świetna zabawa nowy
Wstałem po 8:00. Oglądam filmy i trochę na kompie. Do pracy na 14:00. Ludzi średnio. Czas leci w miarę. Pomagam na warzywniaku. Dzwoniłem do Marka O. czy idą na imprezę. Dadzą znać. W domu po 22:00. Wykąpałem się i o 23:30 wyszedłem na imprezę. Chciałem iść do NEW 7, ale że wstęp płatny to poszedłem do Cocona (nie chiałem wrazie czego 2 razy płacić). Wjazd 10zł. Ludzi sporo, ale ok. Muza cały czas swietna. Nowe kawałki i wreszcie coś innego. Wyszalałem się choć gdyby nie autobus to siedziałbym dłużej. Wyszedłem przed 4:00. Nikogo znajomego. Woda mineralna 1,49zł. Zobacz cały wpis na blogu » |
W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.
Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.