Agencja interaktywna

Wpisy zawierające słowo kluczowe agencja interaktywna.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Agencja content marketingu - Conture Łódź Agencja content marketingu - Conture Łódź

Zależy Ci na tym, aby zaistnieć w sieci internetowej jako ekspert w swej dziedzinie? Chcesz, aby Twoja marka była lepiej rozpoznawalna na rynku? Cenisz sobie kreatywny, unikalny i wartościowy copywriting? W takim razie oferta agencji interaktywnej Conture jest skierowana właśnie dla Ciebie. Profesjonalne opisy produktów, usług i kategorii, przemyślane artykuły blogowe, skuteczne teksty reklamowe, napisane w języku korzyści i zawierające przyjazne SEO, to specjalność firmy. Conture to zespół ludzi z pasją, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu e-commerce, home and garden, beauty and health, wnętrz i designu, HR, biznesu czy rekrutacji. Współpraca z nimi to szansa na stworzenie wiarygodnej i rozpoznawalnej marki, która przynosi satysfakcjonujące zyski. Sprawdź - Conture Łódź

Zobacz cały wpis na blogu »
Agencja Interaktywna

Czym zajumję się agencja interaktywa? Można by rzec - tym czym się zajmuję typowa agencja reklamowa, promocją. Jednak co rozróżnia obie formy prowadzenia kampanii to, że agencja interaktywna oferuję reklamę w mediach w szczególności w obszarze internetu. Na przełomie ostatnich lat powstało wiele firm zajmujących się tą tematyką. Przez bieg lat utworzyła nam się ciekawa amplituda ofert skierowana w różne sektory. Małe przedsiębiorstwa zaspokajają małe przedsiębiorstwa, średnie - średnia, a duże - duże + administrację. Prosty podział który pozwala wspinać się po schodach ciężką pracą.

Zobacz cały wpis na blogu »
Agencja interaktywna, a cykl życia firmy w sieci – co powinniśmy wiedzieć? ABC projektowania stron

Przeszła dekada, to w polskiej rzeczywistości czas bardzo intensywnego rozwoju różnych agencji interaktywnych. Czym w sumie będą zajmowały się te firmy? W skrócie mówiąc, wszystkim, co mogłoby tylko mieć związek z istnieniem firmy w zasobach internetowych. To znaczy: koncepcja i zrealizowane w profesjonalny sposób tworzenie stron www, pozycjonowanie w Google. Ponadto, jeżeli mamy styczność z marką o rozbudowanym targecie, w grę także będzie wchodzić obsługa marki w mediach społecznościowych. Jak wiemy, jest to istotny kanał promocji i kreowania wizerunku w firmie. Trzeba też jedno zaznaczyć, to zorganizowana sprawnie płaszczyzna komunikacji z przeróżnymi klientami. Warto zaznaczyć tu także, że poza kompleksową obsługą, interaktywne agencje można angażować do pojedynczych akcji, które swoim zakresem obejmują działania reklamowe oraz promocyjne. W gruncie rzeczy, to doskonale zorganizowane wyjście, bo takie kreatywne grupy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tworzyć każdy może ręceprecz odTybetu

Tytuł zaczepny i z przymrużeniem oka. Technicznie jest to absolutnie możliwe, wystarczy trochę poczytać o htmlu otworzyć choćby notatnik, czy prosty edytor i wrzucić przygotowany wcześniej tekst w tabelki czy divy. Dla ozdoby można zrobić jakąś grafikę, obrazki i już strona istnieje w Sieci. Pod warunkiem oczywiście posiadania jakiegoś hostingu i domeny. Też sa darmowe, można znaleźć różne oferty w Sieci. Wszystko pięknie, tylko co, jeśli to nie ma byc stronka ze zdjęciami z wakacji, a firmowa wizytówka lub poważniejszy portal internetowy? Wyjście jest tylko jedno: dobra firma webmasterska. Praktyka na rynku wskazuje, że tworzeniem stron z najwyższej pólki zajmuje się agencja interaktywna. To jest miejsce, gdzie nie istnieje słowo niemozliwe. Każdy projekt, nawet najbardziej szalony da się zrealizować.  Specjaliści z zakresu programowan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Linkologia Pozycjonowanie stron

Serwis linkologia ma tę właściwość, że przyspiesza indeksację nowych notek. Piękna sprawa dla kogoś, kto chce od razu być widoczny w Internecie. Daje możliwość opublikowania newsa jeszcze przed ukazaniem się go na innych stronach informacyjnych. Można również nieco poprawić swoją pozycję na różne hasła, na przykład... wpisujemy agencja interaktywna, jakiś mądry opis tworzenia stron i słowa kluczowe. Dobry opis strony to połowa sukcesu. Ktoś kto przegląda spis stron może zatrzymać się właśnie na naszym wpisie i kliknąć w link. Tak zdobywamy ruch i kolejnych odwiedzających użytkowników.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Z innej beczki Skuteczny e-mail marketing w reklamie

