Faustinbe

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nowy Dwór Gdański
Główny blog bongacams.blogi.pl »
Data urodzenia 1975-01-02
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Faustinbe

Korzystając z faktu zniesienia wiz do Stanów Zjednoczonych postanowiłam sprawdzić za ile można polecieć do Nowego Jorku na weekend. To miasto wybrałam nie przypadkowo, bo lubię wysokie wieżowce i znajduje się najbliżej Polski, więc godziny lotu są najkrótsze. Pomyślałam sobie, żeby raz w życiu odwiedzić USA i zobaczyć na własne oczy życie w tym wi (...)

Zobacz pełny wpis »
To temat raczej dla mężczyzn, ale kobiety też  może zainteresować. Czy istnieje metoda na powiększenie penisa? Moja przygoda zaczęła się około 20 lat temu. Miałam wtedy partnera, który miał członka o rozmiarach 16 cm długości i 4 cm szerokości. Dla mnie te wymiary były normalne i nie przeszkadzało mi to we współżyciu seksualnym, ale on miał (...)

Zobacz pełny wpis »
Większość webmasterów dodaje swoją stronę do wyszukiwarek Google, Bing, Yandex i Baidu, ale warto też dodać ją do Duckduckgo, dlaczego? Jest to czwarta wyszukiwarka jeśli chodzi o popularność na świecie z 460. milionami wejść miesięcznie i piastująca 60. miejsce pod względem popularności stron internetowych w sieci. W Stanach Zjednoczonych zajmuje nawet 33 (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli ktoś się zastanawia i nie wierzy w duchy, niech przeczyta moją historię. To się zdarzyło około 8 lat temu. Pracowałam wtedy w Holandii i wynajmowałam z dwoma dziewczynami domek letniskowy na działce. Gdy mieszkaliśmy we troje nic się nie wydarzyło. Dwie dziewczyny niestety wracały do Polski i musieliśmy zrezygnować z wynajmowania. Na tydzień czasu przed wypr (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli brałaś w przeciągu 8 lat kredyt konsumencki, nie hipoteczny np: gotówkowy, ratalny, pożyczkę i wcześniej go spłaciłaś niż wymagał tego czas, to zapewne nie zwrócili Ci proporcjonalnie do tego prowizji, którą zapłaciłaś w kosztach kredytowych. Ja miałam taką samą sytuację i po doniesieniach medialnych, że taka możliwość zwrotu istn (...)

Zobacz pełny wpis »
Analizując wszystkie materiały naukowe i filmowe, które widziałam w życiu jestem zdania, że osoba lub siła, którą nazywamy Bogiem istnieje. Jednak dla wierzących i chodzących do Kościoła wiernych będzie to cios coś takiego usłyszeć i będzie objawem głoszenia herezji, ale prawda jest taka, że Bóg stworzył tylko planety dla siebie, a ktoś kogo (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj chciałabym napisać o polskiej polityce, a konkretnie odnieść się do ostatnich wyborów parlamentarnych. Nie będę tu polecać jakiejś partii, będę całkowicie obiektywna. Dziwi i przeraża mnie fakt, że tak dużo osób z zarzutami prokuratorskimi lub ośmieszającymi się w telewizji lub na youtube dostało mandat posła lub senatora. Myślę, że taki (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam. Chciałabym przedstawić moje objawy po 3 letnim paleniu e-papierosa. Nie wiem czy to przypadek, czy to wiek, mam już przecież 44 lata i organizm bez tego palenia mógł też tak zareagować, ale niepokoi mnie kilka symptomów. Jeszcze 4 lata temu byłam okazem zdrowia, wszystko wyraźnie widziałam, wyniki badań jak u 20. latki, a tu w przeciągu roku wszyst (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałabym się podzielić estetycznym i dobrze zaopatrzonym sklepem modowym internetowym. Wcześniej zamawiałam takie produkty przez allegro, ale często jakość dawała dużo do myślenia, więc poszukałam w necie i znalazłam ten odpowiedni. Nie ma tu mydła i powidła tylko konkretne towary z modą damską i męską, a jakość tych rzeczy jest na prawdę rewelacyjna. (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcę Wam przedstawić prosty sposób na udrożnienie zatkanej toalety. Kiedyś też miałam taki przypadek i nie posiadałam przepychaczki ani innych narzędzi do tego potrzebnych jak na przykład spirali. Pora była już późna, bo około 22-jej, więc nie miałam wyboru tylko coś wymyślić na miejscu. Oglądałam kiedyś film jak jeden facet przepychał kanalizacj (...)

Zobacz pełny wpis »