Andrzejek1980

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bydgoszcz
Główny blog andrzejek1980.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-01-26
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Andrzejek1980

Mam na imię Andrzej, mam 42 lata, od ponad roku mieszkam w DPSie. Moi rodzice od ponad dziesięciu lat nie żyją. Choruję i leczę się na zaburzenia osobowości, Chorobę Afektywną Dwubiegunową. Mam też stwierdzoną cukrzycę, zły cholesterol, oraz nadciśnienie (miałem kiedyś 210/140, wylądowałem w szpitalu i po kilku godzinach, jak mi obniżyli, puścili mnie do domu (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj zaspałem, obudziłem się dopiero o 7:00 - zostałem obudzony. O 6:00 nawet budzika nie słyszałem. W nocy dwa razy się budziłem, wstawałem do toalety, herbatę sobie robiłem i bawiłem się telefonem na leżąco. Rano jak się obudziłem, to telefonu nie mogłem znaleźć. Okazało się, że usnąłem trzymając go w ręku i obudziłem się mając go pod sobą. Le (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj odbyła się wreszcie długo wyczekiwana wycieczka i ja również na nią pojechałem. Było nas siedem osób, plus opiekunka. Było super. Byliśmy przy tężniach, weszliśmy też na górę i przeszliśmy całe. Byliśmy w restauracji. Każdy sobie wybrał dla siebie obiad. Przeważał schabowy z pieczarkami, ziemniaki, lub frytki. Ja sobie wziąłem d (...)

Zobacz pełny wpis »
W 2012 roku zadzwoniłem do mojego taty ode mnie z domu i tata nie odbierał telefonu. Dzwoniłem kilka razy i nic. A była wtedy zima i pamiętam, że było zimno i był śnieg. W końcu ubrałem się, wyszedłem z mojego mieszkania i poszedłem do mojego taty. Szedłem całą drogę i miałem złe przeczucie, miałem zapasowe klucze do taty mieszkania. W końcu doszedłem, otworz (...)

Zobacz pełny wpis »
Dużo pisać tym razem nie będę, bo niedawno się zdenerwowałem, straciłem dobry humor na resztę dnia. Na szczęście dzień już się kończy, za dwie godziny będę usypiał.  Nic dzisiaj specjalnego nie robiłem, to co zwykle, jak nie ma co robić. Jedynie poszedłem dzisiaj do ogrodu i nazbierałem sobie pół dużego kubka truskawek. Nie myślałem, że jest i (...)

Zobacz pełny wpis »
Słuchawki znowu się złamały, w sklejonym miejscu. Bardzo delikatnie się z nimi obchodziłem i mimo to nie wytrzymały. Są do wyrzucenia. Ale jeszcze ich nie wyrzucam, niech sobie będą w szafie, nie będę ich ruszał. Może za jakiś czas ktoś wpadnie na pomysł jak je skleić mocniej. Teraz używam słuchawek dokanałowych, takich zwykłych, tanich, jakie się często d (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj w kościele było ładne kazanie o bezinteresownym pomaganiu innym ludziom. Chłopak był spragniony i głodny, więc zapukał do drzwi, otworzyła dziewczyna i on wstydził się poprosić o jedzenie, więc powiedział, że chcę mu się pić. Dziewczyna domyśliła się, że jest też głodny i dała mu szklankę mleka. Chłopak wypił i spytał się co ma dać jej wzamian (...)

Zobacz pełny wpis »
Wypłata była przed południem. Odłożyłem pieniądze na dwie zamówione paczki, na dług jaki mam i jeszcze mi została końcówka pieniędzy, którą wydałem na kawę i herbatę. Miałem iść do fryzjera, ale już mi pieniędzy nie starczyło i nie poszedłem. Będę musiał się obciąć w przyszłym miesiącu, bo już mam dosyć długie włosy. Gdybym p (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj po 10:00 rano wyjechałem z panią Kierownik i Socjalną i z kierowcą do mnie, do mojego mieszkania we Włocławku. Klucze od mieszkania mam tutaj, więc nie było problemu z dostaniem się do mieszkania. Ale bałem się, że mieszkanie będzie zaplombowane przez komornika, bo jest mocno zadłużone. Ale nic takiego nie miało miejsca. Weszliśmy do środka i było w takim (...)

Zobacz pełny wpis »
Najpierw miałem próby na jutrzejsze Misterium i wymęczyłem się z tym klęczeniem i chodzeniem z dużym krzyżem. Jutro będę miał na kolana na czas występu założone jakieś miękkie.. coś, nie wiem co to będzie, ale ma mi pomóc w długim wytrzymaniu w pozycji klęczącej. Teraz kręgosłup mnie boli, kolana i ręce. Ale najbardziej kolana i uda... Tak będ (...)

Zobacz pełny wpis »