..::psychol::..

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Patrycja Drozd
Lokalizacja Hajnówka
Główny blog psychol.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez ..::psychol::..

Najciekawsze wpisy ..::psychol::..

Wyciąg z przepisów regulujących korzystanie ze uczelnianych urządzeń sanitarnych:   1. Do korzystania z sanitariów ma prawo każdy student bez względu na płeć, wyznanie i rasę. 2. Studenci do lat 16 mogą korzystać z klozetów tylko pod opieka profesora. 3. Student jest zobowiązany do trafiania swoimi odchodami na specjalny podest w muszli klozetowej. 4. N (...)

Zobacz pełny wpis »
Julian TuwimDyzio marzyciel Położył się Dyzio na łące,Przygląda się niebu błękitnemuI marzy:"Jaka szkoda, że te obłoczki płynąceNie są z waniliowego kremu...A te różowe -Że to nie lody malinowe...A te złociste, pierzaste -Że to nie stosy ciastek...I szkoda, że całe nieboNie jest z tortu czekoladowego...Jaki piękny byłby wtedy świat!Leżałbym sob (...)

Zobacz pełny wpis »
Uciekamy od samotności,nie pytamy czy można-czy też inni chcąuciekamy, bo chcemy,bo tak łatwiej żyć.Uciekamy do miłościnie pytamy czy można-czy też inni chcąuciekamy, bo chcemy,bo bez miłości trudno żyć. uCIEkamy.....UcieKAMy..... a POtem wiDAĆ kONSekwENCje. nIE UCieKAjmY ProSHę.....tYle PSHEs TO tRACimY......... ucZUĆ nie DA sIę uKRyć... a CZASu nIE da siĘ C (...)

Zobacz pełny wpis »
WIECIE WY CIO DZIS IDZIEM DO SHKOŁY! TO ZJEBANE-JEST SOBOTA, PO DYSKOTECE....JA NIE MAM LEKCJI ODROBIONYCH.... :(:(:(:(:(NIE CHCE MI SIEM ISC.... ALE COSH PORADZIC...DOPRA PAPŚ ZIOMKI KOFANIUTKIE SPADAM PISAĆ WYPRACOWANKO P.S. DZIS PO LEKCJACH IDEM Z PAULA DO JEJ BABCI, KTÓRA MIESHKA NAD DYZIEM!!!!;D;D;D;D;D;D;D;D (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałabym ci dać świat twoich marzeńjak kwiatów polnych błękit snów.Więc moje serce przyjmij w darzemiłości,której brak już słów. tAK DyziU, to dO CIebiE........ (...)

Zobacz pełny wpis »
uuuh!!!!! debilka z tej romci, powiedziała, że wezwie do budy moich starych. a wiecie za cio? że zeshytu nie miałam!! suka.....tesh tak myślicie nio nie??aha a oproocz tego chcielismy dzis całom klasom z lekcji uciec ale siem nie udało, bo nas wychowawca zauwazył jak do shatni shliśmy. ale ftopa.... (...)

Zobacz pełny wpis »
heh byłam fczoraj na dysce w hdq i było fajno;D był na niej mooj idol;p Dyzio. ojoj ale siem wytanczylam;] ledwo cio do domciu doshlam:) taka byłam zmenczona że jush prawie leżałam na ulicy;p weim że jesyem ostra nie musicie mi moowić;p (...)

Zobacz pełny wpis »
proshem Was zajrzyjcie tu czasem....skomentujcie cioś... wpishcie siem do ksiengi....plisek... bendem wdzienczna;p pozdroofka fshystkim :***** (...)

Zobacz pełny wpis »
elo ZIomkI TO MooJ NOwy BLogaSEk mAM naDZiejEM że WAm sIEM spODOBa;] kOMentOOJcie I FpisooJCie sIEM Do kSIENgi:) (...)

Zobacz pełny wpis »