Zwyczajna_kobieta?

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Agnieszka Orkisz
Lokalizacja Zielona Góra
Główny blog zwyczajna-kobieta.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zwyczajna_kobieta?

J. - mąż mój, niby się reperuje, ale co z tego? Wszystko co robi, jest dla mnie przesadne, sztuczne. Uśmiecha się za często, żartuje w najmniej odpowiednich momentach, stara się prowdzić błache rozmowy, byle temat w jakiś sposób nie otarł się o K. Załatwia większość powierzonych tematów, pilnuje terminów. Jest miły. Naprawia wszystkie wypunktowane przez (...)

Zobacz pełny wpis »
Nic tylko spokój mnie może uratować. Nie dać się zastraszyć. Niewolicy nie dam z siebie zrobić. Już wolę być sama. I jak mi jeszcze raz z czymś takim wyskoczy, to mu powiem, że ja się nie boję, że dam sobie radę, że nawet się za nim nie obejrzę. I zdobędę wszystko, co sobie wymarzyłam bez jego pomocy. Nie może być tak żeby J. stawiał mi warunki. Ja mu (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja do świętych nie należę, ale takie cyrki jak się u mnie w Firmie wyprawiają... Aż strach opowiadać. Bo według mnie, to jak już się TO robi, to trzeba trochę taktu, chociaż trochę wszystko zatuszować, chociaż udawać, że tak nie jest jak inni myślą. A tu proszę pan X i pani Y znowu coś planują i wszyscy o tym wiedzą. No może poza żoną pana X i chłopaki (...)

Zobacz pełny wpis »
Środa 13 listopada To głupie, ale siedząc w pokoju hotelowym, z całą wiarą, zastanawiałam się jak by mi z nim było. Myślałam, przecież to byłby jedyny raz, przecież już nigdy więcej nie spotkalibyśmy się. Pozostawałby ewentualnie kontakt mailowy.A co mnie do tego doprowadziło?Wydarzenia z oststnich miesięcy, przecież gdyby nie to, to nawet przez moment nie za (...)

Zobacz pełny wpis »
            Przed wyjściem długo z nim rozmawiałam przez telefon. O wszystkim i o niczym. O jego życiu i o moim. Jesteśmy bardzo podobni. On ciągle czaruje mnie słowami. Podoba mi się to. Mam nadzieję, że mu jeszcze nie zalazłam za skórę… Przykro by mi było gdyby tak.      &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteś niesamowita!!!To były pierwsze słowa jakie dzisiaj zobaczyłam.Połaskotał moją próżność i dopisał drugą część - teraz już naszego - erotyku.Później długo rozmawialiśmy.Wydaje się niesamowite, wręcz magiczne, że mamy tyle wspólnego. Nie mówię tu tylko wrażeniach seksualnych czy o pociągu erotycznym, myślę ogólnie o życiu. Pomimo, że tyle (...)

Zobacz pełny wpis »
I już po...Dlaczego tak szybko minęło?Dlaczego nie mogłam być z nim dłużej?Tak, tak, trzeba się cieszyć chwilą, a jest czym, bo było cudownie. Cudownie było czuć jego zapach, i smak, i jego dłonie na mojej skórze, jego pocałunki, którymi dotarł w każdy zakamarek mojego ciała...Tak bardzo w codziennym życiu brakuje mi czułości i delkatności jaką on okazuje.. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj zapytał się mnie czy kochałam się przez telefon...Kochałam...Niestety tym razem nie mogłam uczestniczyć w naszej "rozmowie" pomimo, że moje ciało aż o to prosiło.Dzisiaj napisałam pierwsze erotyczne opowiadanie, specjalnie dla niego. Zaraz mu je wyślę. Szkoda, że przeczyta je dopiero w poniedziałek.Jestem ciekawa jego reakcji. (...)

Zobacz pełny wpis »
             Jednak mnie zauroczył. Na razie są to rozmowy... długie rozmowy przez telefon. Powiedziałam mu, że boję tego, że seks z nim będzie dla mnie tak fantastyczny jak rozmowa z nim i że jeżeli zrobimy to tylko kilka razy to będę czuła niedosyt i będzie mi źle, i będzie serduszko bolało. (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj przez cały dzień się uśmiecham...Ale to przez tę świadomość, że go nareszcie zobaczę.Nareszcie poczuję zapach jego skóry i smak jego ust. I będzie tak jak mu pisałam..."Jesteś szalona" - tak mi powiedział.Jak miło rozpocząć i zakończyć z nim dzień, dziś tylko przez telefon ale...   (...)

Zobacz pełny wpis »