Zcukrzycamidotwarzy

Profil blogerki.


zcukrzycamidotwarzy

Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog zcukrzycamidotwarzy.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-04-07
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 186 dni temu

Najciekawsze wpisy Zcukrzycamidotwarzy

    Halo! to ja Ewka, wiecie - ta z cukrzycą ;) Halo, halo! a tu Ja Olka, wiecie – ta bez cukrzycy ;) Zastanawiacie się po co tu jesteśmy? Jesteśmy tu po to żeby pokazać Wam siebie. Naszą szaloną rzeczywistość i codzienną niecodzienność. Nie jesteśmy specjalistkami, nie jesteśmy tutaj po to żeby Was edukować, czy mówić Wam co jest pop (...)

Zobacz pełny wpis »
Razowa tortilla z wołowiną           Składniki na dwie porcje:   Farsz: ·        400g wołowiny ·        0,5 główki kapusty pekińskiej ·        1 młoda marchewka ·     &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
  Teraz przyszedł czas na mnie. Z jednej strony jest to dla mnie wyzwanie, bo nie lubię opisywać siebie, ale z drugiej zaś myślę sobie dobra, trzeba spiąć myśli i napisać tak, aby było spójne i żebyście mogli też poznać i mnie. Kim jestem? A więc zaczynamy ;)   Poznajmy się, ja Jestem Ola. Mam 29 lat i jestem bardzo pozytywnie nastawiona do (...)

Zobacz pełny wpis »
  Myśli pędzą w mojej głowie jak szalone. Od czego by tu zacząć? Żeby było prosto, abyście po prostu zrozumieli. Może zrobię to tak zwyczajnie, jak uścisk dłoni, buziak na dzień dobry z przyjaciółką czy przytulas z przyjacielem.   Cześć, jestem Ewka i jestem cukrzykiem.   Przyznaję, że wyznanie dosłownie rodem z AA, jednak z jedną, (...)

Zobacz pełny wpis »
"Czwarta nad ranem, może sen przyjdzie, może mnie odwiedzisz..." Jak zwykle to co chciałam Wam wrzucić tydzień temu wrzucam z wielkim opóźnieniem. Jak wykle życie pisze swoje scenariusze i śmieje mi się prosto w twarz. To już chyba stanie się moją mantrą.   Są takie chwile w życiu cukrzyka, że niepozorny mrok wkrada się powolutku i niespodzianie w d (...)

Zobacz pełny wpis »