48-andrea_1

Profil blogera.


48-andrea_1

Informacje ogólne

Lokalizacja Radom
Główny blog andrea-colombo-1.blogi.pl »
Data urodzenia 1948-04-06
Wiek 70 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Ostatnie komentarze 48-andrea_1

Czyli tak jak napisałem, każdy świętuje jak może i jak czuje. Mamy do tego prawo, jedynie to czego chciałbym, to by było to na przyzwoitym poziomie kulturalnym, w prawdzie, w poszanowaniu tego co najdroższe, czyli Ojczyzny.

Zobacz całą dyskusję »
Chcesz być by MIEĆ. Bardzo dobrze, bo to prawo każdego z nas. Przykłady, które podajesz na uzasadnienie, według mnie wskazują, że jesteś osobą rodzaju BYĆ. Nic tu z chytrości, pod siebie tylko z gatunku osobowości. Dobry z Ciebie polityk. Gratuluję.

Zobacz całą dyskusję »
Racja, jest ich mnóstwo. W komentarzu widać Twoje belferskie podejście, zacięcie, i wiedzę. Dziękuję.

Zobacz całą dyskusję »
Pocieszę Cię. Choć na chwilę powracają Tatulu nasze młode lata. Wiesz jak na nas mówią? Poborowi ! Jak kiedyś do wojska ! Lepiej Ci?

Zobacz całą dyskusję »
Pięknie to ująłeś, jeno z tym dbaniem o siebie coraz gorzej, raz się nie chce, innym razem są problemy. Nie poddaję się, wskazałeś wiosnę, jest cel, dzięki, poczekam.

Zobacz całą dyskusję »
Myślę, że to wszystko przez pieniądz i żądze. One niszczą człowieka. Jesteś spokojna, żyjesz w pokorze. I co, źle Ci z tym? Może czasami zachowasz się ostrzej, ale tego wymaga sytuacja. Taką pozostań !

Zobacz całą dyskusję »
Mądre. Gdy o sobie pomyślę, to żyję tak jak chcę, każda z chwil jest tą jedyną, z której powinienem się cieszyć. Być może ostatnią. Refleksyjna ta piosenka. Każdy ma swoje życie, każdy ma swoje chwile, żyjemy ze świadomością, że tych chwil przed nami coraz mniej. Ponieważ dzieli nas pokolenie, to da Bóg , że tych chwil przed Tobą jeszcze sporo, czego Ci z całego serca życzę. Pozdrawiam.

Zobacz całą dyskusję »
To prawda. Obydwoje wiemy, że chęci to mało, możliwości są potrzebne, te zdrowotne przede wszystkim. Gdy człowieka "w krzyżu łupnie", na nic chęci. Dziękuję i pozdrawiam.

Zobacz całą dyskusję »
Sprawdzam, już jest w porządku. Byłem po przerwie u Ciebie. Same sukcesy. Gratuluję.

Zobacz całą dyskusję »