Aaaa

Wpisy zawierające słowo kluczowe aaaa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Uzyskanie dostępu do giełdy transportowej Dalekie drogi

Jest wiele dostawców oprogramowania dla transportu. Każdy z nich ma własne wymagania i procedury przyjmowania nowych użytkowników. Sposób otrzymania dostępu zależy wyłącznie od dostawcy. Dobrze działająca giełda transportowa musi mieć szereg procedur aby przyjęci użytkownicy byli wiarygodni, posiadali dobre relacje z kontrahentami oraz mieli dobre opinie i referencje. Nowy użytkownik musi mieć pewność, że w oprogramowaniu znajdzie wyłącznie sprawdzone firm (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NUTY CIEPŁA NA PIĘCIOLINII PRZESZŁOŚCI... Nieważne jak wiele drzwi zatrzaśnięto nam przed nosem... Gdzieś czekają drzwi specjalnie dla nas uchylone... ;)) ;*

Nadszedł ten czas.Czas przemyśleń, kontemplacji, decyzji.Która droga okaże się tą najlepszą?Coś we mnie tęskni, nuci stare melodie....Intensywność bycia w świecie, który niby był,a jednak ciągle jest. Niby jest, bo tak naprawdęta rzeczywistość jest już całkiem inna,choć w jej tafli widać lustrzane odbicie, tego,co kiedyś było.Czy teraźniejszość może być fikcją?Jaką wagę ma "teraz", które jest jedynieprzedsionkiem, oczekiwaniem na rezultatpowziętych zobowiązań, starań, planów...Chciałabym zrealizować parę postanowień.Odnowić to, co zapomniane.Naprawić to, co zepsute.Wrócić do tego, co było, lecz tylko po to,aby zabrać tamtych ludzi i ulokowaćw moim dotychczasowym życiu.I biec dalej.Śmiać się, cieszyć, brać życie garściami.Bez obaw - nie kończy się to tylko na marzeniach.Biorę spraw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
aloha!

uciekam z blogi.pl znajdziecie mnie tutaj > www.what-ever.ownlog.com :)

Zobacz cały wpis na blogu »