyk i jego tradycje

Ponieważ w Meksyku dzień zmarłych jest świętem wesołym, spotkaniem ze zmarłymi bliskimi, jest to również dobry temat dla krótkometrażowych filmików animowanych. Wklejam tutaj dwa linki do filmików na youtube, chociaż oczywiście jak poszukacie, znajdziecie ich więcej. Sądzę, że ich opis jest zbędny, ponieważ uzbrojeni w wiedzę z poprzednich postów na pewno będziecie umieli docenić ich wartość ;-) https://www.youtube.com/watch?v=jCQnUuq-TEE https://w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Flash WebBlog

Flash jest technologią, która pozwala tworzyć multimedialne, interaktywne i bazujące na grafice strony WWW. Pliki, które powstają w wyniku pracy z Flashem, charakteryzują się niewielką objętością. Jest to spowodowane tym, iż wszelkie występujące w nich obiekty zapisywane są w postaci wektorowej na zasadzie klatek kluczowych. Za pomocą Flasha można stworzyć wachlarz użytecznych aplikacji, zaczynając od drobnych bannerów reklamowych, przechodząc przez filmiki i gry, kończąc na elementach stron WWW jak i całych serwisach internetowych. Trzeba mieć na uwadze, że im bardziej zaawansowana będzie aplikacja Flash tym jej rozmiar będzie większy. Przy współpracy z językami takimi jak XML, JavaScript czy PHP, Flash staje się potężnym narzędziem o ogromnym potencjale. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Animacje DODATKI NA BLOGA

DZIŚ MAM DLA WAS WSPANIAŁE ANIMACJE, DO WYBORU DO KOLORU KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE, TYLKO NAPISZCIE DO MNIE JAKI ANIMEK CHCECIE. MAM ICH MNÓSTWO Z KAŻDEJ KATEGORII. MAM NAWET PROGRAM DO ROBIENIA ANIMKÓW, ALE JESZCZE NIE PRÓBOWAŁAM. JAK CHCECIE SUPER ANIMKI TO DO MNIE PISZCIE. DAJCIE KONIECZNIE KOMENTARZE ZA WYSŁANY PRZEZE MNIE ANIMEK. BO NIE MAM ŻADNYCH KOMCI. PROSZĘ. OTO PRZYKŁADY ANIMKÓW: konik, pieski, pieski2, gepard, lew, motylek, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »