Yaparafka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bialystok
Główny blog yaparafka.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-04-25
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 13 dni temu

Najciekawsze wpisy Yaparafka

Rozdział 1 Jesienne słońce   Myśli obsiadły ją jak szare, cicho gruchające gołębie, szukające okruchów uwagi aby się nią nasycić. Czy to ona była inna, czy to ten świat jest dziwny? I dlaczego myśl o tej nieadekwatności towarzyszy jej od tak dawna, że żyje niejako pomimo niej? Spokojne, ciche westchnięcie wysłało cichą intencję, aby dowiedzie (...)

Zobacz pełny wpis »
poznasz mnie ale ja cie nie wyzwole bo nie jestem prawdą jestem czystym kłamstwem zbudowana ze złudzeń  w klatce niedomówień nigdy nie wyjdę z tej klatki wessę cię tam jak powietrze  z łatwością w kruchej oprawie zawyjesz zdychając. lepiej odejdź jeszcze  zanim znów zechcesz mnie poznać Nie chcesz. Nie chcesz.   Znam d (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy patrzę jak to ludzie Mają w sobie moc talentu To dostaje Jaźnioskrętu   Jeden tobie wiersz napisze Inny coś ci narysuje Ktoś zaśpiewa, ktoś sfotografuje   Każdy jakiś talent ma Każdy umie coś   Tylko nie ja    Co za dola, co za męka Nie mieć nic talentu w rękach Za grosz niczym nie ciekawić   Czym doprawdy to na (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak już się sobą nacieszycie to przyjdzie ono samo życie Płatki róż nie będą już muskały czule i przyjdą bóle i zacznie drażnić kurz   Nie powiedzieli wam poeci nie powiedzieli wam prorocy że się będziecie pocić w nocy A rozdrażnienia wam dopełni ten nie dający zasnąć w pełni księżyc co wiersze zsyłał najszczersze O wy, (...)

Zobacz pełny wpis »
Znam Twoje marzenia Których tak się boisz Że nigdy nikomu Ich za nic Bo po co Gdy wychodzisz z domu One wyją z żalu Głodne, niegłaskane Zaniedbane psy Kiedy przy jej twarzy Kładziesz swoja głowe Bierzesz je Na spacer Lecz ona jest zła Znam Twoje marzenia Senne niby życie Kładzie cię do grobu Póki jeszcze żyjesz (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwsza fala przypływu liże moje stopy gdy dosięgła tylko palców zrozumiałam całą drogę którą szłam bez drogowskazów. Drogowskazy jednak tam były i kierowały moimi stopami bym dotarła tu teraz Drogowskazy są w nas. (...)

Zobacz pełny wpis »
To jest początek. Początki bywają. (...)

Zobacz pełny wpis »