MELLER MICHAŁ i WACŁAW

Wpisy zawierające słowo kluczowe MELLER MICHAŁ i WACŁAW.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MELLER MICHAŁ i WACŁAW Genealogia Powstańców Wielkopolskich

MELLER MICHAŁ i WACŁAWoraz ich siostra Józefa ur. 1905 urodzili się w rodzinie Antoniego ur. 1875 i Marianny z dom. Szymanowska ur. 1873, para pobrała się w roku 1898, zapis ślubu Rodziców:Urząd Stanu Cywilnego Sokolniki (Gniezno), wpis 7 / 1898Anton Meller (ur. 1875)ojciec: Lorenz Meller , matka: Agnes WozniakMarie Szymanowska (ur. 1873)ojciec: Franz Szymanowski , matka: Catharine LuleczkaParafia katolicka Sokolniki (Gniezno), wpis 8 / 1898 Antonius Meller (23 lat)ojciec: Laurentius , matka: Agnes Chojnacka +Marianna Szymanowskaojciec: Franciscus , matka: Catharina Luleczkaakt ślubu rodziców: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.