Nieszkodnik

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Plock
Główny blog polskaszkola.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-10-10
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 13 dni temu

Najciekawsze wpisy Nieszkodnik

o biedzie (o tej umysłowej będzie później)   ile biedny uczyciel zarabia? no mało. albo jeszcze mniej. niesitotne i pomijane, że to praca przez 1/3 roku na 1/2 etatu. nieistotne,że uczuciel pracuje w 2 czy 3 a nawet 4 szkołach. istotne jest to, że jest biedny. to dogmat ktorego nie obali się nawet poprzez zacytowanie " słychaj, a ci nauczyciele to naprawde t (...)

Zobacz pełny wpis »
  Co powoduje, że uczyciele to taka nienawistna kasta?  przerażające. roszczenowi, podli. odreagowujacy swoje frustracje na wsz. dookola przyklad : biblioteka zwykle kojarzy sie nam z miejcem spokojnym. wyciszonym. ale to pozory. to też uczyciele. w pełnym i negatywnym tego słowa znaczeniu uczyciel otrzymał 20 pudeł ksiązek. szczęśliwy? otóż nie. (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesień (tak, matura będzie nazwana żniwa). Początek roku szkolnego. Wymęczeni wielotygodniowym odpoczynkiem pojawiają się półbogowie. Cały budynek rozbrzmiewa ich radosnymi przekomarzaniami się o tym kto się bardziej wymęczył na tych ochydnych egzotycznych wakacjach, a kto tylko tydzień spędził w Dubaju bo "musiał" wymienić starego 3-letniego grata na nowy (...)

Zobacz pełny wpis »
"na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy". Może nie pierwszy. Ale jakoś trzeba zacząć Miejsce akcji: szkoła, placówka systemu oświaty Bohaterowie: uczyciele - półbogowie, nieomylni, przeświadczeni o własnej doskonałości, wyjątkowości, misyjności i ...reszta istot - ni to ludzie, ni zwierzęta, a na pewno bardziej "coś" (...)

Zobacz pełny wpis »