_((smieszka))_

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Karolina St
Główny blog mieszka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy _((smieszka))_

 ekhm.....yyy.....piii.. próba mikrofonu... juz jestem na antenie, tak ?? to o.k Wittajcie rodacy heh !! dzisiaj pisze swojego pierwszego bloga i nawet mam pomysla co napisać. A więc wczoraj mialam lekkiego doleczka, a dzisiaj jestem 100% happy !! nieźle nie ?? Po prostu towarzystwo mojej koleżaneczki z klasy i podwórka się odbija na mojej psyhcice hheehehehheh Bor (...)

Zobacz pełny wpis »
HEyKa !! DziSiaJ mialam kartkóweczke z biologi, sprawdzian z chemii -- poszlo mi średnio na jeżyka heh Poza tym facetka z matmy oddawala kartkówki i dostalam +4 :P A z historii 1 i 3 dostalam :( qwa NO ale cóż, trzeba żyć dalej. Poza tym dzisiaj mi nie ziemsko odwalalo ( jak zawsze zreszta :D ) pO Szkólce poLazLam sObie do miaSta, chodzilam popAtrZec za sukienka, bo w (...)

Zobacz pełny wpis »
Hey Dzisiaj pogoda do kitu, troszke przemoklam, ale po przyjsciu do domq zrobilam sobie cieplej herbatki :) Teraz siedzem sobie na forum i siem wpisujem . Na gadulcu jest pare osob ale nie kce mi sie z nikim gadac. Slucham sobie przeeeeeeeroznych mp3, a zaraz pojde sobie przez TV.  narazie cytat z piosenki na dzis " Ja nie lubie nikogo, zawsze chodze wlasna droga " (...)

Zobacz pełny wpis »
siema wszystkim wlażcie na mojego bloga ! narka (...)

Zobacz pełny wpis »