Edyta

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Edyta Ewiak
Lokalizacja Sabnie
Główny blog edyta.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-08-18
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Edyta

Najciekawsze wpisy Edyta

Hejka!!! Czwartek 26.06.2003 We wtorek była impreza jak się patrzy, nie ma co... Najebałam się oczywiście jak dzika świnia, ale to akurat było najlepsze z tego wszystkiego, bo w pewnym momencie wybuchła jakaś wielka, pojebana kłótnia. Nie wiem o co poszło, ale wiem, że dziewczyny płakały, a chłopaki chcieli się bić. Mimo, że nie znałam powodu, to wszystkich pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie!!! Od razu uprzedzam, że będzie tu niekulturalnie, bo nie dość, że chyba popadam w alkoholizm, to jeszcze nałogowo przeklinam i nadużywam słowa "bleh". Kto chce, niech wyjdzie, kto chce niech czyta, ja i tak będę sobą :PPP Piątek 20.06.2003 Siusiam na wszystko i wszystkich. Zwłaszcza na tego pieprzonego idiotę, który nie raczy zwrócić na mnie najmniejsz (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam... Poraz kolejny jestem tutaj i myślę o czym napisać. Nie chcę bowiem pisać o niczym, stać jednym z wielu blogowych "pokemonów"...  Mam dość samotności... Tak po prostu chcę mieć kogoś, do kogo będę mogła się przytulić. Ja wiem, że teraz większość z was wybuchnie śmiechem, bedzie stukać się w czoło i śmiać się z głupich nastolatek, ale (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam.... Pragnę wszystkich serdecznie powitać w skromnych progach mojego bloga... Od dziś stanę się jedną z wielu ekshibicjonistek i będę obnażać przed wami swoje wnętrze. Czy wam się to podoba czy nie zamierzam pisać samą prawdę i tylko prawdę bez względu na konsekwencje... Jeśli zapoznaliście się już z regulaminem mojego blogowego świata, mogę chyba coś o (...)

Zobacz pełny wpis »
Siema! Sobota 28.06.2003 Przed chwilą wróciłam do domu (odprowadzałam koleżankę) i od razu dostałam jakiejś jebanej sraczki... Brzuch mnie napierdala niemiłosiernie... Bleeeh, nie wytrzymam... Co tam u was rodacy? U mnie nuudy, dopiero w sobotę poszaleję, albo trochę wcześniej, nie wiem... A tak poza tym, to jutro spotkam XX!!! Jestem cholernie szczęśliwa :) Z (...)

Zobacz pełny wpis »
Jarku! Pierwsze wejrzenie,pierwsze spojrzeniei od razu wiedziałam,że Cię pokochałam.Cudowne, ciemne oczyi spojrzenia blask - od dzisiaj wierzę w miłośćod dzisiaj wierzę w nas.Choć miłość mi dalekato jedno teraz wiem:to nie jest żadna mrzonka,po prostu kocham Cię!Tak bardzo bym chciałabyś czuł to samo,byśmy byli parątak słodko zakochaną.Powiedz te dwa sł (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam :) Chyba znowu źle trafiłam... Jarek nie dość, że podrywa moją najlepszą kumpelę (która ma chłopaka), to jeszcze opowiada mi o swoich byłych dziewczynach. Może i nie wie, co do niego czuję i nie zdaje sobie sprawy, jak mnie rani, ale to daje mi powody, bym czuła się mała, malutka, coraz mniejsza... Jutro się do niego wybieram - sam chciał. Po co? Żebym zn (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie! Nareszcie, po tylu dniach narzekań i płaczu, spotkałam kogoś, kto zawrócił mi w głowie! :) Jest cudny :) Przystojny, inteligentny, z poczuciem humoru - marzenie... Nareszcie! Jeszcze jedna rzecz - gdyby tak zwrócił na mnie większą uwagę :) A tak w ogóle, to postanowiłam, że koniec ze smutami w blogu! No, chyba, że mnie dopadnie dół... Papatki!!! Edyt (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam dość takich ignorantów i chamów jak ty. Jesteś taki odważny? Załóż swojego bloga i pokaż ile masz do powiedzenia! Pewnie maluuutko :) A tak w ogóle, to ja Ciebie też :PPP   Edyta (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam ponownie! Wiecie co? Odwiedźcie sobie blog milusio-i-fajniusio.blog.pl, a gwarantuje wam, że się uśmiejecie! Ja nie wiem po co takie stworzenia żyją na świecie.... SZOK! Edyta (...)

Zobacz pełny wpis »