śmieci

Wpisy zawierające słowo kluczowe śmieci.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Szombierki zieleń niesprzątana Michał Misiaszek - Bytom w sercu

Hmmm, a podobno rok temu zieleń miejska była skuteczniejsza i pewna wieczorno - poranna firma... Warto przypomnieć bo pamięć bywa ulotna, jak pieniądze, które wówczas uciekały...      

Zobacz cały wpis na blogu »
Brud w mieście Bytom Michał Misiaszek - Bytom w sercu

Hmmm Typowy Bytomianin kiedyś sam musiał sprzątać miasto, bo było tak czysto   Warto poczytać artykuł https://bytom.naszemiasto.pl/bytom-brudne-miasto-roznie-to-wyglada/ar/c4-3819288?  

Zobacz cały wpis na blogu »
likwidacja nielegalnego wysypiska Michał Misiaszek - Bytom w sercu

Z cyklu były śmieci, nie ma śmieci, posprzątane Po mojej interwencji w straży miejskiej tereny na Stroszku oraz Miechowicach  zostały uprzątniete!   #Bytomwsercu #Bytom #Stroszek #Zietka #vitor #Bytommożebyćpiękny #Bytomjestpiękny #Bytomtoniehasiok #BTNH (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EKOwalscy Michał Misiaszek - Bytom w sercu

Kto pamięta EKOwalskich?  W lipcu 2013r. weszła w życie nowa ustawa o segregacji śmieci i w tym czasie zostały przygotowane przez Miasto Bytom   filmy "instruktażowe". Link do filmów https://www.youtube.com/watch?v=6pDm8XxqGnc #segregacjaodpadów #śmieci #BTNH #ekowalscy  

Zobacz cały wpis na blogu »
Śmieci Przedszkole w Kisielicach

Śmieci   1. „Bingo – liczby i symbole” – zabawa z W.19a.  2. „Coś z niczego” – konstruowanie zabawek z surowców wtórnych. 3. Zabawa samodzielnie wykonanymi zabawkami.    1. „Bingo – liczby i symbole” – zabawa z W.19a. Rodzic rzuca kostką, a dziecko wybiera, które pola z wyrzuconą liczbą zakryją. Dziecko wygrywa wtedy, kiedy zakryje pięć pól w pionie, w poziomie lub na skos. (Zabawę można przeprowadzić w języku angielskim – utrwalenie liczb od 1 do 6).   2. „Coś z niczego” – konstruowanie zabawek z surowców wtórnych (pudełek, butelek, kartonów, opakowań, sznurków itd.). Inspiracje można znaleźć na:  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Eko Planeta MaikiEko

Najważniejszy wpis to wpis o naszej Planecie !!  Bardzo Ważny apel ze strony Fundacji WWF : Ponad milion zwierząt ginie rocznie przez plastikowe śmieci w morzach i oceanach. Trafia tam prawie wszystko, od zabawek po plastikowe torebki. Wyrzucone do wody śmieci nie znają granic. Produkcja plastiku wzrosła dramatycznie w ostatnim czasie - w roku 1964 szacowano ją na 15 mln ton, a w roku 2014 już 311 mln ton. To człowiek / To My jesteśmy zagrożenie dla swojego domu / dla naszej Planety !!  Zmieńmy to !!  Zachęcam do brania udziału w pomocach i zbiórkach organizowanych przez strone WWF !      (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Segregacja MaikiEko

Kolejnym wątkiem którym chciałabym się zajać i Was zachęcić to segregacja śmieci. Nie kosztuje to wiele wysiłku a naszej planecie bardzoooo pomoże :) Wysyłam Wam schemat z przypomnieniem jak to jest z tymi kolorami :p  Zadbajmy o to aby śmieci były wyrzucane w odpowiedni sposób !!    

Zobacz cały wpis na blogu »
Lwów ma poważny problem. W mieście zalegają tony śmieci Ekologiczne wiadomości świata

Tysiące ton śmieci, które zalegają ulice Lwowa, mogą doprowadzić do fali zachorowań na infekcje żołądkowe - ostrzegł szef wydziału opieki zdrowotnej lwowskiej rady miejskiej Wołodymyr Zub. Liczący ponad 720 tys. mieszkańców Lwów zmaga się z problemem śmieci od połowy 2016 r., kiedy zamknięto jego główne wysypisko. Obecnie z miasta trzeba wywieźć ok. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Uprzątną wyspę śmieci na Pacyfiku Ekologiczne wiadomości świata

Fundacja Ocean Cleanup opracowała metodę wyławiania plastiku z oceanów. Plama śmieci zniknie dzięki projektowi 24-letniego Holendra. Wielka plama śmieci może się zmniejszyć o 90% do 2040 roku. (iStock.com) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu i innych odpadów wywóz gruzu - wywóz śmieci i kontenery na gruz

