Leos

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Chicago
Główny blog prasa.blogi.pl »
Data urodzenia 1968-08-08
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Ostatnie komentarze Leos

Zdrówka Tyldo stała )))

Zobacz całą dyskusję »
Cześć Nierdzewny :) Ty będziesz "Następny do raju" , ja poszukam piekła , może tam znajdę szczęście. Pozdrawiam i jak zwykle wypiję Twoje zdrowie. ))

Zobacz całą dyskusję »
Witaj Una ))) Bardzo się cieszę że znów jesteś )) Kota nie ma myszy grasują ))

Zobacz całą dyskusję »
Zamieściłem Limboskiego (A)wersja dla Ciebie ))

Zobacz całą dyskusję »
Witaj Agnieszko - cieszę się że tu zaglądasz ))

Zobacz całą dyskusję »
Witam Olka :) Pozdrawiam :)

Zobacz całą dyskusję »
Klikasz na link na głownej stronie bloga ,a potem w prawym górnym logu klikniesz w trzy poziome kreski, otworzy Ci się komunikat z rankingami, tam pod nazwą prasa sobie znajdziesz.

Zobacz całą dyskusję »
Nie sądzę by głupcy czytali ten blog , to jest ponad ich możliwości zrozumienia i wyciagnięcia prawdziwych intencji blogowego przekazu. Zwracałem się do tych intelektualnie ogarniętych. Wszechogarniający nasze społeczeństwo populizm i głupota na piedestale , stworzyło narrację głupców. Zewsząd widać tępe twarze nigdy nie skalane myślą czy refleksją, gadających bzdury wierutne i kłamstwa trafiające do głupców, jak na żyzne pole powstałe z ich zgniłego jestestwa. Nie wyczekuję komentarzy głupców, bo są ignoracko przewidywalne .

Zobacz całą dyskusję »
ByłaUżytkowniczkoPolfanu tak sobie myślę że pisze Pani jak Fama ale w gruncie rzeczy jest Pani Nadzieją.

Zobacz całą dyskusję »
Od Ciebie Cebulaczek oczekiwał bym głębszej analizy czatu, aniżeli strzelenie banalnego focha . Ostatnio coś mam za dużo tego "na zawsze" i forever . Nie mniej jednak miło było poznać. )))

Zobacz całą dyskusję »
Nie żartujcie sobie . Czuję się jak menel bez nr.IP , z zablokowanym kontem , bez pokoju i ciepłego kąta w wirtualu. Oddajcie mi mój czat złotousty co nad purpurę tyranii wzaltuje, oddajcie mi mój nick kolorowy , ulubine ikonki i gify !!!. Oddajcie mi moje dziewczyny czatowe które na próżno szukają moich literek i tęsknie spoglądają w ekran. 4M uczynił ze mnie nędzarza , któremu pozostanie błąkać się po sieci jako bezdomny dziad bez nadzieji na lepsze jutro .(((-

Zobacz całą dyskusję »
Cebulaczek każdy przyzwoity człowiek nie przejdzie obojętnie nad tym co się stało w Michałowie, bowiem historia zatoczyła diabelskie koło. Mam nadzieję że ludzie odpwiedzialni za to poniosą karę. Dziś znowu odżywają demony wojny, pogardy dla ludzi ,znieczulicy i cichej aprobaty do niegodziwości, legitymatyzowania nieludzkich zachowań i czynów . Niestety wizerunek Polski na długie lata został zszargany , wiec pytajmy głośno - Gdzie sa dzieci z Michałowa !!!

Zobacz całą dyskusję »
Aniu jesteś jak widze doskonale obeznana w plotkach czatowych. Możesz przekazać swoim koleżankom że ja w uczuciach czatowych jestem stały, tylko One czasem się zmieniały...)))

Zobacz całą dyskusję »
ByłaUżytkowniczkoPolfanu Kronopie ,famy i nadzieje to nazwy grup społecznych z powieści Coltazara . Jeśli zamieszczam na blogu teksty innych autorów to informoję o tym stosownym wpisem. Tą notkę napisałem osobiście wstawiając postacie literackie. Con Granos po argentyńsku znaczy - pryszczaty . Pozdrawiam )))

Zobacz całą dyskusję »
pyskata Agata - dalej to było tak - Ona rano zrobiła mu kanapki i poszła do pracy. Napisała kartkę i pozostawiła na nocnym stoliku . "Misiu byłeś wspaniały ,powtórzymy to jak wrócę z pracy.Rozgość się " On wytrzeźwiał - w łazience, oddając mocz - zaklął "ja pierdolę co ja tu robię ?" Ubrał się szybko i się ulotnił jak większość facetów ... myślałem że wiesz :D

Zobacz całą dyskusję »
W sumie to nie wiem o co chodzi )))

Zobacz całą dyskusję »
Jest mi niezmiernie miło powitać Cię Sylwia na tym blogu i mam nadzieję że inni też zechcą podzielić się ze swoimi myślami. Jestem otwarty na współpracę tym bardziej że droga jest przetarta i szeroka z widzami po lewej i prawej stronie. Zapraszam - kontakt leosiek4@wp.pl

Zobacz całą dyskusję »
Drogie Panie szeryf Czteryjem wydał za mną list gończy na czat. Na odprawie opów powiedział - "Leos nie ma prawa być w tym pokoju" -strzelać bez ostrzeżenia. Czasem wracam do moich dziewczyn z pueblo, przebrany w zgrzebne szaty zakonnika albo poganiacza bydła, gdy szeryfa Czteryma nie ma w mieście lub leży pijany po nocnych orgiach z moderatorkami.

Zobacz całą dyskusję »
Spośród wielu bzdur Które niosą stada chmur Ja lubię deszcz Deszcz w Cisnej W wielkim mieście nie wie nikt Ile czasu może mżyć Taki deszcz Deszcz w Cisnej... z piosenki Krysi Prońko Olka )))

Zobacz całą dyskusję »
Rzeczywiście coś z linkami nie jest tak wyskakuje mi komunikat . Spróbuję usunąć tą blokadę wydawcy . Pozdrawiam )))

Zobacz całą dyskusję »