Blondynka-z-wiaderkiem

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Hamburg
Główny blog riposta-na-posta.blogi.pl »
Data urodzenia 1974-04-04
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Blogi zarządzane przez Blondynka-z-wiaderkiem


Najciekawsze wpisy Blondynka-z-wiaderkiem

”Jeśli ktoś ma klasę - to ma ją zawsze, a nie miewa od czasu do czasu. I daleka jestem od spostrzegania tego pojęcia w kategoriach ubioru, makijażu czy innych dodatków. Nic z tych rzeczy. Mam na myśli raczej wewnętrzną potrzebę szlachetnego zachowania, która w obecnych czasach jest tak często opacznie rozumiana. Mam na myśli coś, co ma się w sobie (...)

Zobacz pełny wpis »
Miało już nie być o blerwach z piekła rodem ale jak tu się powstrzymać gdy taka perełka w ręce wpada. Otóż serfując po bezkresnych wodach internetu wpada w mą sieć nezła sztuka, gruba ryba nie jakaś tam płotka. Czytam i oczy ze zdumienia przecieram bo myślałam, że nic już mnie nie zadziwi. A tu proszę jaka niespodzianka. Do rzeczy. Oto na forum dwie jak m (...)

Zobacz pełny wpis »
Różnie to się mówi o środzie. Sroda dzień loda. Sroda to taki dziwny dzień, bo ni to wtorek ni to czwartek. Sroda jest też początkiem ostrej imprezy kończącej się w niedzielę czyli tak zwanej środzieli. Pamiętam kilka śród w swoim życiu. Np. złamaną piątą kość ŚRÓDstopia na szkolnych zawodach. ŚRÓDziemne morze z pierwszych z (...)

Zobacz pełny wpis »
    Zdawałoby się, że aby dowiedzieć się co słychać u dawnego kumpla emeryta z którym nie mamy kontaktu najpierw należy wykonać tak zwany POM (powolny objazd miasta) i sprawdzić, czy nie widnieje jego nazwisko na tablicy ogłoszeń „z głębokim żalem zawiadamiamy...”. Następnie aby wykluczyć ewentualny wcześniejszy zgon można przespace (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie u boku pana to ciężki kawałek chleba. Przekonała się o tym niejedna. Mimo to nie brakuje chętnych by doświadczyć na własnej skórze. Taka widać już nasza babska czy polska natura, że nie umiemy na cudzych błędach się uczyć bo wolimy na swoich. Każda myśli, że jest inna i z nią będzie inaczej. A są ku temu podstawy bo pan cały w bieli by swą biel (...)

Zobacz pełny wpis »
Obudziłam się dziś ciut świt o 12 jak każda księżniczka, której już od dawna ziarnkiem grochu nikt nie sprawdza pod kątem prawdziwości. Pierwszą myślą niedotyczącą mojej zajebistości i cudowności mego życia u boku najprawdziwszego i najwspanialszego królewicza jest nagła potrzeba włożenia kija w mrowisko. Albo cytując klasyka detonacji ładunk& (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten wpis wymaga wiecej zaangazowania czytelnika, gdyz sprzet, na ktorym powstaje nie posiada polskich znakow, a sprawa niecierpiaca zwloki.Poprawie wszystkie bledy jak tylko bedzie to mozliwe. Niczym PKP za utrudnienia przepraszamy i zyczymy udanej podrozy pod wiadomy adres.  Od prawie dekady jestem matka. Z roznym efektem. Bo to nie jest latwy kawalek chleba. Co rok 26 maja (...)

Zobacz pełny wpis »
Moja ukochana Agnieszka Osiecka już wiele lat temu musiała natknąć się na przedstawicielkę niedawno przeze mnie odkrytego gatunku tzw. blerw. Widać piorunujące wrażenie musiało stworzenie to wywrzeć na tak zacnej poetce, że tekst owy popełniła lata temu i nic on nie stracił na aktualności. Widać blerwy nie podlegają prawom Darwina, nie ewoluują i w każdym pokole (...)

Zobacz pełny wpis »
  Podobno w Polsce więcej ludzi pisze książki niż je czyta. Zaczęłam pojmować o co w tym zjawisku chodzi gdy przypadkiem dowiedziałam się kto chce popełnić powieść o swym żałosnym żywocie. Tak się składa, że znam tę osobę. Niewątpliwie z literaturą ma bardzo dużo wspólnego bo z tego co wiem przeczytała książkę telefoniczną, kucharską i w (...)

Zobacz pełny wpis »
Magda Gessler od lat przemierza Polskę by zmienić oblicze gastronomii. Z zabójczą skutecznością wypełnia swoją misję bo wie, że zaufały jaj miliony ludzi, a kuchenna rewolucja ogarnęła całą Polskę. Przed niekwestionowaną liderką nie lada wyzwanie. Małe miasto na Podlasiu. Rodzinny interes, przekazywany od trzech pokoleń. Dziś zarządza matka z córk (...)

Zobacz pełny wpis »