śląsk wrocław

Wpisy zawierające słowo kluczowe śląsk wrocław.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

Ekstraklasowy ''klasyk'' futbolife

Podsumowanie meczu Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz Mecz dla obu drużyn był arcyważny. Po pierwsze dlatego , że obie ekipy walczą o utrzymanie , są ostatnio w bardzo słabej formie , dlatego wygrana jednej powoduje stratę punktów sąsiada z tabeli. Również z tego powodu był to bardzo ważny mecz ponieważ obie ekipy chciały za wszelką cenę przerwać złą passe z ostatnich miesięcy. Podopieczni trenera Pawłowskiego w 2018 roku nie wygrali jeszcze ani razu, z kolei drużyna z Nowego Sącza nie wygrała od 17 września ,kiedy przy własnym stadionie wygrali 1:0 z Termalicą. Mecz lepiej ułożył się dla gospodarzy , którzy już w pierwszej minucie otworzyli wynik tego spotkania po bardzo ładnym uderzeniu Mateusza Cholewiaka. Kolejne minuty to dominacja Śląska , który wyraźnie był pozytywnie nakręcony szybkim prowadzeniem. Ciekawych sytuacji w pierwszej odsłonie było jak na lekarstwo. Warto odnotować indywidualną akcje Jakuba Ko (...)