Dziś zupełnie z innej beczki. Przed pracą robiłem zakupy w jednym z hipermarketów i gdy przeczytałem o kolejnym bzdurnym pomyśle, nie wytrzymałem. Otóż: Stosowanie ekologicznych toreb chce wymusić na klientach resort środowiska - pisze "Gazeta Prawna". Resort proponuje, by za torebkę foliową w sklepie płacić 20 groszy. Sprzedawca, który nie wprowadzi odpłatnych toreb foliowych, będzie musiał sam uiścić opłatę recyklingową za wszystkie wydane opakowania tego typu.Choć torby ekologiczne klienci również muszą kupić, resort liczy, że chętniej zapłacą za torbę ekologiczną niż z tworzywa sztucznego. Okazuje się jednak, że duże sklepy mogą wykorzystać nowe przepisy, konkurując z mniejszymi. Nie przerzucą opłaty recyklingowej na klientów, tylko same pokryją koszty tej opłaty. Klienci dostaną więc darmowe torby. Bardzo chętnie, mogę kupować ekologiczne torby z papieru(??), tylko za normalne ceny. W tej chwili jednor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
rzut na tasmę ręceprecz odTybetu

Ostatnie godziny indeksowania w konkursie ręceprecz odtybetu. Ilość podstron pojawiająca się w necie jest zatrważająca. Z godziny na godzinę przybywa po kilkanaście wpisów wszędzie i na wszystkim. Tybet już dawno odszedl na bok, w tej chwili konkurencja walczy tylko i wyłącznie na linki. Kto więcej. Na podziw zasługuje upór i stosunkowo mała ilość filtrów. Profesjonalizm? Szczęście? W przyszłym tygodniu zacznie się ciekawy proces, ponieważ część z konkursowiczów odetnie nagle dostęp do swoich stron. Takie skoki nigdy nie były dobre, a nieumiejętne zdjęcie dużej ilości mocnych linków może rykoszetem polecieć po innych stronach, które sa połączone ze sobą. Znów psuje mi się prawy alt. Agencja interaktywna. Na 50 urodziny (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejna fala Pozycjonowanie i optymalizacja

Nie ucichły jeszcze echa po przejściu tsunami filtrowego wielkiego G, a trzy dni temu mieliśmy wstrząsy wtórne. Znów chaos powiększył się w wynikach wyszukiwania. Szczytny cel oczyszczenia indeksu ze śmiecia przyczynił się do utrudnienia wyszukiwania wartościowych informacji. Tak, panowie i panie, mamy taki bałagan w wynikach, że trudno znaleźć coś innego niż wikipedie i panorame firm. przeyglądając się frazie Agencja Interaktywna, można dostrzec skoki po kilkanaście pozycji po każdym odświeżeniu strony. Wyniki sa skrajnie niestabilne...

Zobacz cały wpis na blogu »
jest dobrze Jest dobrze, co nie?

Ponieważ w domu nie mogę się dopchać do komputera, muszę pisać z pracy. Przyszedłem dziś godzinę wcześniej, żeby w końcu odpisać kuzynowi na e-maila, którego dostałem dwa tygodnie temu. Pracuje na trzy zmiany, żonę widuje w portfelu na zdjęciu. Chciał, żebyśmy przyjechali na weekend. Nie da rady, ale chociaż kontakt trzeba podtrzymywać. Ostatnio szukałem w dużym mieście jednej firmy. Nie umiałem znaleźć, bo na drzwiach wejściowych nie było szyldu agencja interaktywna, tylko jakiś bank, wydawnictwo i gazownia. Zapytałem, dlaczego nie mają reklamy przy wejściu. Usłyszałem odpowiedź, że właściciel kamienicy nie życzy sobie żadnych agencji w jego porządnym domu....

Zobacz cały wpis na blogu »
testy - wyniki Pozycjonowanie stron

Jakiś czas temu prowadziłem testy i miałem przedstawić wyniki. Otóż, samo postawienie strony daje nam satysfakcję równą włożenia kartki z wierszem do szuflady. Mamy do niej dostęp i właściwie tylko my. Po zareklamowaniu strony na czterech-pięciu stronach następuje indeksowanie treści i - przy odrobinie szczęścia - boty prędko naszej strony nie opuszczą. Tak to wygląda. Oczywiście, wordpress musi byc wręcz idealnie zoptymalizowany, linki seo, tagi, h1, h2 i te sprawy. Wtedy przyjemnie prowadzi się bloga. I istnieje w sieci. Ale strony internetowe to także flashowe popisy. Jak choćby dekoracje, po których bot prześliznął się i pomknął za jedynym sensownym linkiem wprost do sklepu. Wybić na cokolwiek taką stronę to niemal cud. Tam nie ma mowy nawet o optymalizacji, bo kod jest prawie pusty. Powiedzmy, że taka strona może opierać się tylko na anchorach i link (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Doba to za mało Jest dobrze, co nie?

