Aktualizacja

Wpisy zawierające słowo kluczowe aktualizacja.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

AKTUALIZACJA (Przerwa Techniczna) Fortnite

Dzisiaj pojawi się aktualizacja podczas której zostaną na chwilę wyłączone serwery. Całość będzie miała miejsce o godzinie 10:00 czasu polskiego. Game on!

Zobacz cały wpis na blogu »
Windows 10 15063.296/15063.297 z poprawkami dla Edge i Surface Hub laptopowbateria

Microsoft udostępnił kolejne zbiorcze uaktualnienie dla Windows 10, które po instalacji w wersji Creators Update podnosi numer wydania do 15063.296/15063.297. Aktualizacja zawiera jedynie poprawki. Co warte uwagi, zbiorcze uaktualnienie dla "gołego" Windows 10 z numerem 10240 było już ostatnim takim patchem. Microsoft udostępnił w Windows Update kolejne zbiorcze uaktualnienie dla Windows 10 Creators Update. Nowa łatka ma numer KB4016871 i wprowadza różne poprawki błędów. Nowych funkcji nie zawiera, bo te wprowadzane są wraz z dużymi uaktualnieniami i teraz będzie to odbywać się mniej więcej co pół roku. Poniżej wykaz zmian w nowej aktualizacji. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Windows 10 Creators Update już z pierwszą zbiorczą aktualizacją laptopowbateria

Pewnie jeszcze nie zdążyliście zainstalować Windows 10 Creators Update, a tymczasem Microsoft udostępnił dla tego systemu pierwszą zbiorczą aktualizację. Patch oznaczony jest numerkiem KB4016251 i po instalacji podnosi numer wydania systemu do 15063.13. Pierwsza aktualizacja dla Windows 10 Creators Update rozwiązuje tylko kilka problemów. Microsoft już zakończył prace nad Windows 10 Creators Update. W Windows Update to uaktualnienie zacznie się pojawiać od 11 kwietnia, ale wcześniej w tym tygodniu można je było zainstalować ręcznie. Tymczasem system doczekał się pierwszej zbiorczej aktualizacji z numerem KB4016251. KB4016251 to pierwszy zbiorczy patch dla Creators Update. W oficjalnym wykazie zmian czytamy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Windows 10 Creators Update w tym tygodniu ma trafić w ręce Insiderów laptopowbateria

Microsoft finalizuje prace nad Windows 10 Creators Update, czyli kolejną dużą aktualizacją dla "dziesiątki". Jeśli wierzyć przeciekom, to jeszcze w tym tygodniu finalny build RTM powinien zostać udostępniony członkom programu Windows Insider. Oczywiście, najpierw nastąpi to w szybkim pierścieniu aktualizacji. Windows 10 Creators Update to bardzo duże uaktualnienie, które za kilka tygodni zostanie udostępnione dla wszystkich użytkowników systemu. Microsoft testuje je już od kilku miesięcy z członkami programu Windows Insider i prawdopodobnie w tym tygodniu udostępni im finalny build RTM. Po to, aby przeprowadzić ostatnie testy przed premierą. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Windows 10 14393.447 z poprawkami dla Wi-Fi i VPN laptopowbateria

Microsoft udostępnił kolejne zbiorcze uaktualnienie dla Windows 10. Nowy patch to KB3200970. Aktualizacja podnosi numer systemu do 14393.447. KB3200970 to najnowsze zbiorcze uaktualnienie dla Windows 10, które udostępniono dla wszystkich użytkowników. Patch podnosi numer systemu do 14393.447. Aktualizacja nie wprowadza nowości, ale zawiera liczne poprawki błędów. Windows 10 14393.447 - wykaz zmian: poprawiono niezawodność Internet Explorera, Microsoft Edge i powłoki Windows poprawiono obsługę japońskich znaków oraz białoruskich symboli usunięto problemy, które objawiały się brakie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Android 7.1 Nougat oficjalnie. Na Nexusach w grudniu laptopowbateria

Google oficjalnie zapowiedziało Androida 7.1, który zadebiutuje na smartfonach Pixel. W tym miesiącu zostanie wydana wersja Developer Preview. Natomiast na początku grudnia system ma być gotowy dla wszystkich. Android 7.1 zadebiutuje na smartfonach Google Pixel. Ma jednak zostać z czasem wydany dla wszystkich. Google oficjalnie zapowiedziało, że pierwsza wersja Developer Preview zostanie udostępniona testerom jeszcze w tym miesiącu. Natomiast na początku grudnia system zostanie wydany w postaci stabilnej odsłony. Android 7.1 wprowadza API nowego poziomu (25) i zawiera kilka nowych interfejsów dla deweloperów. Te będą mogły być stosowane w aplikacjach, przez co ich funkcjonalność i użyteczność będzi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Aktualizacja PR wcześniej Pozycjonowanie stron

Co rusz Google zaskakuje nas czymś nowym. 28 mają była kolejna, lecz niespodziewana aktualizacja Page Ranku. Oczywiście tego, który widzimy, czyli Toolbar Page Rank, bo jest to wskaźnik zmieniający się na bieżąco. Ciągłe przeliczanie PR powoduje, że TPR bywa nieaktualny, stąd też pewne mylne wnioski wyciągane na podstawie analizy wpływu PR na pozycjonowanie. Porównywanie mocy dwóch podobnych stron, ale o różnym PR może nie dać prawdziwych wyników. Mimo że PR nie ma bezpośredniego wpływu na pozycję w Google, każda aktualizacja jest odbierana z wielkim podnieceniem w światku SEO. Na forach rozwijają się liczne wątki, w których użytkownicy piszą, o ile „wzrosło” lub ile „poleciało”. Po ostatniej aktualizacji, ta wydaje się być niezwykle łaskawa. Znów nie można wyciągnąć jednoznacznych wniosków, co należy zrobić, aby osiągnąć długi zielony pasek. Nie ma reguły na otrzymanie wysokiego PR. Ta aktualiz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »