Bayern Munchen

Wpisy zawierające słowo kluczowe Bayern Munchen.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

Chelsea - Bayern Munchen Piłka nożna na bieżąco

25.02.2020 został rozegrany mecz w ramach ligi mistrzów. Mierzyły się 2 mocne drużyny z Europy: Chelsea i Bayern Munchen. Po pierwszej połowie na Stamford Bridge widniał wynik 0:0. Druga połowa należała do drużyny z Monachium, dwie bramki zanotował Serge Gnabry 51' i 54', asystował przy nich Robert Lewandowski, który również zanotował gola w tym meczu w 76'. Nie brakowało emocji pod koniec pierwszej połowy Thiago Alcantara otrzymał żółtą kartkę. Natomiast w drugiej połowie po stronie Chelsea w 50' żółty kartonik otrzymał Jorginho, a Marcos Alonso w 83' został wyrzucony z boiska po otrzymaniu czerwonej kartki. Jednakże czeka nas jeszcze jedno spotkanie tych drużyn w ramach dwumeczu tym razem na Allianz Arena. Rewanż zaplanowano na 18 marca.