N@ncy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kamila Dębska
Lokalizacja Wrocław
Główny blog nncy.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez N@ncy

Najciekawsze wpisy N@ncy

  ONA   Wesoła optymistka. Nie mogąca się przestać śmiać. Wszystko obraca w żart. Jest beztroska, często nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji.  Ma dobrą opinię wśród znajomych. Jeden szczegół: albo ją ktoś lubi albo nie znosi. Ma wielu przyjaciół.  Pomaga innym raczej bezinteresownie. Nieufna, nie ufa nikomu. Kocha... tylko tych (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj już było inaczej. Już nie potrafiłam się tak całkiem wyłączyć. Znowu czyjeś słowa wyprowadziły mnie z równowagi. Idę Piotruś, znowu do Ciebie. Ale spotykam ich. Para, w tym roku Carla z jakimś beznadziejnym facetem ubranym na jasno. Odwieczny lans, nawet tu i teraz. Od razu wielki sztuczny uśmiech przykleja się do mojej twarzy. Bo tak wypada. Krótka wymia (...)

Zobacz pełny wpis »
PowstałamŻyłam już od dawna, jednak dziś poczułam swe powołanie. Patrząc w lustro ujrzałam cel. Nie wiem jeszcze, czym ON jest i gdzie się znajduje, ale poczułam GO. Wyszłam do świata. Tak. Do tego samego świata, którego unikałam przez tyle lat. Poczułam bowiem, że cel mój leży gdzieś w nim. Ironia losu. To, czego tak bardzo pragnę, leży w tym miejscu, które (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem wykończona do granic możliwości... Jestem. Leżę na łóżku, komputer zjeżdża mi z brzucha. Przed chwilą rzucone kolczyki toczą się po podłodze i upadają z głuchym stuknięciem. Powoli łyk po łyku piję wodę mineralną. Prosto z butelki. Nie powinnam. W głośnikach Ona. Na maksa.   ...to co masz to suchej ziemi garść... Łzy same spływają mi po (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteśmy chwilami pożeranymi przez czas. Z dnia na dzień żyjemy................gwałtownie. Umieramy zupełnie sami..............nagle, niespodziewanie, szybko. Tak naprawdę jesteśmy wolni tylko wtedy gdy odcinamy się od rzeczywistości. Możemy decydować o swoim życiu lub śmierci. To nasz wybór. .............to był Jego wybór........... Chore przekonanie, że po (...)

Zobacz pełny wpis »
no i stało się nie wytrzymałam, bo jest ten najbardziej dołujący dzień ze wszystkich w roku czwarta rocznica pierdolona rocznica jestem na totalnym spidzie znowu jestem w tym bagnie i tym razem chcę być na dnie przynajmniej mam tą pewność że niżej nie upadnę Czyżby to właśnie był pierwszy dzień reszty mojego życia?   Musisz odnaleźć nadzieję i (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy sie czlowiek potknie albo skaleczy wola "O kurwa!". Tocudowne, lapidarne slowo wyraza jakze wiele uczuc poczawszyod zdenerwowania, rozczarowania poprzez zdziwienie,fascynacje a na radosci i satysfakcji konczac. PrzecietnyPolak w rozmowie z przyjacielem opowiada np.:"Ide sobiestary przez ulice, patrze, a tam taka dupa, ze o kuuurrrwa." Kurwa moze rowniez wystepowac w charakte (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdybym mogla przeżyć życie od nowa, tym razem usilowalabym popelnić więcej blędów. Nie staralabym się być tak doskonala. Więcej bym odpoczywala. Rozluźnilabym się, bylabym bardziej beztroska i wiele spraw traktowala poważniej. Bylabym bardziej szalona. Wykorzystywalabym więcej szans, więcej bym podróżowala, przewędrowala więcej gór,  przeplynęla więce (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszystko jest dobrze. Po prostu układa się prawie idealnie. Każdy element jest dokładnie dopracowany i pasuje do innych. Pozornie nic nie przeszkadza, wszystko jest tak jak być powinno. Ale czegoś mi brakuje. Czegoś co miałam dawno temu, bardzo dawno... Pamiętam to jeszcze. Za wszelką cenę chciałam się zmienić. Udało się, ale zapłaciłam za to wysoką cenę. Za wy (...)

Zobacz pełny wpis »
aliencja – to słowo, klucz do znalezienia się w postmodernistycznej  rzeczywistości. Dotyka każdego z osobna i wszystkich nawzajem. Zamyka nas w pułapce absurdu. Ciągłych niedomówień podsycanych wydumanymi spostrzeżeniami silącymi się na oryginalność. Z każdej strony wypełzająca  kwintesencja egzystencjonalnej nędzy. Słowotwórstwo. Zabawa wyrazam (...)

Zobacz pełny wpis »