święta

Wpisy zawierające słowo kluczowe święta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Wielkanoc :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

WIELKANOC  Wielu z nas tegoroczne Święta Wielkanocne spędzi w symbolicznym najbliższym rodzinnym gronie i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Choinka szkolna 2020! Blog z Klasą

!Dn. 25 stycznia 2020 roku, w naszej szkole odbyła się choinka szkolna. Zaczęła się o godz. 16:00 i od tej pory świetnie się bawiliśmy! Po trzech godzinach świetnej zabawy Była pora na część artystyczną. Na początek swój talent przedstawili najmłodsi uczniowie z klas 0-III. Były to występy na temat Dnia babci i dziadka. Następnie wystąpiły starsze dzieci. Jako pierwsza wystąpiła nasza koleżanka Weronika  w piosence „Shake up christmas”. Później uczniowie naszej szkoły zaprezentowali skecz pt. „Odrabianie lekcji”. Cała publiczność śmiała się do bólu. Jako następne zaprezentowały się uczennice kl. 7. w układzie gimnastycznym.  Ostatnim występem była piosenka „pierwsza gwiazda”. Poruszyła ona serca nawet największych twardzieli. Na koniec całej zabawy przyszedł Święty Mikołaj, który rozdał wszystkim dzieciom prezenty. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIĄTECZNY CZAS SZCZĘŚLIWE KLIMATY

ŚWIĄTECZNY CZAS                Święta coraz bliżej... u mnie pachnie już pierniczkami i szwedzkimi korzennymi ciasteczkami, które tradycyjnie co roku rodzinnie pieczemy i dekorujemy.  Chciałam napisać, że szczególnie dzieci mają ogromną radość najpierw z dekorowania, a później w święta z pałaszowania do ostatniej sztuki pięknych, kolorowych, smacznych, pachnących cudeniek własnoręcznie zrobionych. Ale prawda jest też taka, że my dorośli też mamy z tego niesamowitą frajdę, oczami wyobraź (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WŁASNORĘCZNIE WYKONANE PREZENTY SZCZĘŚLIWE KLIMATY

MAGIĘ ŚWIĄTECZNĄ TWORZĄ RÓWNIEŻ  WŁASNORĘCZNIE WYKONANE PREZENTY    Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a my mamy w związku z tym coraz więcej na głowie… Ciągle pojawiają się myśli: oby ze wszystkim zdążyć na czas, niczego nie zapomnieć, kupić jeszcze to i to do barszczu czy kapusty wigilijnej, pamiętać o pachnącej i pięknej choince... a co z prezentami dla najbliższych… o nich przecież też nie możemy zapomnieć. Cała ta (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FILMOWY PRZERYWNIK PRZEDŚWIĄTECZNY SZCZĘŚLIWE KLIMATY

FILMOWY PRZERYWNIK PRZEDŚWIĄTECZNY       Święta już coraz bliżej. Wszyscy pewnie w głowach mamy tylko listę zakupów i dań do przygotowania. A przed nami jeszcze porządki świąteczne, zakup i pakowanie prezentów, aby pomóc Mikołajowi w jego ciężkiej pracy  i cała logistyka związana z tym, co gdzie postawić, jaką dekorację stołu i domu w tym roku wcielić w życie i  jak rozdysponować czas własny żeby ze wszystkim zdążyć. Znacie to? Ja mam to (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

KOCHANI  Naszego bloga zaczęłyśmy w przepięknym czasie ... w czasie BOŻEGO NARODZENIA, czasie magicznym, niepowtarzalnym i wyjątkowym  Z tej okazji chciałybyśmy ŻYCZYĆ WSZYSTKIM, aby te Święta były dla Was CZASEM WYTCHNIENIA, WZAJEMNEGO ZROZUMIENIA, CZASEM ODPOCZYNKU I PRZEJEDZENIA (a co). (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Świąteczne mydełka DIY projekty DIY itp

Świąteczne mydełka są idealne na prezent świąteczny <3 Do ich przygotowania potrzebujemy:                             Do dekoracji : - Kostkę mydła                                                         (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dane kontaktowe Profesjonalna opieka nad kotem

TELEFON/ WHATSAPP    501 150 674 Messenger                   @natalia.grochal   @Opiekanadkotem FANPAGE                     Kotki Dwa Email                           n.grochal@interia.eu     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIOSENNO-ŚWIĄTECZNIE Papierki Po Cukierkach- Home Made

Wielkanocne tagi. Na zamówienie stałej klientki powstały wielkanocne tagi . Idealne aby dołączyc do przedświątecznych paczek.  