Mam oczy na zapałkach. Od dwóch tygodni nic innego nie widzę, tylko piłę, pył, wkręty, kable, folie, panele, pył i kurz, mnóstwo blaszek, kawałków czegoś, etc. Cztery-pięć godzin snu kilka nocy pod rząd to dla mnie zdecydowanie za mało. Dziś już mam odloty, chociaż Agencja Interaktywna dobrze się ma i wiszę na słuchawce udając, że coś robię. Dziś będzie długi prysznic, szybki seksik (albo odwrotnie) i do łóżka.

Zobacz cały wpis na blogu »
Basta! projektowanie i optymalizacja swoich myśli

Trzeba pomóc agencji i przygotowac sie do weekendu. Będzie długi, miły, przyjemny i zajęty. Niestety. Ale może znajde chwilkę, żeby przeczytać artykuły: tworzenie stron w Agencji interaktywnej - co tu dużo pisac, projektowanie stron to niełatwe zadanie w dzisiejszych czasach, a stworzyć coś naprawdę dobrego trzeba umieć. Podobnie jak sklepy internetowe - także działka skomplikowana. A tworzenie stron dla pozycjonowania to już w ogóle masakra. Trzeba pamiętać o wszystkich znacznikach i tych meta. Te znaczniki sa niewidoczne ale bardzo wazne i konieczne dla popawnego działania. Tak mi mówili;) Wczoraj czułem jakby była środa, a dziś się czuję jakby się weekend zaczyn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
owocowy dzień ręceprecz odTybetu

Nic tak nie relaksuje jak ładna pogoda i prasówka. Przeczytałem dziś teksty o tworzeniu stron internetowych, później poszukałem czegoś ciekawszego, czyli plotki z Agencji Interaktywnej A w ogóle to strasznie gorąco dzisiaj. Brakuje wiadomości z Gruzji. Za jakieś dwie godzinki posłucham w końcu radia i wieczorem może coś przeczytam. Żeby tylko się strony internetowe ładnie zaindeksowały. Żonka szuka mebli, a dokładnie stołu jakiegoś i sofki. Sofkę mamy niby zamówić juz w tym tygodniu, ale ze stołem będzie większy problem. Chce taki przynajmniej na dwanaście osób. Niby szkoda kasy, bo stół będzie wykorzystywany kilka razy w roku. Ale skoro ma byc, to niech będzie wielkie bydle;))) Komputer mi się zepsuł. Szukam jakiegoś laptopa w dobrej ce (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ręceprecz odtybetu projektowanie i optymalizacja swoich myśli

(...)Im dłużej człowiek siedzi w Pekinie, tym lista rzeczy, które łączą stolicę Chin ze stolicą Polski robi się dłuższa. Nie jest to jakaś szczególnie zaskakująca lista - pizza w Pizza Hut i tak zwane chińskie zupki (wiecie, instant) smakują tak samo, tembr głosu gadającego w metrze jest równie uspokajająco-irytujący, podobnie jak uśmiech kurierów na reklamach UPS równie naturalny. Wreszcie supermarkety Carrefour - jakby ktoś zrobił odbitkę ksero. Tylko część z wędlinami pachnie inaczej.(...) ręcepreczodtybetu, czytaj dalej: Bojkot Carrefourów zaczął się w kwietniu, jego kulminacja miała miejsce 1 maja, a spowodowany był protestami w Paryżu w czasie sztafety olimpijskiej, a także plotkami, że firma Louis Vuitton (udziałowiec Carrefoura) przekazuje pieniądze Dalajlamie i rządowi tybetańskiemu na uchodźstwie. (fragm. z gazeta.pl)  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
pytania ręceprecz odTybetu

Ciekawi mnie kilka kwestii, na przykład czy można zrobić w jeden wieczór konspekt szkolenia, z materiałami dla uczestników, napisać sprawozdanie pt.: mailing, zaindeksować nowe teledyski jak choćby ten z Pekinu Zrobić pranie, przejrzeć recenzje i może zdecydować się na komputer w necie?  Pewnie wrócę do domu, posprzątam stół i zasnę przy słuchaniu muzyki.

Zobacz cały wpis na blogu »