Agnieszka

Wpisy zawierające słowo kluczowe agnieszka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wizyta u Krystiana i w stronach Agnieszki. opowiadania kryminalne

   Anna razem z Dominikiem podjęli decyzję, aby po raz drugi udać się do domu, w którym Agnieszka bywała  bardzo często od czasu pogodzenia się jej matki z ciotką. W tym dniu odbywała się tam impreza urodzinowa, na której byli prawie cała rodzina młodej kobiety oprócz jej ojca.Anna zamierzała dowiedzieć się co jest tego powodem. Siostra cioteczna Agnieszki powiedziała Annie o swoich podejrzeniach. Według niej ojciec zamordowanej pokłócił się o spadek i dlatego ciotka nie życzy sobie wizyt tego człowieka w jej domu.- To dlatego Agnieszka bardzo rzadko mówiła o nim. - powiedziała Anna pod nosem.- Co tam mówisz ? - spytał Dominik.- Nic, Po prostu głośno myślę.      Dominikowi nie dawała spokoju jeszcze jedna kwestia. Ostatnio, gdy byli na cmentarzu i rozmawiali o tym kolesiu, który rzekomo współpracował z Krystianem czy oni znali się już wcześniej czy dopier (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ludzie z otoczenia Agnieszki. opowiadania kryminalne

   Anna miała szczęście, ponieważ na odwrocie zdjęcie był adres Argentyńska, gdzie znajdowała się knajpa Boathouse z włoskimi, hiszpańskimi i greckimi daniami. Właśnie tam zawsze wieczorami Agnieszka spotykała się z tą dziewczyną z fotografii.- Ubieraj się. - powiedziała do Dominika. - jedziemy do jednej dziewczyny.- Jezu... - odrzekł chłopak zdenerwowany całą sytuacją. - Gdzie znowu ?- Na Argentyńską. Spotkać się z tą dziewczyną. - Anna pokazała zdjęcie chłopakowi.    Dominikowi zaświeciły się oczy. Anna jeszcze nigdy nie widziała u niego czegoś takiego. Dziewczyna chciała jak najszybciej zakończyć ten wątek śledztwa i skupić się na konkretach. Całe spotkanie przebiegało w nerwowej atmosferze, ponieważ ta dziewczyna była zamknięta w sobie i nic nie chciała powiedzieć o spotkaniu z Agnieszką.- Jestem Agata, ale nie mam za dużo czasu. Mówcie co się dzieje.- Agnieszka nie żyje. Została zamordowana. Próbujemy sami usta (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kim jest psycholog ? psycholog psychodietetyk Agnieszka Tkacz mikołów katowice

Kim jest psycholog ? Jest to osoba, która ukończyła wyższe, jednolite studia na kierunku psychologii. Psycholog to osoba, która przygotowana jest do pracy z drugą osobą, udzielania jej wsparcia oraz pomocy psychologicznej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Psycholog psychodietetyk coach Agnieszka Tkacz mikołów katowice psycholog psychodietetyk Agnieszka Tkacz mikołów katowice

Agnieszka Tkacz pscyholog psychodietetyk coach tel: 737 459 513 email: info@agnieszkatkacz.pl www.agnieszkatkacz.pl (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
AGNIESZKA? JAKA KURWA AGNIESZKA?! SYSTEM NA KRAWĘDZI CHAOSU

     Pamiętacie Agnieszkę? Tę, w której się tak nieszczęśliwie zakochałem, morze łez wylałem, tyle nocy nie przespałem, parafrazę mojego nieszczęścia i upokorzenia?      Otóż już dawno przeszło mi zupełnie. Jeszcze przez jakiś czas po jej zamążpójściu, i moim ślubie utrzymywaliśmy koleżeńskie kontakty, od około pół roku nie rozmawialiśmy w ogóle.      Zapomniałem jak wygląda, zapomniałem o jej zaletach, wadach, urodzinach. Ona niespodziewanie przypomniała sobie o moich. Z lekkim poślizgiem.      Oto transkrypcja naszej krótkiej, acz zabawnej konwersacji. Bak 18:39:39 wszystkiego najlepszego z okazji ubieglo srodo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
glebia

serce wali jakby wypasc chcialo z szukania polowki ..i tak ajkos przestalo i wsobie dobrosc szukajac..szczesliwa na przod idac jak najlepiej sie dodajac...swiadoma i nie swiadoma laczaca bursztyna ku szczesciu bliskosci czarnej perly godzina

Zobacz cały wpis na blogu »