Zobacz cały wpis na blogu »
boże narodzenie geografia

                                                                                                                                            (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Co kupić pod choinkę? Pomysł na prezent Blog Świąteczny

  Co kupić pod choinkę? Jakie wybrać prezenty dla dzieci, a jakie prezenty dla dorosłych? Co kupić kobiecie, a co mężczyźnie na gwiazdkę? Przedstawiamy przykładowe pomysły na prezenty pod choinkę. To już ostatnia chwila na zakupy świąteczne! Świąteczne prezenty na gwiazdkę i pod choinkę.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Polskie tradycje i zwyczaje świąteczne Blog Świąteczny

      Pierwsza Gwiazdka Jest symbolem Gwiazdy Betlejemskiej, której pojawienie się towarzyszyło narodzinom Jezusa. Dzięki niej pasterze, Trzej Królowie mogli dotrzeć do miejsca narodzin Zbawiciela. Dziś oczekujemy pierwszej gwiazdy, jaka pojawi się na wigilijnym niebie. Dopiero, gdy ona zabłyśnie możemy, według tradycji, siąść do stołu i podzielić się opłatkiem.   Opłatek Jego nazwa wzięła się z łacińskiego słowa oblatum i znaczy tyle co dar ofiarny. Jest to nic innego, jak cienki kawałek wypieczonej mąki pszennej i wody. Na nim widnieją obrazy związane z Bożym Narodzeniem. Dzielenie się chlebem ma korzen (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tylko jeden dzień do... TheKari

Witam to mój pierwszy post jutro wigilia , a w pierwszy i drugi dzień świąt będą daily vlogi.A tak w ogóle d iś ubierałam choinkę do salonu całe 2 godziny , nic ciekawego się nie działo i nie mogę się doczekać jutra.Nie zapomnijcie jutro tu zerknąć.!

Zobacz cały wpis na blogu »
Jaka to melodia? Teoria na wesoło

Za nami pierwsze opady śniegu, w sklepach już pełno choinek, bombek i pomysłów na prezenty - jednym słowem coraz bliżej święta Bożego Narodzenia. W związku z tym mam propozycję gry na przedświąteczne lub mikołajkowe zajęcia. ========================================================================= Jaka to kolęda? Ilość osób: 2+ Czas trwania: 10-30 minut (w zależności od przygotowanych materiałów) Poziom kształcenia/klasa: bez ograniczeń Wymagania: - tablica, fortepian, przygotowana karta z kolędami Przebieg gry: Uczniowie zostają podzieleni na 2 drużyny. Nauczyciel przygotowuje wcześniej kartkę, na której rozpisuje najbardziej znane kolędy, w zależności od stopnia zaawansowania grupy może wybierać też mało znane kolędy. Warto naszykować pul (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wigilia, Św. Mikołaj i zakupowy szał. ifotoblog

Gdy przychodzi ten niezwykły czas jakim są święta każdego z nas bierze chwila zadumy, chęć obdarowania swoich bliskich czymś niezwykłym. Św. Mikołaj, Wigilia, Boże Narodzenie to wszystko kojaży się nam z robieniem zakupów i prezentów. Nie jest to nic złego w końcu każdy z nas kocha się dzielić z innymi. W końcu dając tak wiele radości bliskim sami bardzo się cieszymy. Co kupić swoim bliskim, jaki prezent wybrać by wywołać uśmiech na twarzy naszych dzieci? Robienie prezentów to skomplikowany temat i czasochłonny, owszem niektórzy znacznie upraszczają sprawę i obdarowywują swoje dzieci określoną sumą pieniędzy - a niech sami sobie coś kupią. Jednak takie rozwiązanie jest pójściem na skróty i nie koniecznie będzie dobre. Każde dziecko chce czuś że jest ważne dla rodzica dlatego też warto rozważyć pożyteczne z przyjemnym. Wiele dzieci kocha rozwiajać swoje pasje i eksperymentować warto im np kupić instrument muzyczny jak keyboard czy gitare lub (...)

Zobacz cały wpis na blogu »