Majunia2010

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog kochamyksiazki.blogi.pl »
Data urodzenia 2010-02-17
Wiek 10 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Najciekawsze wpisy Majunia2010

Hej! Dzisiaj opowiem o 3 części Basnioboru. Tym razem Kendra i Seth muszą walczyć z plagą cieni, o której nie wiedzą nic. Dziewczynka  wstąpi do organizacji Rycerzy świtu, w których wyruszy po kolejny artefakt. Pomogą jej przy tym magiczne zdolności, które zdobyła w 1 części. w tym czasie Seth będzie musiał walczyć z nieznaną mocą i odb (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemka! Dzisiaj przedstawię Wam książkę pt. "Harry Potter". Na pewno słyszeliście lub czytaliście tą książkę. 1 część to Harry Potter i kamień filozoficzny. Opowiada o Chłopcu, który przeżył mordercze zaklęcie. W tej części znajdziemy dobrych bohaterów, np. Hermiona, Ron czy Harry. Mieszka u swojego wujostwa, którzy są dla niego niemili. (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemka!  Ostatnio przeczytałam 1 część Baśnioboru. W 1 części poznajemy głównych bohaterów : Kendrę i Setha. Spędzają wakacje u dziadków. Buntują się przeciwko dużej ilości zakazów  Później okazuje się że dziadek jest strażnikiem Baśnioboru, i tymi zasadami chciał ochronić dzieci przed różnymi dziwnymi stwo (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Wczoraj przeczytałam książkę pt. Naszą panią napadli kosmici. Postanowiłam opowiedzieć Wam o tej książce. Ta historia jest o Mai, Franku, Zosi i Marysi. Są uczniami, ale na pierwszym planie też pani Nowak czyli nauczycielka. W tej książce uczniowie myślą, że Panią napadli kosmici, ponieważ zawsze była zła i krzyczała a teraz jest miła i dobra. Pani Nowa (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka!  Dzisiaj przedstawiam Wam 2 część Baśnioboru  Dzieci zostają wykorzystane do złych czynów. Kendra i Seth znów muszą zmierzyć się z siłami zła. Sfinks daje im wskazówki, ale jak je zrozumieć? Wśród nich jest zdrajca, który przekazuje informację do Gwiazdy wieczornej. Złe stowarzyszenie wschodzi coraz wyżej i wyżej (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry ! Skoro zaczeliśmy omawiać Harrego Pottera to przedstawię  Wam 6 część tej serii, pt. Harry Potter i Książę Półkrwi. Tym razem jest nowy profesor od eliksirów! Ale za to prof. Snape jest od obrony przed czarną magią. Harry dowiaduje się że może dalej uczestniczyć w lekcjach eliksirów, ale nie ma podręczników. Dostaje j (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemanko!  Dzisiaj przedstawiam Wam książkę pt. "Hobbit czyli tam i z powrotem". Jest to opowieść o pewnym Hobbicie (taki mały owłosiony człowieczek), który wyrusza w podróż z krasnoludami i czarodziejem Gandalfem, żeby pomóc krasnoludom odzyskać ich własny dom, który jest obecnie zamieszkiwany przez smoka. Książka jest bardzo przygod (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka!  Dzisiaj opowiem wam o książce Harry Potter i Czara ognia. Jest to czwarta część tego cyklu, i, jest o turnieju trójmagicznym. Harry zostaje zgłoszony do turnieju mimo, że nie spęłnia wymaganych kryterii. Muszą rozwiązać zagadkę kto wrzucił imię i nazwisko do czary ognia i znowu stoczyć walkę z Sami wiecie kim. Będą na turnieju mistrzostw w qi (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry!  Dzisiaj przedstawiam Wam 4 część Baśnioboru. Dzieci oraz inni bohaterowie wyruszą do Smoczego Azylu, żeby zabrać stamtąd klucz do jednego z Artefaktu. W tej części znajdziemy dużo informacji na temat smoków. Kendra i Seth będą z nimi walczyli. Potem okaże się, że ktoś z nich jest mega zły. Na początku książki znajdziemy coś co nas n (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!  Dzisiaj opowiem wam o książce "Harry Potter i Komnata tajemnic". Jest to druga część tej serii, w którym otwiera się tajemnicze pomieszczenie. W Hogwarcie dziwny stwór atakuje uczniów. Harry, Ron i Hermiona muszą zmierzyć się z nim i go pokonać. Znowu ten sam wróg się pojawia, tylko że w innej odsłonie. Przybywają nowi naucz (...)

Zobacz pełny wpis »