COVID 19

Wpisy zawierające słowo kluczowe COVID 19.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

COVID 19 doświadczenia z przebiegu choroby. covid-19

Witam wszystkich. Chciałbym opisać jako amator w dziedzinie medycyny, moje doświadczenia z chorobą Covid 19 od rozpoczęcia, przebiegu i zdrowienia. W okresie połowy października 2020 roku, musiało dojść do mojego zarażenia Covid 19. Już w tym czasie masowo przybywało zarażeń w Polsce. Z tego co kojarzę statystyki określały wtedy około 10-15 tyś zakażonych dziennie. Po powrocie z pracy, żona powiedziała mi, że miała telefon z sanepidu i mamy przebywać w kwarantannie. Powodem poddania nas kwarantanie, czyli mnie, żony i córki, był odległy ale prawdopodobny kontakt mojej żony z osobą która miała kontakt z osobą zarażoną. Z analizy kontaktów sanepid uznał, że moja żona powinna znalaźć się na liście osób, które należy poddać kwarantannie, stąd też i ja z córką, zostaliśmy w izolacji. Żadne z nas nie miało najmniejszych objawów covid. Wszyscy byliśmy zdrowi, bez chorób przewlekłych. W sumie mieliśmy nałożoną i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Reset Róg barana

Chcemy czy nie, ale zmierzamy wszyscy do wyjaśnienia. Bez względu na ilość i stopień komplikacji spraw, one wszystkie zostaną - indywidualnie dla każdego z nas - wyjaśnione. Można wierzyć, że po śmierci do wiemy się, co i jak i będziemy mieli niezłą uciechę z naszych starych trosk. Można też wierzyć, że śmierć, jako nicość, wyjaśni wszystko na sposób zerowy, czyli po prostu zetrze jak gumka. Chyba jedyne co nas łączy, to świadomość, że to, co jest obecnie zostanie zamknięte. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Najbardziej uniwersalna i najstarsza regligia - wiara w reset. Chciałem dziś pisać o wątpliwościach dotyczących obecenego stanu rzeczy i o wielkim znaku zapytania, który płynie nad tym wszystkim, jak szara chmura. Wyszła mi zaś biurowa eschatologia przy kawie. Wychodzi na to, odpowiedzi zakrzywiają się jak przestrzeń kontrolowana przez grawitację i ich linie zmierzają do jednego, wspólnego jądra. Tym jądrem nie jest jednak środek naszej pla (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tajemnice Kredytowe: dr. Cosme Karol od Kredytów

W obecnych czasach przedsiębiorcy mają spory problem z finansowaniem. Nadeszły czasy, że nie liczy się już za ile? Czas promocji się skończył, teraz ważnym pytaniem jest: kto udzieli i ile udzieli? W związku z nałożonymi ograniczeniami wiele branży nie może w ogóle liczyć na finansowanie ze strony banku, przy klasycznych produktach bankowych dla firm. Istnieją jednak produkty, które nawet branżom wykluczonym umożliwiają finansowanie i są rozwiązaniem problemów, kiedy firmie potrzebne są środki na rozwój oraz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
covid 19 koronawirus w polsce

Korona wirus w polsce nadal bardzo aktywny , na dzień 11.05.2020  odnotowano 16206 +345 przypadków zakażonych ,ozdrowienia 5816 ,zgony 803 +15 na Śląsku potwierdzone zakażenia 3779 +171 ,ozdrowień jak narazie brak ,zgony 151 +4  .https://www.youtube.com/watch?v=V5fn2wE9a4U więcej można dowiedzieć się z filmu .

Zobacz cały wpis na blogu »
BAJKA O WIRUSIE Przedszkole Samorządowe w Dzikowcu

BAJKA O WIRUSIE😥😥 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »