Europa League

Wpisy zawierające słowo kluczowe Europa League.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

Lech napoczął Europę Po piłkarsku

Lech Poznań - SL Benfica Lizbona 2:4   Coż nie sądziłem, że zobaczę tak solidnego Lecha w Lidze Europy. Przed meczem pomyślałem sobie, że drużyna z Wielkopolski dostanie w gwizdek i to mocno. Nie mniej jednak rozpoczęło się to spotkanie od mocnego akcentu, wslizg Dejewskiego i sędzia dyktuje rzut karny dla Benfiki. 0:1 coż za otwarcie meczu przy Bułgarskiej. Z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej, Lech konstruował kolejne akcje aż wkońcu po bardzo prostym dośrodkowaniu, Ishak wpakował piłkę do siatki. W końcowych minutach Lech stracił 2 bramki. Myślę, że te błedy obrony wynikały z tego, że obrońcy Kolejorza nie dokońca byli zgrani ze sobą. Nawet komentator Laskowski powiedział, że "ta dwójka stoperów gra ze sobą p (...)