Kwestie związane z wywozem odpadów wielokrotnie mogą sprawiać bardzo dużo kłopotów. Między innymi realizując prace związane z budową czy remontowe na działce naprawdę szybko będą piętrzyć się śmieci, jakie trzeba w sposób szybki zabierać, a mało tego na pewno warto jest mieć gwarancję, że wywóz ten realizowany jest zgodnie z zasadami podstawowej ochrony przyrody. Wywóz gruzu nie będzie jednakże żadnym kłopotem dla tej grupy, jaka zajmuje się tego typu usługami od wielu lat i zawsze zapewnia najlepszą możliwą jakość. Wykonując wywóz odpadów różnego typu firma korzysta przede wszystkim z niezwykle nowoczesnego sprzętu, maszyn, które można łatwo dopasować do danego typu usług. Co więcej naprawdę dba o tworzenie doświadczonej kadry pracowniczej, jakiej wiedza przekłada się na szybkość realizacji prac, a do tego bezpieczeństwo przy każdej pracy.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odbiór gruzu Wywóz odpadów

Mieszkasz w Łodzi oraz masz trudność z pozbyciem się różnorodnego gruzu z Twojej działki lub chociażby terenu budowy? My jesteśmy w stanie sprawnie oraz skutecznie wywieźć z Twojego terenu gruz Wrocław jest miastem działaniawobec czego zachęcamy do skorzystania z niedrogich usług. Nie zapomnij, iż w gestii każdego właściciela działki będzie wywóz gruzu Wrocław. Powierzając to zadanie naszym fachowcom stawiasz na pracę specy, którzy korzystają z duże wiedzy, a do tego wysokiej klasy urządzeń do zbierania oraz przewożenia takich rzeczy. Możemy również zabrać wszelkie innego rodzaju odpady Wrocław na Twoje własne zamówienie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Krótki wpis o wywozie gruzu Zdumiewający blog o wywozie śmieci

Transport śmieci jest działaniem, które wymaga brania pod uwagę pewnych zasad wprowadzonych częściowo w prawie, a częściowo związanych z metodyką pracy. Wprowadzone wytyczne mają na celu zapewnienie, że odpadki będą wywożone w taki sposób, aby nie zagrażały one zasadniczym wartościom środowiska naturalnego, a także bezpieczeństwu życia i zdrowia ludzi. Usługodawcy, których przeważającą działalnością jest wywóz odpadów w Poznaniu powinni mieć na uwadze właściwości chemiczne i fizyczne, w tym szczególnie stan skupienia i zagrożenia, które przewożone śmieci mogą powodować. Na wyjątkowych zasadach odbywa się transport odpadów niebezpiecznych. Wywóz śmieci Poznań w ujęciu prawa gospodarczego jest usługą wykonywaną na rzecz zlecającego przez transportującego. Zleceniodawca wyznacza odpady Poznań, a także miejsce ich transportu oraz posiadacza nieczystości, do których powinny być dostarczone. Zadaniem (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odbiór gruzu wywóz odpadów Wrocław

Aby zorganizować szybki wywóz gruzu Wrocław absolutnie nie trzeba pozbywać się wielkich pieniędzy. Można zwyczajnie skorzystać z możliwości firmy działającej przy takich zadaniach, jaka dysponuje dobrym personelem, niezawodnym sprzętem oraz oczywiście gwarantującej bardzo konkurencyjne ceny. Wynajęci pracownicy szybko zorganizują wynajem kontenerów Wrocław oraz pomogą odciążyć się od problemu, jaki gromadzi się przed domem. Organizując dowolny wywóz odpadów Wrocław chcemy być bardzo elastyczni aby dobrze dopasować do potrzeb Klientów.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wynajem kontenerów na gruz Wynajem kontenerów na gruz Wrocław

Aby przeprowadzić sprawny wywóz gruzu Wrocław naprawdę nie trzeba roztrwonić ogromnych pieniędzy. Można zwyczajnie skorzystać z usług firmy specjalizującej się w tego rodzaju zadaniach, jaka dysponuje wykwalifikowanym personelem, niezawodnym sprzętem oraz równocześnie zapewniającej naprawdę przystępne ceny. Nasi pracownicy szybko wykonają wynajem kontenerów Wrocław i pomogą odciążyć się od problemu, jaki gromadzi się na terenie. Organizując każdy wywóz odpadów Wrocław staramy się być maksymalnie elastyczni oraz doskonale dopasować do wymagań zlecających.

Zobacz cały wpis na blogu »
Śmieci wywóz odpadów Wrocław

Aby wykonać sprawny wywóz gruzu Wrocław zdecydowanie nie trzeba roztrwonić ogromnych pieniędzy. Wystarczy po prostu skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w takich zadaniach, która dysponuje dobrym personelem, niezawodnym sprzętem oraz jednocześnie gwarantującej naprawdę atrakcyjne ceny. Nasi pracownicy szybko zorganizują wynajem kontenerów Wrocław oraz pomogą pozbyć się problemu, jaki rośnie przed domem. Organizując zlecany wywóz odpadów Wrocław staramy się być maksymalnie elastyczni i idealnie dopasować do wymagań zlecających.

Zobacz cały wpis na blogu »