Adopcje

Wpisy zawierające słowo kluczowe adopcje.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Alfabet świnki Zwierzaki rozrabiaki

Cześć! To ja, Jacek. Dzisiaj uczyliśmy się alfabetu. ale nie polskiego. Ani trochę. Bo my jesteśmy amerykańskie świnki. No, i zaraz was też nauczymy. A jak farby. Nigdy nie jedliśmy ale podobno pyszny jest. B jak brokuł. Taki sobie. Nie polecamy. C jak cudowna moc Internetu. To dzięki niej możemy ty dla Was pisać. D jak domek. Taki drewniany domek to jest coś.  Można w nim siedzieć.  Można siedzieć na górnym piętrze jak na tarasie i jeszcze się na niego zsikać. E jak elegancka poduszka. No cóż.My kochamy poduszki. Bez wątpienia. Miałyśmy taką ładną z papugami? Ale trochę za często służyła nam jako toaleta. I trochę się zepsuła.    F jak fonetyka.  Czyli ćwiczenie, mruczenie i klatki gryzienie. Oczywiście w celu uzyskania żarełka . G jak glaskanko. Przyjemne. Można się rozplaszczyć na kolankach. Najlepsze pod bródką. H jak halucynacje.Takie ma naszą pani, kiedy uważa, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Obcinanie paznokci - okropność Zwierzaki rozrabiaki

Cześć! Z tej strony ja-Melonik. Chciałbym was poprosić o podpisanie petycji. Najpierw jednak opowiem wam historię.  Byłem sobie spokojnie u mojej właścicielki, kiedy usłyszałem przerażające słowo: pazurki. Nie wiedziałem jeszcze co to jest, ale i tak brzmiało strasznie. Śniło mi się w nocy. Miało 8 ogonów 5 głów i 58 zębów ostrych jak brzytwa. Moniko za mną tysiąc głośno swoimi 28 nogami. A nazajutrz okazało się że pazurki to coś jeszcze gorszego. To jest takie coś co wyrasta z łapy i tego się nie czuje. Dopóki nie zrobią się za długie 😬 I Wtedy idzie się do specjalnej pani. Ja też poszedłem. Może i komuś wydalaby się sympatyczna, bo uśmiechała się i mnie głaskała. Ale ja od razu wyczułem, że coś z nią nie tak. Po zapachu.🤢Pachniała  Tymi , no jak się to mowiło?  Perfumami! No i podeszła z upiornymi cążkami i zaczęła mi obciąć pazurki. Najpierw się próbowałem wyrwać, ale była za silną. No to ją c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przepraszamy za.. czyli błagam was o litość Zwierzaki rozrabiaki

Witajcie! Zanim wszyscy kliknięcie łapki w dół przeczytajcie proszę nasze oświadczenie książkowe.  Oto ono: Szanowni czytelnicy naszego  bloga! Wiemy że was zawiedliśmy. Nie mamy nic na swoją obronę. Przepraszamy was bardzo serdecznie. Prosimy, Nie gniewajcie się na nas długo i przeczytajcie co nowego się wydarzyło. Umieściliśmy mniej ciekawe rzeczy na początku, żeby budować napięcie. 1. Jest tak ciepło i słonecznie, że stale wychodzimy na dwór. Wszyscy nazywają nas małymi kosiareczkami. 2.Nasza pani (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nie wierzę że tu jestem! Zwierzaki rozrabiaki

Hej! Nazywam się Melon, a dla przyjaciół Melonik. Mam pięć lat.  Przez półtora roku mieszkałem w schronisku w Skałowie. Straszna rzecz.Chociaż  i tak lepsza od tego co działo się wcześniej. Brr😨 Dobra, ale lepiej opowiadać o miłych rzeczach prawda? No więc niedawno zostałem adoptowany. Moja nowa opiekunka ma na imię Dagmara i jest po prostu cudowna!😍Uwielbia mnie i kocha. I głaszcze mnie i głaszcze 😌  , a jak już przestanie to trącam jej dłoń nosem😋. Uwielbiam też chodzić z nią na spacery. Są bardzo długie i dzięki nim niedługo zrzucę wagę. Bo muszę wam coś wyznać 😔 Mam drobną nadwagę. To dlatego nie mogę jeść za dużo suszonych szprotek. A one są pyszniutkie🤤 I jeszcze jeden nieprzyjemny szczegół :boję się misek.Myslicie że to dziwne? Nieprawda. Miski mają taki dziwny kształt i kolor też. 🥣I jeśli śnią mi się koszmary to zawsze występuje tam straszna miska👾👽goniąca słodkiego Melonika.🐶 Ale uwaga teraz idę oglą (...)

Zobacz cały wpis na blogu »