Anal

Wpisy zawierające słowo kluczowe anal.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Odpowiedz o seks analny Życie w niewoli - Losy pewnej niewolnicy BDSM

Cześć :) Odpowiadam na pytanie jednej z czytelniczek:)   "To jak mogę jeszcze pytać:) to możesz opowiedzieć jak wyglądały Twoje początki z analem? Mój to głównie był za kare i teraz ciężko mi jest się do niego przełamać. Mój Pan widząc jak po tych karach panicznie się tego boję już nawet na to nie nalega i można powiedzieć, że zaczynamy od początku z korkami itd. ale może masz jakąś radę jak się przestać tego bać i jak ten strach przełamać?:)   Przyznam szczerze że jestem slabą doradczynią jeśli chodzi o tego typu seks :) Bo nigdy szczerze mówiąc nie lubiłam analu i zawsze był to dla mnie ciężki orzech do zgryzienia.    Pewnie :) Pytaj ile chcesz. Będę tutaj wchodzić jeszcze do końca miesiąca i postaram się na wszystko odpowiedzieć :)   Mój Pan uważa że powinnam ćwiczyć moje wejście analne dla Niego i innych Masterów więc byłoby najlepiej jakbym miała st (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Anal Iza Erotic

Iza is polish diminutive of the name Izabela, which has english version Isabella. See real and hard AnalIza. It's very hard only for experienced people!    

Zobacz cały wpis na blogu »
WSTĘP Zrzeszamy naszych SWINGERSÓW

Witamy wszystkich SWINGERSÓW chcących oderwać się o codzienności, rutyny i gwaru osiedlowego mieszkania/ domu. Czas zaszaleć póki kolana są całe i zdrowe, póki namiot codziennie rano domaga się cipeczki, póki Twój vigor krąży w żyłach, póki robi Ci się mokrutko i chcesz więcej, więcej… WIĘCEJ od życia!!! Z nami przeżyjesz coś więcej niż w zaciszu swojej sypialni. Gwarantujemy dobra zabawę w zaufanym gronie, z ludźmi na poziomie, lubiącymi dobrą zabawę i ostry seks. Przeżyj z Nami swoje erotycz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Produkty naturalne - owoce i warzywa Erotyka

Owoce i warzywa wykorzystane jako zabawki erotyczne to dość ciekawy temat. Najczęściej są wykorzystywane warzywa czy owoce, których kształt imituje penisa. OgórekChyba najbardziej stereotypowym warzywem imitującym penisa jest ogórek, dlatego dość częstym motywem są sceny z penetracją cipki za pomocą ogórka.  BananBanan to prawdopodobnie najbardziej spopularyzowany owoc kojarzony z seksem. Wątek penetracji cipki bananem przewijał się w wielu filmach i galeriach erotycznych.Ponadto jego dostępność w każdym sklepie spożywczym świetnie kamufluje chęć wykorzystania go z celach innych niż spożywcze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dlaczego geje są często wegetarianami lub weganami. Antifa - walka z faszyzmem, rasizmem i homofobią

Bardzo często geje preferują wegetarianizm lub nawet weganizm. Wegetarianizm i weganizm wiążą się przede wszystkim z ograniczeniem tłuszczów zwierzęcych. Eliminowanie tłuszczów zwięrzęcych powoduje, że sylwetki osób eliminujących mięso są po prostu szczuplejsze. Oczywiście zwiększa to atrakcyjność tych osób.Ponadto eliminacja mięsa na rzecz produktów roślinnych dostarcza dużej ilości błonnika, który także przyczynia się do przyspieszonego metabolizmu i szczuplejszej sylwetki.Błonnik eliminuje także zaparacia, które towarzyszą diecie mięsnej. Częste zaparcia mogą prowadzić m.in. do zmianu kształtu zwieracza odbytu, co może być ważne dla atrakcyjności ciała geja. Pokarmy bogate w błonnik powodują mniejsze obciążenia dla zwieracza. Ponadto częste zaparcia w znacznym stopniu zmniejszają wrażliwość odbytu na bodźce, co nie jest korzystnym zjawiskiem dla osób, które czerpią przyjemność z seksu analnego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mój Pan w moim domu Erotyczne opowiastki

Przyjeżdżasz do mnie, nie widzieliśmy się tydzień czasu, wiesz, że jestem bardzo stęskniona.. Witam Cię w cienkim szlafroczku, pod nim zupełnie naga.. juz w drodze do pokoju zdejmujesz mi go, chcę Cię dotknąć, pocałować, ale Ty mnie odpychasz, nie pozwalasz, bo doskonale wiesz, jak Ciebie chcę. Popychasz mnie na kanapę, siadam. Bierzesz sznur i wiążesz mi ręce do nóg przy kostkach. Stopy mam oparte na wersalce, nogi rozchylone na boki, dłonie przywiązane do kostek. Stoisz przede mną i tylko patrzysz. Proszę Cię, abyś mnie dotknął, moje podniecenie nasila się, nie odzywasz się. Błagam Cię, rozchylam nogi jeszcze bardziej, ruszam biodrami do przodu, kuszac Cię, jeszcze bardziej eksponując moją zupełnie gołą, podnieconą cipę. Patrzysz, podoba Ci się to, że nie mogę sobie ulżyć.. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wesele Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Mam na imię Robert (lat 25) jestem z moją kobietą Moniką (lat 24) Monia jest średniego wzrostu szatynką o zielonych oczach i seksownej....   [ zobacz całe opowiadanie ]  

Zobacz cały wpis na blogu »
Feniks z palety Kurier Codzienny

Mrs T. liczy filmy, bezgłośnie poruszając ustami. Towar to towar, profecha w każdym calu - śladu emocji, cienia zażenowania. Jak Babilon, to Babilon. Przyglądam się jej z góry, stojąc oparty ramieniem o ścianę vana i myślę sobie: ciekawe, czy ty jeszcze w ogóle możesz się dymać, dzieciaku... tak jakoś normalniej trochę, bez butelek w dupie...? Czytaj więcej...

Zobacz cały wpis na blogu »