Naszrozwój Bogdan Hałucha

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Bogdan Hałucha
Lokalizacja Gort
Główny blog trucizna-w-zebach.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-02-13
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 52 dni temu

Naszrozwój Bogdan Hałucha o sobie:

Nasz Swiadomy Rozwój
Bogdan Halucha

Blogi zarządzane przez Naszrozwój Bogdan Hałucha

Najciekawsze wpisy Naszrozwój Bogdan Hałucha

 Energia Elektryczna Oświetlenie   data: 2015rok. Wiadome jest że w stosunku do naszych zarobków mamy jedne z najwyższych cen prądu w Europie. Do tego ciągle słyszymy, że będzie jeszcze drożej.Oczywiście istnieją możliwość zmiany dostawcy energii na tańszego nie jest do końca zgodne z prawdą, ponieważ  wszystkie koncerny energetyc (...)

Zobacz pełny wpis »
 KAKAO - NAPÓJ BOGÓW     pijmy,jedzmy kakao Kakaowiec głownie występuje w trzech różniących sięaromatem odmianach:   • Criollo - pochodzi z Ameryki Środkowej i Karaibów, jest najpełniejsza w smaku, ale teżnajrzadsza, delikatna i trudna w uprawie, a przez to najcenniejsza;   • F (...)

Zobacz pełny wpis »
    Samoobrona – ogół działań mających na celu obronę przed fizycznym atakiem napastnika. Poza sensem potocznym, oznaczającym każdy sposób obrony, używa się tego terminu jako określenia sztuk walki (bez użycia broni lub używając przedmiotów użytku codziennego). Wyspecjalizowane szkoły prowadzą kursy samoobrony, uczące za (...)

Zobacz pełny wpis »
    Samoobrona – ogół działań mających na celu obronę przed fizycznym atakiem napastnika. Poza sensem potocznym, oznaczającym każdy sposób obrony, używa się tego terminu jako określenia sztuk walki (bez użycia broni lub używając przedmiotów użytku codziennego). Wyspecjalizowane szkoły prowadzą kursy samoobrony, (...)

Zobacz pełny wpis »
 Plomby z rtęcią wypelnienia zebow, niebezpieczne dla zdrowia Amalgamat w zębie Amalgamat  rtęć  – ogólna nazwa stopów metali, w których jednym z podstawowych składników jest rtęć. Tworzy się poprzez rozpuszczenie innych metali w rtęci w warunkach otoczenia. Stopy te można również uważać za roztwory, przy czym (...)

Zobacz pełny wpis »
Dbajmy o siebie wzajemnie, dbajmy odpowiedzialnie.  Serdecznie zapraszam Wszystkich , do przeanalizowania, poniższego wpisu, Życie Człowieka to droga do Świadomej jedności z BOGIEM. My Ludzie , świadomie powinniśmy uczyć się prawidłowo żyć .Odnośnie naszego zdrowia psychicznego jak i fizycznego ogólnego zaś najpilniej przykładając się do życia  (...)

Zobacz pełny wpis »