Milf

Wpisy zawierające słowo kluczowe Milf.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Boskie 85 L wkracza do akcji. Zapach Kobiety

Witaj, miło Cię znowu ”czytać”. Odczuwasz stres przed rozmową? Nie, jestem ciekawa o co mnie zapytasz.   Zacznijmy od początku, to czym zajmuje się 43-letnia kobieta posiadająca boski rozmiar K/L ( serio, jest taki? ) Cha, cha. Tak, serio. Pokazać metkę od biustonosza? Na co dzień pracuję, żyję jak wszyscy. Bardzo lubię czytać książki, mam sporą ich kolekcję. Oczywiście, najbardziej erotyki ;)    Nazwa profilu: MILF, to celowy zabieg marketingowy? Mhm. Na pewno celowe użycie tego określenia. W celu? Lekkiej prowokacji do rozmowy. Z marketingiem - nie ma nic wspólnego, niczego tu nie sprzedaję. Czyli taki wabik na chłopców i mężczyzn? Skoja (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Białe wino na Rodos. My MILF, my Queen - czyli sekretne namiętności.

Nienawidzę “all inclusive”. Sama, z własnej kieszeni nigdy nie zdecydowała bym się na taki rodzaj wakacji. Totalne obżarstwo i lenistwo. Dookoła pełno chamów i prostaków z całego świata. Tatusiowie i podstarzali wujkowie z brzuchami, którym wydaje się, że są supermenami. Zmęczone mamuśki z rozstępami i cellulitem gigantem, trzymanym w ryzach przez kostiumy kąpielowe Gucci i Armani. Rozwydrzone bachory. Bezgranicznie zakochani nowożeńcy i świeżo-zaręczeniu, którzy za rok będą się z hukiem rozstawać. Tłumy na stołówce, syf w basenie. Ale cóż, jeżeli pracodawca płaci, to czemu nie.    (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
My MILF, my Queen - czyli sekretne namiętności. My MILF, my Queen - czyli sekretne namiętności.

Witam, Blog ten będzie zawierał opowaidania ukazujące, że namiętności i pożądanie nie boi się granic wiekowych, czy konwenansów ogólnie przyjętych. Niektóre z nich to 100% fikcja, niektóre z nich będą zawierały ziarno prawdy, a niektóre będą niemalże w całości oparte na faktach. Które będą należały do której katgorii, domyślcie się sami.  Blog może urażać niektórych czytelników więc takim z góry dziękuję. Komu się podoba, proszę o komentarze i korespondencję na adres doblogu@interia.pl Pozdrawiam. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Napalona Pani w klubie Blog erotyczny: Seks Opowiadania

Nie jestem najpiękniejsza na świecie, ale lubię seks i mam wysokie libido. Ze względu na niezbyt zachwycającą fizjonomię, jestem dość ...   [ zobacz całe opowiadanie ]    

Zobacz cały wpis na blogu »