Algorytmy

Wpisy zawierające słowo kluczowe algorytmy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wstęp do algorytmów. Krótko o algorytmach.

Witam w dzisiejszym wpisie opiszę : co to alogrytm, jakie są ich rodzaje.   1. Alogrytm to sk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Algorytmy Jeniutko

Skoro już zacząłem tego bloga, to jeszcze jedna ważna sprawa - algorytmy. Co o nich wiemy? Np taki pingwin. Jest troche zagmatwany, ale da się go ułaskawić. Wystarczy tylko kilka sprawdzonych metod. Nie wiadomo jednak co przyniesie kolejna aktualizacja... A panda? Tez wprowadziła sporo zamieszania. Pod który algorytm pracuje Wam się lepiej? Algorytmy google to chyba powinna być ta nasza podstawowa, lub jedna z najpodstawowszych wiedzy :)

Zobacz cały wpis na blogu »
wstęp pandaseo

Na wstępie odsyłam Was do "panda seo" tesktu, który wprowadzi Was w tę tametykę ;) Co to jest panda - algorytm stworzony przez google. Czym jest pingwin - na tej samej zasadzie ale którego zadania są już inne. Te dwa najbardziej podstawowe zwierzątka wymyślone i opracowane przez google, wpływają zasadniczo na pozycje naszych stron. Wyniki i trudność pozycjonowania zmieniły się diametralnie od czasu, gdy tych seo zwierzątek nie było. Panda ocenia jakość kontentu strony, wyszukując tych dobrych i karając różne słabe zapleczówki i niezbyt udane strony. W tym czasie pinwgin seo przetrząsa internet aby oceniać linki i w ten sposób całe profile linków przyporządkowane do każdej strony.

Zobacz cały wpis na blogu »
Pingwiny i Słonie Morskie Algorytmy Google'a

No więc tak. Jak już pisałem w poprzednim blogu to kiedyś pozycjonowanie było łatwiejsz. Wystarczyło robić dużo linków a w tym dużo anchorów i co i.. pozycje rosły. Dziś trzeba uważać na to jak działają nowe algorytmy stworzone przez google'a. Np pingwin on to jest odpowiedzialny za zliczanie linków i określanie ich wartości. Ile jakich, z jakich źródeł, jak bardzo zróżnicowane czy też jak mało zróżnicowane te linki są. Ile dofollow a ile nofollow, ile z anchorem, ile przycisków ile zwykłych adresów www. Czy linki pochodzą ze stron zaufanych, czy mamy dużo linków ze stron lipnych, gdzie to od razu rodzi się podejrzenie: po co Ci tyle linków z tak beznadziejnych stron? Więc taki pingwin seo to może i zaszkodzić i pomóc. Jak mamy dobry link building to dzięki temu zyskamy na pingwinie. Zarówno przez jego dobrą oce (...)

Zobacz cały wpis na blogu »