Sh'eenaz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Agatka Kwiatkowska
Lokalizacja Pasłęk
Główny blog sheenaz.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sh'eenaz

"A traffic jam when you're already late A no-smoking sign on your cigarette break It's like ten tousend spoons when all you need is a knife It's meeting that man of my dreams And  then meeting his beautiful wife And isn't it ironic...?" A to tak a propos ironii losu,wszelkiej prawdziwości praw Murphy'ego i zlośliwości rzeczy martwych. Ze szczególnym wskazaniem na to (...)

Zobacz pełny wpis »
Zrobilam wlaśnie glupią rzecz. Glupią,nawet jak na moje skromne możliwości. Pomijając oczywiście fakt,że jechalam 25 km do szkoly tylko na 1 lekcję. Ale przynajmniej się oplacilo. Pani od biologii może urzeczona moją wiedzą nie byla i wbrew wlasnym oczekiwaniom, nie blysnęlam porażającą inteligencją,ale 5 dostalam,a przecież takie byly moje niecne plany;) Ale n (...)

Zobacz pełny wpis »
Rano dzwoni Margentynka. -Agatko,co robisz?Może byśmy pojechaly nad morze? Morze... Wpadalam do pokoju i przewalilam cala szafę w poszukiwaniu stroju kąpielowego. Jest! przymaly...W sumie to zabawne-jak podciagam go do góry,to mam odsloniętą 1/3 pośladków, a jak z kolei próbuję je ukryc,to góra świeci bladym, nieopalonym cialem. Pomijając ten drobny mankament,za (...)

Zobacz pełny wpis »
 Jakby malo bylo moich tragicznych wypadków związanych z Zaginioną Notka Nr 2, to jeszcze i moja kobieca intuicja wystawiona będzie niebawem na ciężka próbę. Godzina "zero" wybije jutro,dokadnie o 8. rano,kiedy wejdę do klasy i otrzymam sprawdzian z angielskiego. Zglębiam ten language i zglębiam i jakoś nie czuje się choć o krok bliższa do odkrycia skrzętnie uk (...)

Zobacz pełny wpis »
Próbuję przemóc się w sobie i powiedzieć przyjaciolom,że i ja wpadlam. Ze i ja się nie uchronilam przed blogomanią,czy jakkolwiek to się nazywa. Póki co,wie tylko Żuczek. I M. zaraz się dowie. Dowie się z chwilą sprawdzenia maila. W sumie to żaden dla mnie problem kiedyś tam,mimochodem rzucić cos o tym, że i ja... tylko,że to będzie oznaczalo pewne ograniczeni (...)

Zobacz pełny wpis »
...że jeżeli chodzi o blogi,to jestem kompletnie zielona.Zielona do tego stopnia,że nie nie umiem nawet zaprojektować wlasnej strony. Cos mi mówi,ze trochę to potrwa,zanim uda mi się stworzyć takiego bloga,jaki mi samej będzie się podobal. I nie mam niestety pojęcia,ZIELONEGO zresztą, co oznacza slowko "zmienna", a szkoda,bo jezeli nie umieszczę tego enigmatycznego wyr (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie będzie notki...Byla,ale szlag ją trafil,nie wiedzieć czemu... Byla sliczna i kolorowa. I pisalam m.in o tym,że już w poniedzialek będę miala ISDN...ale mnie wkurwia ta strona. Nic się nie zawiesilo. Tylko kliknęlam "ZAPISZ". I gówno. Ale jestem zla. I nie postawię ani jednego wykrzyknika. Ani jednego wykrzyknika.. Sh'eenaz P.S. Ale, żeby się pochwalić,że um (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja tak na momencik. Chcialam podać do publicznej informacji,że się przeprowadzam. Tego bloga nie kasuję,bo nie wiadomo,jak potoczą się koleje losu ludzkiego,ale przenoszę się na blog.pl,czyli tam,gdzie zawsze chcialam blogować. Ale moze wrócę. Jak kogoś to interesuje,to mój nowy adres to: sh-eenaz.blog.pl Buziaki:)* Sh'eenaz (...)

Zobacz pełny wpis »