Lineczka89

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog linka89.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-12-15
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 26 dni temu

Najciekawsze wpisy Lineczka89

Kolega Brata Opowieść erotyczna Eweliny Izabelli P.      Wróciłam tego dnia do domu wcześniej niż zwykle. Ostatnie zajęcia na uczelni zostały odwołane ze względu na chorobę profesora. Otworzyłam drzwi do mieszkania i weszłam do środka. Zdjęłam kurtkę i buty, i udałam się do pokoju, który dzieliłam razem z bratem. Byłam przekonana, że w domu nikogo ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Moja przygoda z prawiczkiem  Opowieść autorstwa Eweliny Izabelli P.      Z natury jestem spokojną, cichą i nieśmiałą kobietą, która nie lubi wyróżniać się w tłumie. Zawsze stoi gdzieś na uboczu, nie chce błyszczeć ani zwracać na siebie uwagi. Nigdy nie miałam zbyt wielkiego powodzenia u płci przeciwnej, zawsze to moja siostra lub koleżanki odgry (...)

Zobacz pełny wpis »
Model i Pani Fotograf  Opowieść erotyczna Eweliny Izabelli P.      To miała być moja pierwsza sesja fotograficzna. Zawsze pasjonowałam się robieniem zdjęć, jednak jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się fotografować żadnego mężczyzny. Zaczynałam jako fotograf amator w zaciszu własnego domu, fotografując przyrodę i moją młodszą siostrę, która była niezwykle p (...)

Zobacz pełny wpis »
MOJE FANTAZJE Opowieść erotyczna Eweliny Izabelli P.      Zawsze marzył mi się taki seks: duże łóżko, delikatne światło świec, lekka woń perfum i cicha, spokojna muzyka w tle. Jednak tym razem chciałam czegoś innego, czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Pragnęłam poczuć pożądanie, pierwotny instynkt, niezaspokojone żądze i zwierzęcą zachłanność. Chciałam (...)

Zobacz pełny wpis »
Jej pierwszy raz Opowieść erotyczna Eweliny Izabelli P.      To był ostatni weekend czerwca. Piękny, słoneczny dzień mówiący o tym, że w końcu nastało lato. Temperatura dochodziła do 25 stopni. Zbliżał się wieczór, słońce chyliło się ku zachodowi nadając niebu brzoskwiniowej poświaty.    Piękna, młoda dziewczyna siedziała w swoim pokoju w (...)

Zobacz pełny wpis »
DOMEK W GÓRACH  Opowieść autorstwa Eweliny Izabelli P.      Wieczór nadszedł niespostrzeżenie. Nie było zwykłego przejścia między dniem a nocą. Niebo zasnute ciężkimi, ciemnymi chmurami, z których lada chwila miał spaść deszcz, nie dawało możliwości dostrzeżenia zachodu słońca.    W małym, zacisznym domku gdzieś wysoko w g&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy to tylko sen? Opowieść erotyczna autorstwa Eweliny Izabelli P.        Wybiła dokładnie północ, gdy zjawił się koło jej łóżka. Czekała na niego od dobrych dwóch godzin, jednak nie przyszedł. Zamiast tego pogrążyła się w błogim śnie o nim. W całym pokoju zapaliła kilkanaście malutkich, zapachowych świeczek. Ich lawendowy zapach rozni&o (...)

Zobacz pełny wpis »