Wpisy zawierające słowo kluczowe Inna dzien blog.
Inny dzień Jestem inna
Hej! Co tam u ciebie? Dzisiaj chciałabym Ci przekazać pewna wiadomość. To pewnie zawsze mówią ci inni gdy im mówisz że czujesz się inna/y. Zawsze mówią że to nie prawda że wszystko będzie dobrze. Ale jednak. Nasz mózg jest tak skonstruowany za nie przyjmuje tego do wiadomości. Ja to odczuwam w ten sposób. Mój mózg ma blokadę. Wiem, że wszystko (...) Zobacz cały wpis na blogu » |
W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.
Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.