Motyl12345

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zory
Główny blog zycie-ania-niepel.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-08-26
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 61 dni temu

Najciekawsze wpisy Motyl12345

Jak pokonać moje emocje: strach - boję się że umrze mama, babcia przezywana i mój Michał. Te 3 osoby mam w sercu bardzo ich kocham. Wciekłość - na wszystkich zawdzięczam rodzicom w rehabilitacji od urodzenia przejechali całą Polskę żebym ja chodziłam i mówiłam. Mam wciekłość na nich że nie mogę decydować o moim losie. Chciałabym uciec na 3 dni żeby mnie zrozumieli ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdzie jest ta moja wiara ? Ja wierzę w Boga tylko nie potrafię teraz iść do kościoła. Mam sobie  jaką blokadę. Niechęć do kościoła i wychodzenia z domu. Czasem chodzę ale nie co tydzień. Co się że mną  dzieje.  Nie potrafię logicznie teraz  myśleć i te zmęczenie na co dzień, wahanie nastroju. Teraz jak idę to nie umiem wytrzymać na mszy św. bo kaszłam i chr (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie moje ucieka mi jak wodospad z gór i nie chce się zatrzymać. Czas... Usiąść koło mnie i daj mi pomyśleć jaki ten nasz świat jest piękny.   Ja wciąż tu Jestem, Ja wciąż tu żyję na tym świecie. Upadam i podnoszę się. Uciekam ale dokąd? Teraz patrzę na ten świat inaczej. Szare, smutnie nie cieszy mi nic. Aniu popatrz jakie życie jest piękne. Aniu na swoim (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj miałam super popołudnie. Przedtem mi się mi śniła wowałam ją przed spaniem że chcę jechać do babci. Po obiedzie ubiałam się i na skuterku pojechałam do babci po drodze odwiedziłam cmentarz rodziców taty i pojechałam do babci. Porozmialiśmy się cieszyłam że ją zobaczyłam.Wypiłam herbatkę zjadłam lody.Ma problemy że chodzieniem nie umie chodzić porusza się o kulach. Cieszy mn (...)

Zobacz pełny wpis »
Andziej mój ojczym zmarł dzisiaj. Co czuję teraz niewiem? Bardzo przeżywałam wtedy jak umarł tata i dziadek. To było ogromne przeżycie. Teraz jak by zrozumiała że musi moi najbliższych odchodzić z tego świata ale czemu za szybko? Mojej mamie mi jest szkoda. Boję się o mamie.Coś się skończyło znowu ktoś odszedł. (...)

Zobacz pełny wpis »
Andrzej mój ojczym zmarł dzisiaj. Co czuję teraz niewiem? Bardzo przeżywałam wtedy jak umarł tata i dziadek. To było ogromne przeżycie. Teraz jak by zrozumiała że musi moi najbliższych odchodzić z tego świata ale czemu za szybko? Mojej mamie mi jest szkoda. Boję się o mamie.Coś się skończyło znowu ktoś odszedł. (...)

Zobacz pełny wpis »