Wsparcie urządzeń mobilnych przez Blogi.pl

Szybki wpis

"Szybki wpis" to rozwiązanie ułatwiające dodawanie i publikację postów/wpisów na blogu.
Dedykowane jest użytkownikom urządzeń mobilnych, aby w kilku prostych krokach (w kliku kliknięciach) zrealizować publikację wpisu na blogu.

Oczywiście w każdej chwili dostępna jest możliwość dodania wpisu w tradycyjny sposób. Obydwie funkcjonalności dostępne są zarówono na urządzaniach mobilnych, jak i na komputerach stacjonarnych.


Responsywne szablony

Wszystkie szablony dla blogów w serwisie Blogi.pl są responsywne. Oznacza to, że blog automatycznie dopasuje się do urządzenia na którym jest przeglądany - zarówno na telefonie komórkowym o przekątnej 4 cale, jak i na tabletach, laptopach czy telewizorach.

Dotyczy to WSZYSTKICH blogów w serwisie Blogi.pl, również tych, które powstały w czasach, gdy korzystanie z internetu za pomocą urządzeń mobilnych wydawało się być bardzo nierealnym marzeniem.

Responsywne zarządzanie

Blogi.pl to serwis, który na każdym kroku jest przyjazny dla urządzeń mobilnych. Oprócz samym blogów również panel zarządzania blogami, jak i wszystkie inne podstrony są responsywne, czyli dostosowują swój układ i rozmiar, aby dobrze "wyglądać" na każdym urządzeniu, którym można przeglądać strony internetowe.

Sam panel zarządzania usługami oprócz opcji edycyjno-konfiguracyjnych umożliwia m.in. korzystanie z opcji moderacyjnych umożliwiających zarządzanie komentarzami i wpisami do księgi gości.


Załóż bloga »