Daniel1910

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog o-programowaniu.blogi.pl »
Data urodzenia 2004-10-19
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 7 dni temu

Najciekawsze wpisy Daniel1910

C++ PODSTAWY   Budowa programu Pierwszym ważnym zagadnieniem związanym z wytwarzaniem aplikacji jest budowa programu. Każdy program ma swój początek i koniec. Początek w programie jest zawsze tylko jeden. Nie może być ich więcej, ponieważ system operacyjny nie wiedziałby od którego miejsca zacząć wykonywać program. Inaczej sprawa ma (...)

Zobacz pełny wpis »
Wpisem zatytułowanym „Nauka programowania – od czego zacząć?” rozpocząłem publikacje na tym blogu. Ukazał się w dniu startu bloga i jak najbardziej jest aktualny.Programowanie to super sprawa. Zapytasz mnie pewnie, dlaczego? Otóż to, że gdy programujesz np. grę, nie musisz postępować tak jak nakazuje Ci książka. Możesz tworzyć to c (...)

Zobacz pełny wpis »
C++ PODSTAWY Jednym z najpopularniejszych języków programowania, przeznaczonych do tworzenia programów i gier jest C++. Język ten umożliwia pisanie aplikacji pod Windowsa, Linuksa i inne mniej popularne systemy operacyjne. Łatwość wykorzystywania możliwości sprzętowych komputera w połączeniu z tzw. przenośnością kodu źródłowego między platform (...)

Zobacz pełny wpis »