Majunia2010

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog ksiazkisaok.blogi.pl »
Data urodzenia 2010-02-17
Wiek 12 lat
Ostatnia aktywność 287 dni temu

Najciekawsze wpisy Majunia2010

Siemanko! Tu znowu Majuna😉. Tym razem opiszę dla Was książkę pt. Wonder woman : Zwiastunka wojny. Jeżeli ktoś oglądał film (a jest bardzo fajny i ciekawy) to czytając tą książkę, bardzo się zdziwi, bo ta opowieść jest zupełnie inna :). Akcja zaczyna się na Themyscirze, wyspie Amazonek, kiedy Diana, biegnąc w wyścigu, zauważa jakieś ciało pływające w wodzie. Jak zapewne domyśl (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemanko! W tym o to wpisie zaprezentuję Wam książkę o tytule Zwiadowcy. 🙂 Opowiada o Willu, sierocie, którego ojciec był wiernym rycerzem.  Na zamku Redmont jak jakiaś sierotka kończyła 15 lat, to baron Arald pozwalał wybrać sobie zawód. No i nasz mały Will chciał być rycerzem (choć bardziej z powodu taty), ale że był mizernej postawy- za chudy, to go nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Hello! Tak jak zapowiadałam, teraz opiszę (w końcu!) książkę. Nosi ona tytuł Pax. Opowiada o lisie i chłopcu, prawdziwej przyjaźni, a może miłości? Peter (chłopiec) przygarnął osieroconego liska, który jak zapewne się domyśliliście, nazywa się Pax. Od tego czasu są dosłownie nierozłączni. Ale nic nie trwa wiecznie, prawda? No więc ojciec Petera musi iść na wojnę, a w z (...)

Zobacz pełny wpis »
Ho ho ho! 🎅 Nie wiem jak Wy, ale ja się bardzo cieszę, że w końcu mamy święta! I z tej o to okazji, życzę Wam bardzo dużo zdrówka, śniegu, uśmiechu na twarzy i wymarzonych prezentów. Dla Was i waszych rodzin życzę abyście nie mieli w następnym roku żadnej kwarantanny. I w ogóle wspaniałego roku 2022! Majuna😘 (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Tu Majuna 😉. Na tym blogu będę pisać o książkach. W większości będą to książki fantasy, ale znajdą się też książki detektywistyczne i przygodowe. Choć mam tylko (a może aż) 11 lat, to mogę z dumą stwierdzić, że bardzo dużo czytam 😄. Później prześlę opis pierwszej książki. Liczę na wasze pozytywne komentarze 👍. Majuna

Zobacz pełny wpis »