*linkin-fanka*

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Anna Ładosz
Lokalizacja Kętrzyn
Główny blog linkin-fanka.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-10-07
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy *linkin-fanka*

No i w końcu....Ja wiedzialam,że tak będzie!!! Powinnam chyba zostać prorokiem...hehe....  :)))     Nie wiem czy wiecie,ale oprócz KOCHANEGO starszego brata mam również malą,cudowną,9-letnią siostrę(czyt.WREDNEGO,OBRZYDLIWEGO MESERSZMITA,KTÓRY LATA MIĘDZY POKOJAMI I NIE MA Z NIEGO ŻADNEGO POŻYTKU :)),przez którą chyba nie pójdę na to disco!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Ekhm....co do tytulu, to odnosi się on do baaganu w moim pokoju,a mianowicie: 1.Nie pościelonego(zresztą....jak zwykle ;)) lóżka 2,Ubrań leżących na krześle i obok szafy. 3.Książek,zeszytów, czasopism i innych źródel pisanych na parapecie moich....ekhm...okien PCV (niedawno zresztą wymienianych :))))) 4.Popielniczki z petami obok mojego komputra....ten tego.... : (...)

Zobacz pełny wpis »
Huh...a więc tak...po wielkim niewypale ze zboczoną piosenką i ukrywaniu się przez ok. miesiąc<ze wstydu>, postanowilam wrócić do blogowania.Eh....mam skromniutką nadzieję,że jush teraz fszystko wypali i będzie ok ;))      Ufff....jakie to szczęście,że już niedugo koniec świąt....będę już je miala z glowy. Choć nie powiem-lubię świ (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak ja nie lubię poniedzialków! I to nie tylko z powodu porannego wstawania(Grrrr.... :P),ale też dlatego,że mam w szkole takie beznadziejne lekcje!!!Bo kto normalny lubi mieć 2 polskie podrząd z taką DURNĄ babą!(Makabra...)i w dodatku lącznie 8 lub 9 lekcji!(Eh...nigdy nie umialam dobrze liczyć ;))       Ale dzisiejszy poniedzialek byl już kom (...)

Zobacz pełny wpis »
Eh..dzisaij na chemii strasznie się nudziam(ile można suchać w kólko o tym samym:P) i napisalam...no co tu ukrywac...troszkę...nio dobra..BARDZO zboczoną piosenkę.... (melodia ludowa z reklamy winiary"Dodaj jajko lub śmietanę ;))ekhm...ekhm...proszę o uwagę.... Piosenka bez tytulu(ale ważne że zboczona) ;)-wersja nieocenzurowana :) Na ruchanie dzisiaj moda kiedy z f (...)

Zobacz pełny wpis »
Eh...i oto minąl kolejny, jakże nuuuudny dzień w moim życiu...w szkole nic ciekawego...starsza się na mnie obrazila,i już od 3-ech dni mnie dobija :P, a z X na disco oczywiście nie poszlam....i to nie z powodu mamy czy mojej siostry....ale powiedzial mi,że nie idzie, bo się musi uczyć  się do czwartkowej klasówki...phi...Akurat! Od kiedy on jest taki pilny.... Pew (...)

Zobacz pełny wpis »
Ale jestem qrwio...eee.....to znaczy.....ZDERNERWOWANA! Nio bo taki jednen chopak(nazwijmy go pan X, żeby nie byo wiadomo o co za bardzo chodzi :)) zadzwoni do mnie  naprawdę późnym wieczorem (niom...będzie już okolo 23.00) i powiedzial,że chce ze mną pójść we wtorek na disco!! No qrde mać!!! Co on sobie myśli?! Nie dość,że pobudzil calą rodzinkę i mialam nie (...)

Zobacz pełny wpis »